…..jak v minulosti, tak i nyní se mně lidé ptají na energie a bovisy. Energie, které k nám přicházejí z vesmíru. Proto opakuji článek, který jsem kdysi v minulosti napsal o energiích….

11:54

A na adresu [email protected] posílejte žádosti o orgonit. Mohu vřele doporučit…..
tm

Článek jsem napsal v roce 2014, dnes je důležitější než kdykoliv jindy.

ENERGIE Z VESMÍRU…..

Vzhledem k tomu, že jsem byl požádán čtenáři s prosbou, abych vysvětlil co vlastně za energie na planetu Zemi přicházejí, a také vysvětlil bovis jednotky. Co to vlastně je za energie a jaký mají původ. Velice rád to učiním, I když to pro mnohé nebude asi s pochopením jednoduché.
Celý vesmír je jedna jediná energie.  Energie je nehmotná. Je v podobě záření. A toto záření může být v mnoha podobách. (Neplést s radioaktivním zářením).
Okolo nás existují v atmosféře zásadně dva druhy iontů. Pozitivní a negativní.  A protože nás ve škole učili přesně pravý opak, je nutné si uvědomit následující.  Veškeré pozitivní ionty jsou pro člověka nebezpečné až smrtonosné. Naopak negativní ionty jsou pro člověka životadárné a zdraví podporující. Buňky v těle mají negativní energie a jsou zdravé. Nemocné buňky začínají mít mnoho pozitivních nábojů.
Pozitivní je vždy levotočivé, čili destruktivní, naopak negativní je vždy pravotočivé, čili konstruktivní. (neutronová bomba vysílá neutrony levotočivé – smrtící, opakem jsou zařízení na opravu těla pravotočivé neutrony-životadárné a rekonstruktující=opravující).
V kancelářích u wifi zařízení se hromadí destruktivní pozitivní ionty a lidé jsou většinou vyřízeni a nemocní. Rovněž tak klima způsobuje přebití kanceláří pozitivními ionty. To stejné platí o klima v autě, pokud nemá na vyrovnání iontů aktivní ionizátor. Náboj v kancelářích s těmito zařízeními je kolikráte měřen kolem  50.000 pozitivních iontů na kubický centimetr ccm.

[wp_ad_camp_1]

Vysvětlení iontů.
Pro ty z nás, kterým už středoškolská chemie vyprchala z hlavy připomeňme, že ionty jsou atomy, které získali nebo ztratili elektron. Negativně nabité ionty se v přírodě vytvářejí během výměny energie, třeba přeměnou světla v hmotu – lesy a veškeré stromy a květiny. Při srážce atomů taky dochází k tvoření negativních iontů – jako např. vodopády, blesky a vlnobití a je jim přisuzován blahodárný vliv na zdraví člověka, počínaje léčbou deprese a konče posílením imunitního systému. Když srovnáte zatuchlý vzduch v nějaké kancelářské budově podporovaný umělými vonnými esencemi (kde nejsou téměř žádné negativní ionty), většinou jen  pozitivní (destruktivní) ionty. Naopak můžeme počítat s uklidňujícím účinkem vzduchu na mořském pobřeží, regenerační účinek negativních iontů Vám je tedy naprosto jasný.
Japonci již dávno začali propagovat kúry s negativně nabitými ionty – pro příklad uveďme vzdušné filtry (instalované v kancelářích za účelem osvěžení vzduchu a inspirování konstruktivního myšlení). Solné jeskyně mají také vysoce negativní ionty…..
Například orgonity jsou také tvůrci vysoce negativních iontů a je to způsobeno vysokým atomovým číslem kovu a nízkým atomovým číslem pryskyřice či umělé hmoty. Orgonity také způsobují konstruktivní atmosféru v  bytech či kancelářích a všem je vřele doporučuji.

tm dodává: Budete-li mít zájem o vynikající orgonity, mám jednoho dobrého známého, který dělá hodně silné a kvalitní díky materiálu, který se málokde dá sehnat. Napište do komentářů a já mu Vaši mejlíkovou adresu přepošlu…..
Když jsme si vysvětlili ionty, pro snažší pochopení dále psaného tématu, můžeme nyní přistoupit k energiím, které jsou všude, ale není jim věnována skoro žádná pozornost. Řekl bych záměrně se o nich nehovoří, protože by lidem mohli odhalit mnoho konstruktivních souvislostí.
Hmota je 6 kráte komprimovaná energie.  Jak to stvořitel nebo architekt udělal, prosím neptejte se mně.
Daleko důležitější je energie, mnohými lidmi viditelná energie, která může být pro lidi velice konstruktivní a opravná pro organismus. Nebo taky destruktivní a pro organismus po určité době i smrtelná. Dostala název jednotky Bovis.


Měření energie u různých předmětů, míst, vody, potravin a mnohého jiného kdysi odhalil fyzik jménem A. Bovis.Nejsou to energie hmoty. Jednotky těchto kvant energie byly pojmenovány právě po něm. Naopak hmota přitahuje určité druhy energií, které ji ale nejsou vlastní. A můžeme říci těmito druhy energií hmota, místo, člověk a další předměty či pokrmy “září-vyzařuje”.  Je to něco podobného jako antény či rezonátory, které přitahují určitý druh energií.

