Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Je Trump příliš ustrašený na to, aby označil George Bushe st. a Zednářskou lóži P2 za vrahy Kennedyho? Ukradené volby v Japonsku

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Solečnosti Bílého Draka

30/10/2017

Prezident Korporace Spojené státy Donald Trump minulý týden oznámil, že uvolní všechny záznamy týkající se atentátu na prezidenta Johna F. Kennedyho, „kromě jmen a adres osob, které ještě žijí.“ Jinými slovy, zdá se, že se příliš bojí oznámit zapojení George Bushe (Scherf, Pecce) staršího a vatikánské svobodo zednářské lóže P2, fašistické frakce NWO.

Zástupci Pentagonu však říkají, že: „Trump dělal svaly před CIA, Mossadem, FBI a Bushovou kabalou, že zveřejní všechny spisy o Kennedym, poněvadž tehdejší izraelský předseda vlády Ben Gurion chtěl JFK mrtvého, a stejní lidé spáchali také útoky 11. září.“

[wp_ad_camp_1]

To jsou lidé, kteří chtějí vytvořit světovou fašistickou vládu řízenou členy evropských královských rodin, kteří tvrdí, že pocházejí z císařů a od krále Davida, jak to odhalil forenzní výzkum. Tento výzkum, včetně setkání s mnoha členy těchto rodin, nás dovedl k závěru, že tito jsou skuteční „mudrci Sionistů.“

Díky přiznání Benjamina Freedmana a jiných, si John F. Kennedy uvědomil spiknutí k zahájení III. světové války, vyhubení 90 % lidstva a ze zbytku by udělali otroky. Sionistům se toho téměř podařilo dosáhnout tím, že by spustili celosvětovou jadernou válku během kubánské raketové krize. Proto se Kennedy rozhodl zbavit je jejich hlavního zdroje síly – schopnost vytvářet peníze ze vzduchu.

George Bush starší (jehož skutečné rodové jméno sahá zpět přes jména Sherf a Pearce k římskému aristokratickému jménu Pecce) a sionisté nechali zavraždit Kennedyho, aby zabránili znárodnění Federálního rezervního výboru.

Tito lidé stále ovládají tvorbu amerických dolarů, eur a japonského jenu. Jejich hlavním nástrojem moci v USA v dnešních dnech je stále ještě Bush / Clinton / Rockefellerská sionistická Federální rezervní rada.

[wp_ad_camp_1]

Velmi zajímavý příklad toho, jak tyto gangsteři distribuují své nekryté peníze, je vidět v článku, který ukazuje, jak nárůst cen akcií společnosti Amazon odpovídá nárůstu vytištěných peněz centrální bankou a pohybuje se v opačném směru, než jsou skutečné hospodářské výsledky Amazonu. Nemůže být pochyb o tom, že Jeff Bezos je nyní „nejbohatším mužem světa“, protože byl vybrán jako hlavní distributor nekrytých peněz.

Forenzní výzkum ukázal, že většina (ne-li všichny) kótované korporace jsou ovládány prostřednictvím hedgeových fondů jako Vanguard, BlackRock, State Street, Fidelity atd. A to skupinou, které mnozí říkají Chazarská mafie.

V Japonsku tento spisovatel identifikoval spolupracovníky Chazarské mafie díky svědectví vrahů, kteří pro ni dříve pracovali. Tito lidé nyní postupně zmizí, jak se jejich bývalí nájemní vrazi obraceí proti nim.

Zrádce Seiji Maehara, politik, který hrál klíčovou roli v nedávné krádeži japonských voleb, vedenou Rothschildovými agenty Michalem Greenbergem a bratrancem Barbary Bush, Richardem Armitagem. Maehara je synem severokorejského agenta Son Tae Chuka, známého také jako Daisaku Ikeda. Ikeda po celá léta byl absolutním vládcem buddhistické skupiny Soka Gakkai a kontroloval politickou stranu Komeito, jejíž naivní členové jsou rozhodující pro zachování chazarské kontroly nad Japonskem. Ikeda je v komátu (pravděpodobně mrtvý) již několik let, takže Maehara je nyní skutečný vůdce, ačkoli zdánlivě patří do jiného politického uskupení. Zdroje Společnosti Bílého Draka v Japonsku říkají, že Maehara pravidelně chodí na americké velvyslanectví v Tokiu, a nikdy se po něm nepožaduje předložení jeho průkazu totožnosti.

