…..pokud policie v celé Evropě nezakročí razantním způsoben  proti těmto zločincům; dle MADAMME MERKELOVÉ jsou to přece MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC, ING, rozlezou se po celé EU a máme se i v České republice na co těšit. Na „multikulturní obohacení“a’la MADAMME MERKEL. Bude to dokonalé obohacení naší kultůry společenskými zvyky, které jsou nám evropanům naprosto cizí. Bravóóóó MADAMME MERKEL. My to zvládneme….

05:55

ITALSKÝ KRIMINOLOG: Bezohledná nigérijská mafie dosáhla Itálie a kolonizuje zemi!

Italský kriminalista a psychiatr Alessandro Meluzzi je pevně přesvědčen, že zavraždění 18-leté Pamely je vázána na nigerijskou mafii, která v poslední době dosáhla Itálie a brzy bude velmi nebezpečná.

O vraždě Pamely jsem psali zde:

 

Evropa pod nájezdem afričanů má další oběti. Brutálněji to nejde

 

„Nigerijská mafie, nejnebezpečnější a nejbezohlednější mafie na světě, zabila Pamelu. Jejich sekty kolonizují Itálii a uzavírají obchodní dohody s tradičními mafiánskými rodinami, „řekl Meluzzi v rozhovoru s ItaliaOggi“, napsal deník Libero.

Alessandro Meluzzi – TV-Screenshot

Meluzzi dále řekl: „To, co jsme viděli, co se stalo s Pamelou, jsou tytéž metody, které systematicky používá nigérijská mafie v Nigérii a jinde “ […] „Je to rutinní záležitost oběti rozřezat na kousky a v některých případech části jejich těl použít k jídlu.

Co zbylo z těla Pamely bylo nalezeno ve dvou kufrech, její krk a pohlavních orgány chyběly. Tělo bylo vykostěné a „vyprané“ bělicím prostředkem, aby se odstranily veškeré stopy.

Její srdce chybělo také, což Meluzziho nepřekvapuje, a vysvětluje: „Dětští vojáci v Sierra Leone jedli lidská srdce jako přechodný obřad, aby získali odvahu. Rituální kanibalismus není výjimkou v nigerijské mafii, ale pravidlem. Jsou to pro ně normální věci, ale tady v Itálii nikdo nehovoří o tom ze strachu, aby nebyl nazván rasistou nebo nacistou. Měli bychom si zvyknout na tyto věci: to je jen špička ledovce, která se bude zvětšovat. “

Její srdce mohlo být snězené, protože v Africe je považováno za druh oživujícího prostředku, který propůjčuje více odvahy a síly.

Je to to, co progresivní levičáci a masová média (sra.komety) považují za kulturní obohacování????? Že srdce vaší dcery je sežráno divochem z Afriky?

Překlad tm

Prosím rozešlete co nejvíce lidem, aby bylo každému jasné, koho zvou naši „politici“ a „neziskové organizace“ do naší vlasti. Za zločiny, které nepřímo spáchali a podílejí se na nich ignorací a ponecháním otevřené hranice po celé Evropě by měli brzy stát před vojenským tribunálem. Hlavně nezapomeňte jejich jména. Všichni doposud ignorují ústavu a lidská práva, která jsou i pro ně netknutelná. Pokud se jimi neřídí, budou brzy muset zaplatit…..

Zdroj:https://schluesselkindblog.com/2018/02/19/italienischer-kriminologe-ruecksichtslose-nigerianische-mafia-hat-italien-erreicht-und-kolonisiert-das-land

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.