Bovis jednotka                         Rezonanční předmět jménem hmota
———————————————————————————————————————
1500-1600                                 žádná životní síla,  exitus, vyzařuje mrtvý člověk.
2000                                          křižovatky, kříž na kostele,  destruktivní zóny (geopatogení) správně geostatické
3000                                          destilovaná voda
5960                                           zdravá pitná voda z vodovodního řádu
6500                                           střední hodnota fyzické energie člověka v Evropě
6000-7000                                   zóny které jsou zdravé – bez destruktivních polí
8000                                            střední hodnota fyzické energie člověka v asijské oblasti
11.000                                         chrám v Echnatonu http://de.wikipedia.org/wiki/Echnaton
8.000-13.000                                energetický přenos pomocí pravých léčitelů
13.000-14.000                              místo kostela, nikoliv uvnitř,  ale venku
14.000-14.500                               hranice na proměnu a hranice neviditelnosti
14.000                                          některé tibetské kláštery
18.000                                          Katedrála v Chartes ve Francii-venku
21.000                                          Naquane Narodní park, Capo di Ponte
21.000                                          kokosový ořech
23.000                                          pravotočivá léčivá voda z Fatimy
26.000                                          pravotočivá léčivá voda z Lurd
34.000                                          muškátový oříšek (pozor ve větším množství je jedovatý)
42.000                                          mykerniova pyramida
70.000                                          Cheprenova pyramida uvnitř
170.000                                        Cheopsova pyramida uvnitř-královská komnata.

A nyní se vážení držte.

540.000                                        určité hory v Afganistánu

Lidé z přednášek moc dobře vědí, co se pod afgánskými horami skrývá a o co se zde jedná.

A nyní se opět držte

6                                                    KCN neboli cyankali

66                                                  mobilní telefony v provozu systém UMTS

100-150                                          mobilní telefony gsm v provozu.

Jak jsem na začátku už řekl. Jsou lidé, kteří vidí energie, jedna z nich je Indigová dívenka, o které jsem kdysi psal. Mé setkání s indigovou dívenkou. Těchto lidí není ale mnoho. Je to zvláštní dar přírody a vesmíru.
Jinak přístroje na měření energií jednotek Bovis se na planetě Zemi nenachází mnoho. Nejen že jsou velice drahé a technologie spíše utajené, nikdo zatím nemá zájem o jejich zveřejnění. Znám tyto přísroje z Ruska.

Mnoho lidí měří energie kyvadly, ale nevědí, kdo jim je ovládá. Proutek, který držíte v rukou a je spojen rukama přes Vaši hlavu, je správný. Musíte ale vědět, jak ho použít…..

1)Vlastní zkušenost…..  (psal se rok 2014)
….kterou jsem během posledních dvou dnů udělal. Jsou prakticky navině nepochopitelná kvanta energií, která se řítí na naši planetu. Den ode dne se násobí a je to skutečně „FIČÁK“. Energii, která je označována jako konstruktivní, a působící hlavně na DNA, vychází pravděpodobně ze slunce. Jsou zaznamenány nepochopitelné aktivity na slunci.
Vliv těchto energií na lidské a zvířecí organismy může být různorodý. Rád Vám sdělím, Vážení čtenáři okénka strašidýlka marného, moje osobní zkušenosti posledních dvou dní.
Předevčírem, to bylo 18.06.2014, jsem byl na cestách po vlastech českých. Na různých místech se mně stalo, že mně lidé nedali celkem 8 krát přednost v jízdě. Vždy jsem zakroutil hlavou a naštěstí se dalo vše vybrzdit, dvakráte jsem musel vyhnout do boku, protože bych auto už nezastavil.
Včera 19.06.2014 se situace opakovala celkem 2 krát. Jel jsem jenom krátký úsek, asi tak do 150 km tam a zpět. Opět se stalo, to stejné co předevčírem. Auto na naprosto přehledné T-křižovatce pár metrů před mým průjezdem z pozice stop mně vjelo do vozovky a já musel prudce vybočit do protisměru, kde naštěstí nic nejelo, několikráte jsem zatroubil a jel pak dál. Asi za 5 kilometrů byla stavba na silnici se semaforem. Auto které mně nedalo přednost, zastavilo za mnou. Já vystoupil a šel se zeptat člověka, z jakého důvodu mně nedal přednost. K mému velkému překvapení mně sdělil, že zastavil na stopce, rozhlédl se a když byla cesta volná, tak pokračoval v jízdě. Mé auto prý vůbec neviděl a to jsem byl pár metrů od něj. Na brždění ale nebylo dostatečné místo, proto to prudké vybočení a předjetí.
Úplně stejná situace se opakovala potom ve městě, kdy moje auto opět vůbec nevidel řidič jiného auta. Na semaforech jsme zastavili vedle sebe, opět jsem vystoupil a ptal se řidiče, proč nedal přednost v jízdě. Sdělil mi, že moje auto vůbec neviděl a vozovka byla bez aut. Taky jenom zaregistroval kvičení kol a předjetí. Pak už mne viděl.
Poslední dva dny bylo mnoho nehod na cestách po celé Evropě. S velkou pravděpodobností jsou viny energie, které se ze slunce či vesmíru dostávají na planetu Zemi.
Pamatujte na předpověď Hoppi indiánů, kteří vyslovili následující:
KE KONCI ČASŮ LIDSVA SE LIDÉ VYSTĚHUJÍ ZE SVÝCH NEOBYVATELNÝCH DOMŮ, BUDOU BYDLET NA POLI A CHODIT BOSI.
Poslední dobou je opět mnoho požárů nákladních automobilů a různých fabrik na výrobu plastů. Možná jsou to právě tyhle energie, které způsobují řečené.
Mnoho lidí si stěžuje, že jim právě v práci kolabují počítače a výpočetní technika, vypadávají sítě, nejen mobilních telefonů ale taky jiných systémů.
Jaké zkušenosti máte prosím Vy. Napište prosím do diskuze . Děkuji Vám za Vaše zkušenosti.
tm dodává: v minulosti se mi nic podobného nikdy nestalo…..

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.