Výsledek obrázku pro likvidace jablek

Pozrite si krátku výpoveď talianskeho pestovateľa jabĺk, ktorú na svojom profile zverejnil Ľuboš Hrica. Je to reportáž talianskej televízie, ktorá zachytila aktuálne výpovede o peripetiách pestovateľov jabĺk a zemiakov, s ktorými sa títo potýkajú vďaka Európskej únii.

[wp_ad_camp_1]

Ľuboš Hrica k tomu na svojom facebookovom profile napísal: Keď si myslíte, že na Slovensku je až tak strašne zle, pozrite sa na talianske poľnohospodárstvo, kam to dopracovalo po troch rokoch po obnovení zákona o poľnohospodárstve, nariadeným diktátorskou Európskou úniou.

Keď ma pamäť neklame, tak aj u nás na Slovensku sa dostávajú prachy za neobrábanie pôdy (v podaktorých situáciach ich dostavajú aj ľudia, ktorí nie sú majiteľmi, ale o tom inokedy, pretože na každú sviňu sa voda varí), aby sme boli totálne odkázaní na produkty z okolitých krajín, s úmyselným cieľom odstránenia poľnohospodárstva, ktorým v minulosti Slovensko napredovalo.

[wp_ad_camp_1]

To, že autá sa nedajú zožrať, si neuvedomí nikto, a jedného dňa keď investor odíde, pretože nájde lacnejších otrokov, na Slovensku zostane s prepáčením veľké hovno….”

Viac vo videu:

[wp_ad_camp_1]

 

 

 

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.