Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Existuje mnoho příznaků ukazujících na blížící se finanční tsunami – větší, než byla banka Lehman

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 23.09.2019

Zkušení pozorovatelé finančních trvám řeknou, že anomálie na finančních trzích minulý týden poukazují na nějaký druh nepředvídatelné události se zásadním dopadem (tzv. černá labuť). Mohla by to být známka dlouho očekávaného zhroucení vlády Korporace USA. Může to být také signál pro nový restart světového finančního systému ve stylu Bretton Woods.

 

[wp_ad_camp_2]

Podívejte se na tyto dva grafy z 19. září. Prvním je trh Repo sazby a druhým je SOFR (Secured Overnight Financing Rate = úroková sazba založená na reálných transakcích s americkými státními dluhopisy) – náhrada za sazbu LIBOR (kterou postihlo několik skandálů s manipulací, pozn.red.)

 

Repo trh je v podstatě trh, na kterém banky a jiné subjekty používají k zajištění dlouhodobé půjčky, vysoce kvalitní finanční nástroje, jako jsou americké vládní dluhopisy. Je to také sazba, za kterou si banky navzájem půjčují. Skok z 2% na 10% na trhu Repo za jediný den znamená, že zasvěcenci si myslí, že americké dluhopisy se stanou bezcenné, nebo se nějaká obrovská banka chystá krachnout, a proto jim nikdo nechce předávat žádnou hotovost.

Druhý, SOFR, se posunul o 282 bazických bodů. Pohyb sazby SOFR přinejmenším naznačuje, že velká banka nebo několik velkých bank nemohlo získat peníze od jiných bank. Tento druh tahu byl naposledy viděn v době pádu banky Lehman.

[wp_ad_camp_2]

Soukromá banka Fed se pokouší uklidnit situaci tím, že nabízí ode dneška do 10. října poskytnout 75 miliard dolarů denně. To je zajímavé načasování, protože americká korporátní vláda má lhůtu splatnosti 30. září a takto jí bude dán čas do 10. října (nejpozději 17.10.), aby přišla s penězma.

Člen britské královské rodiny to vysvětlil takto: „Finanční průmysl zbankrotoval na základě rozhodnutí amerického soudnictví povolit hromadné žaloby proti nim. Velká nestálost je jen následným otřesem toho.“

Mnoho bank, včetně J. P. Morgan, Deutsche Bank, Barclays, Bank of New York Mellon, Societe Generale, Commerzbank a dalších, je nyní považováno za skupiny organizovaného zločinu a je na ně uplatňován zákon RICO (Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act = Zákon proti nezákonným obchodům, ovlivňování a korupci) a další zákony proti gangům.

Tyto zákonné kroky nejsou jediným znakem kolapsu finančního systému. Pohled na americké úvěrové trhy ukazuje, že katastrofa již začala. Nyní existují vysoce rizikové půjčky anebo dluhopisy v hodnotě 3128 bilionů dolarů, ať už jde o nemovitosti nižší bonity nebo pochybné firmy.

 

[wp_ad_camp_2]

To je téměř dvojnásobek částky, která byla vidět těsně před krachem Lehman. Finanční aktiva soukromého sektoru v USA jsou nyní 5,6krát vyšší než americký HDP, což znamená, že by musely spadnout o 80%, aby se rovnaly HDP.

Nezapomeňte, že to nezahrnuje přes 200 bilionů dolarů (10krát HDP) ničím nepodložených závazků vlády USA.

Ještě jeden šok: Vládní finanční společnosti pro bydlení, které vlastní vláda USA, Fannie Mae a Freddie Mac, mají celkem 6 miliard USD (každá po 3 miliardách USD) jako kapitálový nárazník, ale vlastní nebo ručí za hypoteční cenné papíry ve výši téměř 5 bilionů dolarů. To znamená, že zadlužení je 1 000 ku jedné. A hádejte co, lidi; existují náznaky, že ceny nemovitostí ve skutečnosti začaly klesat.

Není divu, že finanční guru Jim Rogers předpovídá, že se celý finanční systém do dvou let zhroutí. Pravděpodobně je velký optimista.

