Už dvakrát jsem ze svého okolí zaslechla, že prý „v televizi říkali, že už bude jaro“. No, vzhledem k tomu, že se nedívám na televizi a že tu v nejmenovaném kraji v srdci ČR máme pořád metr sněhu, tak mám dojem, že asi soudruzi někde udělali chybu.

[wp_ad_camp_2]

V Jihlavě a dalších místech v ČR, která zasáhnou ony zlověstné mrazy, bude až -20 °C. Celkem běžný jarní den.

Máme zprávu ze Švýcarska, která naznačuje, že teploty v Evropě mohou klesnout až na -35 °C a na jejím území může napadnout až metr sněhu. Jak je to možné? Řekněme, že Američané si moc rádi hrají se zařízením známým pod jménem HAARP. Domnívám se, že všichni víte, co tahle mašinka umí. Chemtrails, které nám bez přestávky sypou na hlavy, kromě mňamy koktejlu virů a bakterií obsahují také prvky, s jejichž pomocí vytvářejí globální síť, po které lze na dálku vysílat signály HAARPu.

[wp_ad_camp_2]

Podle expertů na počasí a klima se již na této planetě nic neřídí přírodními procesy. Vše probíhá uměle. Na vině je podle nich již zmíněný HAARP a chemtrails.

TENTOKRÁT však bude HAARP použit pro dobrou věc. Ano, slyšíte dobře. Máme zprávy o tom, že v celé Evropě se nyní nacházejí vojáci v bílých uniformách. Bílá totiž není ve sněhu vidět. Byli do Evropy letecky dopraveni se vším vybavením, bílými tanky a další vojenskou technikou. Jsou to vojáci Trumpa, který je sem vyslal v rámci akce „Úklid Evropy“. Celá operace probíhá v utajení. Pomáhat při ní budou také vojáci z Ruska, Německa, Francie a Anglie.

Plán zní jasně: Bude násilně svržena vláda EU, pigmentovanější přivandrovalé obyvatelstvo se nechá krapet zmrznout a jeho zbytek bude následně vojáky v bílých uniformách shromážděn a odvezen do zemí jeho původu.

Což o to, my v Česku se s mrazem nějak vyrovnáme, silničáři asi hůř, ty pravděpodobně stihne infarkt, ale my jsme na zimu víceméně zvyklí. Pro ostatní země v Evropě, které se obvykle s krutou zimou potýkat nemusejí, to bude asi docela šok.

[wp_ad_camp_2]

Každopádně, zde máte aktuální stav, kde se můžete podívat, jak to s jarem v příštích deseti dnech vypadá:

[wp_ad_camp_2]

Na videu můžete vidět, jak do Evropy od severu proudí ledový vzduch. Tančící fialová barva asi nepotřebuje komentář, zkrátka tu bude zima…velká zima.

Nejnižší teploty v různých zemích podle dat z Windy.com (cca):

Střed Itálie a Německo -20°C

Sever Itálie a Slovensko -26°C

Rakousko, Švýcarsko a Finsko-27°C

Česká republika -22°C

Švédsko: -25°C

Estonsko -30°C

[wp_ad_camp_2]

To jenom tak pro představu, jak to může vypadat i jinde. Nicméně podle zpráv, které máme, by měly být teploty ještě nižší. Uvidíme. Každopádně by bylo dobré se dobře připravit. Jak dlouho bude doba ledová trvat, to lze pouze odhadovat.

raja


AKTUALIZACE 22. února:

Pan Vítězslav Crha přidal pod tento článek velice trefný komentář:

V jednom musím dát za pravdu a to že opravdu tanky na bílo natřené přijížděly minulý měsíc od Hamburku,kam byly sváženy loděmi. A nebyly to jenom tanky USA. Kdo dost čte a hledá ten si to najde. V tom čase to ale bylo spojováno s přípravami na napadení Ruské Federace. To už je také pasé. Ono se za těch pár dní od Vánoc opravdu mnoho změnilo,aniž si toho oko čtenářů všimlo. Já Tomášovi věřím protože vím že má dosti dobré zdroje. Co se týká Fulforda,tak tohoto chlapíka si vážím pro to,že pustí jenom to co je nevyhnutelné k nakopnutí lidstva a zbytek je utajen z prostého důvodu. Všechno to jsou citlivé akce s vysokým bezpečnostním krytím,kde se k dalším zprávám nedostanou ani pracovníci BIS a cizích tajných služeb,krom vybraných pozic. Ač se to kde komu nezdá fakta vypovídají za sebe a vše do sebe zapadá jako ozubená kolečka. Jako konspirační nástroj mohu pouze napovědět následující- sledovat pohyby finančních transakcí na nejvyšších úrovních a posléze co se děje na burzách,co se děje ve vládních obsazeních,jaká je atmosféra v Kramlu,Japonsku,Severní Korei,Jižní Korei,co v Číně a jak se vyvíjí situace v Sírii, následně co v Jeruzalémě a na Golandských výšinách a v Jemenu a ten je v tomto boji proti kabale nesmírně důležitý a nepochopili by jste v čem. Jenže to je na mnoho hodin vysvětlování jak dávných dějin,tak novodobých a současnosti. Nesuďte o čem moc nevíte. Vše nasvědčuje,že nadešla doba lidstvo zbavit jak klérů černé magie,tak syndikátu satana tak hlupácké hydry,která se vydává za elity a celebrity. To je vše.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.