…..důkazy jsou dnes konspirace a pravda je lež. Lépe si to nemohli soudruzi zločinci vymyslet. BRAVO!!!!

00:54

02.04.2019 | 12:30 Predseda Výboru NR SR pre európske záležitosti a poslanec za Smer-SD Luboš Blaha vo svojom príspevku na Facebooku reagoval na závažné informácie, ktoré odzneli na InfoVojne.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Všimnite si, že keď sa ozvú bývalí agenti SIS Forisch a Žiaran a povedia, že majú dôkazy, že za vraždou Kuciaka je šéf Penty Haščák a že šedou eminenciou Penty je Ivan Mikloš a že o vražde vedel o Kiska aj Lipšic, tak to všetko sa veselo ignoruje, veď konšpirácie a tak.

Ale keď sa podobné nepodložené obvinenia objavia v Taliansku a povie ich nejaká talianska Tódová, tak to tu liberálne médiá idú tesať do skaly a predstierajú, že ide číročíre fakty s veľkým F. Lebo sa to nepriamo týka úradu, ktorému šéfoval Fico.

BUĎ BERME VÁŽNE VŠETKY KONŠPIRÁCIE, ALEBO ŽIADNU

Sorry, ale toto je neuveriteľné, ako sa na jednej strane všetky dohady o Kiskovi či Haščákovi interpretujú ako konšpiračné teórie, ale rovnako konšpiračné a uletené dohady o Ficovi a Vadalovi sa podsúvajú ako nevinné spravodajstvo a stopercentné fakty.

Pri všetkej úcte, ja osobne v tomto rozhodne verím viac bývalým agentom SIS ako nejakej talianskej Tódovej. Ani jeden ani druhý nemajú žiadne dôkazy, takže je to len na viere.

 

[wp_ad_camp_2]

 

AK SA POTVRDÍ TO, ČO VRAVEL FORISCH, BUDE REVOLÚCIA

Rozdiel je len jeden: ak sa náhodou potvrdilo, čo hovoril Forisch a Žiaran, tak to je na Slovensku revolúcia a ľudia pôjdu pravičiarov defenestrovať z palácov.

Ak sa by sa náhodou potvrdila konšpirácia SME, tak by to znamenalo, že nejaká úradníčka si štebotala s talianskym podnikateľom o tom, akú bábovečku si upiekla na večeru. No waw, katastrofa.

Nezahrávajte sa s konšpiráciami, haščákovci. Lebo sa vám to vráti ako bumerang. A bude basa.

Bývalí siskári prehovorili v InfoVojne

V relácii Informačná Vojna s Norbertom Lichtnerom, ktorú 29. marca odvysielalo internetové rádio InfoVojna, boli hosťami bývalí príslušníci tajnej služby Stanislav Žiaran a Pavol Forisch, ktorí sa počas svojho pôsobenia v SIS venovali ekonomickej kriminalite. Boli zároveň tými osobami, ktoré zavraždenému novinárovi poskytli dôležité informácie ohľadne Mariana Kočnera, kauzy Mecom a finančnej skupiny Penta.

Bývalí príslušníci Slovenskej informačnej služby sa na základe doteraz zhromaždených dôkazov a indícií domnievajú, že za týmto zločinom stála finančná skupina Penta a jej šéf Jaroslav Haščák.

Zdroj: Facebook / InfoVojna

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.