…..začali u politiků a pomalu půjdou dolů k obyčejným lidem. Diktatura, která byla v minulých letech, oproti tomu co přichází, byla procházkou rájem….

06:54

[wp_ad_camp_1]

Evropská zločinecká diktatura začala politicky pronásledovat po Marine Le Pen i Nigela Frage

BRUSEL | Deset z 24 poslanců ze Strany nezávislosti Spojeného království (UKIP), kteří jsou členy Evropského parlamentu (EP), včetně bývalého šéfa UKIP a lídra euroskeptické frakce Evropa svobody a přímé demokracie (EFDD) Nigela Faragea, čelí v europarlamentu vyšetřování pro zneužití statisíců eur pro asistenty. Informuje TASR na webu Teraz.sk.

Nigel Farage – předseda UKIP

Jedná se o účelové obvinění, tak jako u Marine Le Pen, jelikož z listinných důkazů u francouzské političky je zřejmé, že žádná pravidla nebyla porušena. Proto lze předpokládat, že to bude tak i u poslanců UKIP, jelikož jim všem je vyčítáno jedno. Asistenti měli řádnou smlouvu, ale úkoly jim byly svěřovány proti Evropské unii a s tímto tito politici byli zvoleni a dostali mandát od voličů, aby EU zničili. Za to jsou politicky pronásledování, za to, že plní volební program.

Evropský parlament (EP) poukazuje na skutečnost, že asistenti europoslanců ve skutečnosti nepracovali pro zákonodárný orgán EU, ale pro své poslance. Tím jasně otevřel hru a ukázal karty, že asistent placený EP je hlídač poslance, aby poslanec nemohl vykonávat mandát.

Britský deník The Guardian v této souvislosti připomněl: „Specializovaný útvar EP vyčíslil částku, kterou tito poslanci budou muset vrátit, na více než 580.000 eur. Důvodem je skutečnost, že práce asistentů, kteří jsou placeni z prostředků určených na chod kanceláře každého europoslance, neměla žádnou praktickou souvislost s poslaneckým mandátem jejich zaměstnavatele, ale spíše s aktivitami UKIP. “ Ovšem toto je manipulace a propaganda zločinecké Bruselské říše.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.