[wp_ad_camp_1]

Chazaři ukradli japonské volby, protože Strana Naděje pod vedením Koike Yuriko plánovala znárodnit Bank of Japan (centrální japonskou banku), říkají zdroje blízké japonskému císaři.

Americký prezident Donald Trump navštíví Japonsko ve dnech 5.-7. listopadu, a v důsledku toho mělo Středisko strategických a mezinárodních studií (CSIS je zaměstnavatel Greenberga a Armitage) o minulém víkendu v Tokiu velkou poradu, aby prodiskutovali, jakou agendu Trumpovi předloží.

Před touto poradou poslal CSIS vrchního zástupce na setkání se zástupcem SBD. Na tomto setkání zástupce CSIS, který osobně nemá Armitage příliš v oblibě, uvedl, že byl poslán filipínským prezidentem Rodrigem Dutertem prošetřit záhadného Dr. Michael Van de Meera, někdy vystupujícího pod jménem Dr. Michael Meiring, kterému měla utrhnout obě nohy bomba nastražená v Davau na Filipínách, kde zrovna vykonával funkci starosty Duterte. Van de Meer věří, že bomba byla nastražena Dutertem, o němž se domníval, že pracuje pro George Bushe st. Zástupce CSIS odpověděl, že Duterte popírá jakoukoliv účast na tomto bombovém útoku.

Na otázku, co Van de Meer dělá na Filipínách, mu bylo vysvětleno, že hledá zlato. Van de Meer zastupuje ty, co se nazývají „rodinou“ a potřeboval zlato, aby zabránil jejich bankrotu. „Rodina“, o které se zmínil, nejsou nikdo jiní, než lidé, kteří o sobě tvrdí, že jsou potomci krále Davida, tj. Chazarská lůza.

[wp_ad_camp_1]

Abychom porozuměli zoufalé situaci, které Chazaři nyní čelí, podívejte se na graf světového dluhu ZDE. Celkem činí 63 bilionů dolarů!

To ukazuje, že země G7 ovládané chzarskou mafií se podílejí na světovém dluhu ze 64 %. Pouze Japonsko a Korporace Spojené státy se podílejí 51 procenty na světovém dluhu. Většina asijských věřitelů chazarských států požaduje platbu ve zlatě, ale to je něco, co Chazaři už nemají.

Chazaři si koupili čas v roce 2001 tím, že vyhodili do vzduchu Světové obchodní centrum (WTC) a napadli Irák, aby ukradli ropu na zaplacení svých dluhů.

Tentokrát hysteričtí chazarští sionisté se zoufale snaží zbavit svých platebních povinností rozpoutáním „armageddonu“ pomocí Severní Koreje, což je důvod, proč ukradení japonských voleb bylo pro ně tak důležité.

Proto je velmi důležité, aby Donald Trump nebyl podveden falešnou chazarskou historkou o „severokorejské hrozbě“, až přijede příští týden do Asie. Donald Trump už jednou byl oklamaný příběhem „severokorejských obětí únosu“. Například chazarská mafie přišla s historkou o tom, že třináctiletá Megumi Yokota byla unesena Severní Koreou a pravidelně ukazují její rodiči v televizi, jak přílévají slzy nad jejich „nezvěstnou dcerou. Ve skutečnosti se Megumi stala matkou severokorejského diktátora Kim Jong Una a její rodiče se pravidelné tajně setkávají s ní a s jejich vnukem Kim Jong Unem v Moskvě a Ulan Bátaru v Mongolsku, souhlasně tvrdí zdroje z japonské vojenské zpravodajské služby, z rodiny Rothschildů a dalších.

[wp_ad_camp_1]

Jakmile byly ukradeny volby, japonský loutkový režim poslušně začal křičet o „severokorejské hrozbě“, jak jim nakázali jejich chazarští páničkové. Nájemný vrah Yamaguchi-gumi, „pan K“ minulý týden řekl tomuto dopisovateli, že jeho předpovědi přírodních katastrof v Japonsku v době voleb byly založeny na chazarských výhružkách zemětřesením, aby si zajistili poslušnost japonské vlády. Panu „K“ bylo řečeno, že použití tektonických zbraní není jednosměrnou cestou, a že náhlé zemětřesení na ostrově La Palma na Kanárech by vyvolalo vlnu tsunami vysokou 100 metrů, která by se valila na východní pobřeží USA a na jižní Evropu. To byl skutečný důvod, proč Chazaři nepoužili svou tektonickou zbraň.

Dokud bude situace v Severní Koreji pod kontrolou, bude mít svět velkou šanci, že tito chazarští zločinci jednou a navždy zbankrotují. Znamení toho, že by se to mohlo stát, uvedl zdroj SBD v Kanadě, že „V následujících osmi dnech se budou konat schůzky centrálních bank Kanady, Evropy, Japonska, Ameriky a Velké Británie. Něco se určitě děje. „Toto něco by mohlo ukončit bankovnictví nekrytých peněz, což je nevyhnutelné. Kdy přesně se to stane, uvidíme.

V každém případě se moc chazarské mafie nad Blízkým východem a tím i petrodolaru rozpadá. V Iráku byl sluha Mossadu – Massoud Barzani – zbaven moci, protože Kurdové se proti němu obrátili za to, že sloužil Izraeli, poznamenávají zdroje Pentagonu. Rusko nyní převzalo kontrolu nad kurdským ropovodem do Středozemního moře a může přerušit dodávky ropy Izraeli, dodávají zdroje.

[wp_ad_camp_1]

Chazarský otrocký stát Saúdská Arábie se nyní zoufale snaží ukázat umírněnou tvář a hledá investory, protože její moc pocházející z ropy nadále klesá. Dokud se Saudové nenaučí skutečně pracovat a nespoléhat na zahraniční sluhy, nebude o jejich plány mít nikdo zájem.

I v USA se i nadále provádí čistka chazarů. To bylo vidět minulý týden, když Donald Trump a Steven Bannon zesílili utahování Republikánské strany s odchodem senátorů proti Trumperovi –  Bob Corkereho, Jeff Flakeho a Luther Strange, což bylo podpořeno lídrem většiny Senátu USA Mitch McConnellem.

Také pokračuje čistka chazarských korporátních médií, když vykopli Marka Halperina z washingtonské kanceláře stanice NBC na základě obvinění ze sexuálního obtěžování. Bude toho mnohem více, až se Hollywood a korporátní mediální konglomeráty osvobodí od chazarské kontroly, slibují zdroje z Pentagonu a tajných služeb.

Pentagonské zdroje se také vyjádřili k nové vládě v Číně. Wang Qishan (anti-korupční car) si udělal spoustu nepřátel a možná bude sesazen ze stálého výboru polytbyra, aby proti korupci mohl bojovat nový muž – Zhao Leji. On je ale stále Xi Ťin-pchingův muž pro finanční záležitosti a zpětným kanálem pro Trumpa, když vlastní v USA tolik majetku.

[wp_ad_camp_1]

Nový stálý výbor čínského politbyra má dva zástupce ze šanghajské frakce Jiang Zemina, dva z frakce Guangdong muže jménem Hu Jintao a tři ze severní frakce Xi Ťin-pchinga. To znamená, že alespoň dvě z hlavních mocenských center musí podepsat všechna důležitá rozhodnutí a žádná frakce nemůže vykonávat diktátorskou kontrolu.

Tato čínská skupina bude diskutovat o tom, jak zlepšit světovou správu, s ruskou pravoslavnou křesťanskou silou symbolizovanou prezidentem Putinem, a americkou národní stratokracií (vojenskou vládou) symbolizovanou Trumpem. Bude-li mít svět štěstí, mnoho velkých a dobrých rozhodnutí se učiní během Trumpovi navštěvy Asie ve dnech od 3. do 14. listopadu 2017.

Překlad tereza: Zdroj 1

[wp_ad_camp_1]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře