…..jak se tak dívám, tak silnější kafé jste určitě nepili….

00:27

02.04.2019 | 16:18 Dnes vám prinášame dokument, v ktorom bývalý príslušník SIS Pavol Forisch žiada generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára o stretnutie ohľadne poskytnutia dôležitých informácí, ktorými disponuje v súvislosti s vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Bývalí príslušníci Slovenskej informačnej služby sa na základe doterajších dôkazov domnievajú, že za týmto zločinom stála finančná skupina Penta a jej šéf Jaroslav Haščák.

[wp_ad_camp_2]

V relácií Informačná Vojna s Norbertom Lichtnerom, ktorú 29. marca odvysielalo internetové rádio InfoVojna boli hosťami bývalí príslušníci tajnej služby Stanislav Žiaran a Pavol Forisch, ktorí sa počas svojho pôsobenia v SIS venovali ekonomickej kriminalite. Boli zároveň tými osobami, ktoré zavraždenému novinárovi poskytli dôležité informácie ohľadne Mariana Kočnera, kauzy Mecom a finančnej skupiny Penta.

Dnes vám prinášame dokument, v ktorom bývalý príslušník SIS Pavol Forisch žiada generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára o stretnutie ohľadne poskytnutia dôležitých informácí, ktorými disponuje v súvislosti s vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Informácie odzneli 29. marca v Informačnej Vojne.

Dokument:

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Portál InfoVojna sa vo verejnom záujme informovať občanov Slovenskej republiky o závažných skutočnostiach rozhodol postupne zverejniť dokumenty, ktoré nám Pavol Forisch poskytol. Uvedené informácie by mali slúžiť médiám hlavného prúdu ako aj orgánom činným v trestnom konaní, aby sa nimi začali seriózne zaoberať.

Zdroj: InfoVojna

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.