Může se stát, že přinejmenším, divoce nadhodnocená, ne-li přímo podvodná „realitní“ společnost WeWork, může být okamžitým spouštěčem kolapsu.

Je zajímavé se podívat na graf ceny jejich dluhopisů, protože nás to přivádí do Saúdské Arábie a k fondu „Vision“ s hodnotou 100 miliard dolarů japonského investora Masayoshi Sona. Kolaps WeWork může Sona v konečném důsledku přivést ke krachu, což by mohlo vést ke skutečné změně režimu v Japonsku (Son vlastní společnost Musashi Engineering, která pomáhá krást japonské volby, aby byl u moci držen kriminální režim předsedy vlády Shinzo Abeho).

 

[wp_ad_camp_2]

Sonův hlavní podporovatel, saúdský korunní princ – herec Mohammed bin Salman (skutečný princ Salman je mrtvý), se minulý týden pokusil oslovit výše zmíněného člena britské královské rodiny, aby získal finanční podporu. „Salman (nebo kdokoliv za koho se vydává)… žádal o přímý kontakt, ale protože žádost pocházela z „neprověřeného zdroje,“ byla zamítnuta.

To je pozadí náhlého požáru ropných rafinérií minulý týden v Saúdské Arábii, Itálii, Indii, Číně, Mexiku atd. Zdá se, že majitelé hroutícího se petro-dolarového systému tím říkají: „Drž se od nás dál, nebo ti přerušíme dodávku ropy.“

Několik japonských zdrojů nám také sdělilo, že Japonsko je vystaveno více hrozbám (zemětřesení, jaderné bomby atd.), aby je donutily vyplatit více peněz Korporaci USA.

Pak zde máme Světovou banku ovládanou Rockefellerem a Světovou zdravotnickou organizaci nepřímo vyhrožující zabitím 80 milionů lidí.

 

[wp_ad_camp_2]

Zdroje Pentagonu nám ve skutečnosti říkají: „Smrt dlouholetého zimbabwského vůdce Roberta Mugabeho, sankce vůči íránské centrální bance, narušení dodávek saúdské ropy a čínská obchodní válka mohou urychlit časový rozvrh pro USA. Prezident Donald Trump proto oznámil návrat ke zlatému standardu.“

Americká armáda mezitím posiluje své postavení na Blízkém východě v rámci příprav na nadcházející světové změny. Naše zdroje z Pentagonu informují: „Bývalý šéf izraelských obranných sil Benny Gantz může být příštím izraelským premiérem, jehož strana zahrnuje dva další bývalé náčelníky těchto sil.“ To znamená, „vliv Pentagonu se nyní oficiálně sahá od Saúdské Arábie a Egypta po Izrael,“ dodává zdroj.

Bude to dobré pro mír na Středním východě, vysvětluje zdroj, protože „Gantz potřebuje podporu arabských stran a papírový tygr IDF (Izraelské obranné síly) se mají na pozoru před vyspělejšími ruskými a íránskými zbraněmi, takže by je to mělo odrazovat od jakékoli budoucí agrese.“

„Sesazení Bibiho (Benjamina Netanyahua), protesty proti Sisimu v Egyptě a americké jednotky v Saudské Arábii, aby „chránily“ prince Salmana – Trump drží na uzdě tři diktátory, aby akceptovali nový Blízký východ pod kontrolou Ruska, Číny, Íránu a Turecka,“ poznamenává zdroj.

Další věc, kterou zdroj Pentagonu uvedl tento týden, byla skutečnost, že „Tři společnosti z vojensko-průmyslového komplexu jsou pod tlakem – 1) Lockheed s poruchovými stíhačkami F-35, 2) Boeing s typy 737, 787, 777 a 3) Raytheon s raketovým systémem Patriot, který selhal.“ Toto je špatná zpráva pro sionisty a Deep state, ale dobrá pro mír v multipolárním světě.

[wp_ad_camp_2]

Také jsme dostali velmi zajímavé zprávy v tomto týdny od zdroje CIA v USA, které zde doslovně publikuji, protože jsem od mnoha zasvěcených na vysoké úrovni nezávisle na sobě už o podobných věcech slyšel.

