Řídili obchodování s lidmi prostřednictvím CLINTONOVY nadace s využitím ROTHSCHILDOVA jmění a propojením financování s Rockefellery, GATESEM, společnostmi vyrábějícími vakcíny…..

Tito dva (Epstein a Maxwellová) jsou zlovolní světoví elitní obchodníci s lidmi, kteří vydírali téměř všechny vysoce postavené úředníky, vojenské představitele, zábavní průmysl, elitní vědeckou komunitu atd. po celém světě.

Mezi metody patřily pedofilní sexuální pasti, výhrůžky smrtí, úplatky a spolupráce iniciovaná projekty vědomí MK-Ultra CIA.

Skupina DAVOS (Ďábel) a OSN pomohly Maxwellové s financováním a založením nové falešné ekologické neziskové organizace Projekt TerraMar, která jí jako šéfce falešného oceánského / mořského panství poskytla imunitu a právo na ponorku, s níž mohla cestovat po světě a vstupovat do zemí pod oceány prostřednictvím podzemních základen, aniž by se jí někdo ptal.

Pouze do doby, než svět odhalil největší světový průmysl obchodování s lidmi, který je spojen s americkými prezidenty CLINTONEM a OBAMOU, Světovou elitní organizací, OSN a NATO.

Tyto organizace propojují většinu významných zemí a prezidentů v rámci sítě a krytí obchodování s lidmi.

Tento mocný elitní systém vytvořený Deep State Cabal pronikl do všech národů a armád a ovládl ředitele masmédií.

Tato rozsáhlá síť zasahuje do farmaceutických společností a velkých technologických firem a ovládal Hollywood na nejvyšší úrovni.

Odhalení Epsteina prostřednictvím poselství Q a vojenských praporů Bílých klobouků vedlo celosvětové hnutí k VELKÉMU PROBUZENÍ, kdy si více než miliarda lidí uvědomuje, že Deep State, tyranské vlády obchodovaly s lidmi a měly celosvětové krytí na nejvyšších úrovních.

To vše ve spojení s NEÚSPĚŠNOU PANDEMIÍ (PLANDEMIE) a vypuštěním biologických zbraní s cílem vyvolat zmatek a masové zabíjení (vytvořit chaos) v naději, že odhalení hluboké státní Cabal ovládající světové vlády a sítě nebude odhaleno.

ZLOČINY PROTI LIDSKOSTI

Epstein a Maxwellová si nikdy nepředstavovali, že spustí počátek celosvětové VÁLKY, která může způsobit celosvětovou NUKLEÁRNÍ VÁLKU a mnoho úmrtí v důsledku vypuštění biologické zbraně COVID-19 (SARS II) a vypuštění vakcíny proti biologické zbrani (úmrtí budou následovat).

***** ****

Po společenské události blízké smrti už svět nikdy nebude stejný a spící ovce se už nikdy nenechají tak snadno ukolébat ukolébavkami celosvětového Deep state cabal.

^Velké probuzení^

Pád CABAL.

***** ****

Někdy nemůžete veřejnosti říct pravdu.

Musíte jim to ukázat.

Teprve pak lidé najdou vůli ke změně.

Sjednotí zločiny proti dětem celé lidstvo napříč stranami?

Velké pravdy.

zdraví vás Q

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.