…..můžeme být šťastni, že v Hotelu Země se nacházejí moudří lidé. Chytrých jsme už měli po celá desetiletí moc. A těch blbých až přespříliš. Žel konstruktivní síle vesmíru, hlavně ve vládě. Vidíte, kam to vše dospělo. Skoro do katastrofy…..

01:54

Spojené státy Americké

Geniální a přímo gigantický tah udělal pro celou planetu a lidstvo právě Prezident Trump. A ptám se, proč se o tom nepíše u nás????? Ale postupně…..

Nechal se před mnoha televizními společnostmi slyšet, že nejlepší by byl na CORONAVIRUS právě desinfekční prostředek, který by nechal napíchat lidem injekcí do těla. (Prozradím, že to myslel samozřejmě sarkasticky)….

 

[wp_ad_camp_2]

 

Všechny televize a noviny po celém světě začaly z Prezidenta Trumpa dělat blbce, zabijáka a pomalu vraha malých dětí. Hned diskutovali „chytří MUDR JUDR PUDR DR CSC ING A DALŠÍ CHYTRÁCI“  jak se může tak nekompetentní člověk vyjadřovat k medicíně, když nic nezná a nic neví. Svoji polivčičku si přihřála na takové senzaci BIG FARMA a jiné farmamafie k masivnímu pomlouvání Trumpa. Ovšem to ještě netušili, co je čeká…..

Prezident si nechal udělat v soukromé laboratoři rozbor vakcín. O tom ale „chytří MUDR JUDR PUDR DR CSC ING A DALŠÍ CHYTRÁCI“  nevěděli a farmamafie nic netušila. Až se všichni chytráci vyřvali a vyřádili na pomluvách, a WHO a farmamafie přidala své, pozval si opět televizi do Bílého Domu. Usmíval se „pod vousy“ a začal opět pronášet moudrá slova.

Chudáci ani nevěděli, co je čeká a nemine. Vysvětlil jim, zcela stroze, že všichni „chytří MUDR JUDR PUDR DR CSC ING A DALŠÍ CHYTRÁCI“  kteří se do něho pustili a začali rozebírat, že se to nesmí dostat do těla, že by mohl lidi pozabíjet a moc jim ublížit, že je blázen a co dělá na postu prezidenta, tak jim předložil rozbor vakcín. Okamžitě se proti všem ohradil, že právě FARMAMAFIE dává zmiňované látky do všech vakcín. Nikoliv on. Tak se zločinci očkovacího průmyslu sami odhalili. Výsledkem je, že pravděpodobně tímto tahem zakáže BIGFARMĚ a všem výrobcům vakcín očkovat. Nevím, uvidíme…..

A najednou je klid po pěšině, WHO rychle stáhla svá „moudrá“ prohlášení a vyjádření, která jsem už dnes na netu nenašel. To, co se povedlo Prezidentu Trumpovi, je 4 či 5 dimenzionální šach, na který tihle inteligenti nemají. Všichni pomlouvači se tentokráte vyfackovali sami. Dobře jim tak…..

Bravo. Jak neustále tvrdím, lidé už neumějí myslet a neznají kombinace.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Videa jsou v angličtině. Není možné zapnout překlad.

Na rozhovor se můžete podívat ZDE

Další televizní rozhovor a pomlouvání Trumpa

A ještě jeden rozhovor

 

Polsko a SHAEF v akci

Dle našich zdrojů se akce spojeneckých vojsk přesunuly do Polska. Stačí se podívat, kde byly skenovány podzemní prostory a ihned je můžete porovnat s mapou zemětřesení. I zde probíhají akce na eliminování podzemních měst a tunelů.

Mapu zemětřesení najdete ZDE

Chtěli bychom upozornit, že přirozená zemětřesení se vyskytují od 30 km a výše…..

12:54 Česká republika, Slovensko, Polsko opět probíhá mohutné skenování.

Mohli jste si všimnout, že první úderná vlna jak v Itálii tak v Rakousku a v Československu byla velmi hluboká, kolem 8-10 km. Nyní probíhají skeny 2-5 km pod zemí a skeny úspěchu či neúspěchu hloubkových zásahů vysokorychlostních tunelů. V druhé vlně přijdou na řadu podloží 2-5 km…..

Podívejte se na zemětřesení v Polsku, kdy včera a předevčírem a předpředevčírem se celé Polsko třepalo.   A dnes také.

http://macek.ig.cas.cz:8000/index?fbclid=IwAR2feo4I17sTYNei48AzvnvHdwoJKGy8D798s2BZ9nRxqYJCsRuXvHsa21c

Na Slovensku rozhazovali návnady na lišky také z dopravního letadla, podívejte se sami.

Dle zjištění vrtulník i „dopravní letadlo SQF7446“, i když dle Imatrikulační značky je to také vrtulník SQF7446 a tváří se jako dopravní letadlo, opět prohledávají důkladně podzemí kolem Prešova. No možná nyní v menší hloubce. Budete moci zase očekávat nějaké otřesy…..

13:54 Dotaz na čtenáře tadesca:

Představte si, že máte web, třeba jako tadesco. Mimo jiné máte povoleny komentáře, které musíte odsouhlasovat. Neustále tam ale vstupují trollové pod různými jmény, mají ale většinou stejnou IP adresu. Ze začátku jsou slušní a zabírají Vám většinou nesmyslnými nic nevypovídajícími komenty. Jak ale zjistíte, kteří to jsou a jak byste postupovali v odsouhlasování komentů. Jak nejlépe to udělat? Zkuste mně napovědět…..

Někdy jsou hodně mazaní…..

tm komentuje

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.