„Pochází to ze zdroje na úrovni MJ a já to považuji za naprosto přesné.“ K tomu, aby byla Killery stíhána (rozuměj Hillary Clinton, kill znamená v angličtině zabít, pozn.red.), by musela být celá CIA sesazena a celý falešný národní bezpečnostní systém (který byl zřízen za účelem krytí zločinů a k získávání peněz z černých operací, a krytí mnoha tajných operací a sankcí, jakož i osobních obohacení nejvyšších kontrolorů tohoto systému) by musel být prohlášen za zločinný a poté zredukován asi o 95 %.

„Klintoni byli CIA, jejich styčný důstojník, G.H.W. Bush;“ Killery byla zplozena při okultním obřadu, údajně nejvyšším Rothschildem, a Bill, nelegitimní syn Nelsona Rockefellera byl zplozen stejně tak; tedy odtud jejich velká moc.

„CIA vše podřadila pod národní bezpečnost, takže všechny důkazy proti Killery a Billovi a Klintonově nadaci byly chráněny v rámci národní bezpečnosti a nemohly být použity ke stíhání nikoho. Killery e-maily byly tajnou operací proti Číňanům a poskytli e-maily a jména agentů (které obětovali), aby získali důvěru a vytvořily nějaké dezinformace, které by Číňany uváděly v omyl. Killery hrála roli dvojitého agenta, aby klamala Číňany a pomohla jim s budováním, aby na nich později parazitovali soukromí bankéři ze City of London.

[wp_ad_camp_2]

„Právě teď je mezi různými skupinami v horních patrech bratrovražedná válka.“

„Killery představuje satanskou a pedofilní síť a je satanskou čarodějkou Molochova skupiny v Kalifornii, kde se obvykle účastní měsíčních okultních obřadů.“ Pizzagate příběhy jsou všechny pravdivé a jsou propojeny s Epsteinem, NXIVM a mnoha dalších obchodování s dětmi a okultním systémem obětování dětí po celém světě.

„Kabalista Bush / Scherf je součástí nacistické čtvrté říše, uctívače Černého slunce a řízeného City od London Sionisty, související s různými okultními kruhy z dob Johna Deeho a Aleistra Crowleyho, kteří byli napojeni na entity z temné strany. (K tomu doporučuji zde na tadescu sérii článků – ODKAZ, pozn.red.)

„Důvodem obchodování s dětmi a obětováním sexu je tak důležité, že tito zločinci se domnívají, že to musí použít ke kompromitaci a kontrole všech důležitých úředníků a vedoucích společností k uspokojování životních energetických potřeb Baala / Molocha, aby byli zmocněni k řízení světa a zůstali velmi bohatí. Někteří jsou závislí na krvi a hormonech obětí.“

„Údajně agenda okultního spolku Circle of Nine (někteří říkají, že to nejsou lidé, ale hybridi) je manipulace s Ruskem a Amerikou, aby se navzájem zničili, zatímco Zios / Izrael a muslimové na Blízkém východě se navzájem ničí, a Čína se stane přední světovou mocností, a po dokončení novodobé Hedvábné stezky, se bude konat největší ekonomický rozvoj od druhé světové války.“

[wp_ad_camp_2]

Zdroj CIA ve východní Asii poslal následující zprávu:

„Včera v noci mi jeden z mých velmi dobrých kontaktů řekl, že už nějakou dobu je naplánována nějaká událost pod falešnou vlajkou.“ A je do toho zapojena Austrálie, protože se akce bude konat poblíž Austrálie. Premiér Scott Morrison jel navštívit Trumpa, a jde o mnohem víc, než jen o pěknou státní večeři. Je tam až do 27. září. Mohla by dojít k události, zatímco je premiér mimo Austrálii? Austrálie byla první „zkušebnou“ pro zákony NWO a různé projekty sociálního inženýrství.“

Americká armáda musí zatknout 120.000 lidí jmenovaných v zapečetěných žalobách co nejdříve a vzít je do táborů FEMA, které pro postavili nás.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
13 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře