Co dalšího bylo před námi utajeno? Co dalšího se v Austrálii děje? Naslouchejte a dávejte velmi dobrý pozor na tuhle králičí noru! Pojďme si pospojovat tečky … po tomhle malém vyšetřování budete šokováni až za hranice chápání …

Existuje mnoho lidí, kteří se snažili na pravdu upozornit. Dávali jste pozor?

Rachael Vaughan a její bratr Andrew McIntyre je dalším neuvěřitelným příběhem, který je fantastickým přínosem pro lidstvo. Snažili se na své vlastní náklady odhalit pravdu. Jaké je to být obětí nepředstavitelného zneužívání. Nebylo jim pomoženo. Každý úředník, za kterým byli, jim zavřel před nosem … Setrvávají, aby dostali pravdu na veřejnost.

[wp_ad_camp_2]

 

Jsou to skuteční australští šampióni. Velvyslanci pravdy. Jsou ten typ krásných lidí s krásnými dušemi, který si zaslouží cenu Australan roku!

Rachael se pokusila všemi možnými způsoby nahlásit své strašné zneužívání. Rachael je očitým svědkem, důkazem o zneužívání jiných dětí a VRAŽD. Proč sakra nikdo neposlouchá?

Souhlasím s Mary, že si zaslouží „zlatou olympijskou medaili“ za většinu pokusů o hlášení úřadům.

ÚSILÍ ZÍSKAT POZORNOST JIHO-AUSTRALSKÉ POLICIE:

Duben 2006: ÚŘEDNÍ PROHLÁŠENÍ SAPOL (policie):

1) Max na mě ve věku 30 měsíců zaútočil nožem; 2) v roce 1977 viděla v koupelně Macklin Street zmrzačené dítě.

Červen 2007: Dopis mnoha poslancům, že SAPOL nahlášené dostatečně nevyšetřuje a jmenuje, že Max je chlapeckým tělem pro „Rodinu“ také pro Douga Barra a detektiva vrchního dozorce Phillipa Hoffa. Závažný zločin.

8. srpna 2007: ODPOVĚĎ: dopis od Paula Hollowaye, tehdejšího ministra policie. Prohlašuje, že detektivové hlavní trestní činnosti „prokazují, že neexistuje důkaz, který by Allana McIntyre s tímto zločinem spojoval.“

21. srpna 2007: ROZHOVOR s Annette Burden a Scottem Barkerem, SCIB, podrobně popisující mé zneužívání a svědectví rozčtvrceného těla dítěte, 1977.

5. září 2007: Druhý dopis politikům ohledně SAPOL, poslancům:

Paul Holloway, Jane Lomax-Smith, Michael Atkinson, Jay Weatherill, Carmel Zollo, Nick Xenofón, Kris Hannah.

20. září 2007: ODPOVĚĎ od Wainwrighta, policejního orgánu pro stížnosti: „nemožnost zdůvodnit závazek personálu a zdrojů.“

8. února 2008: 4. dopis znovu zaslaný úředníkům 1) Odmítnutí společnosti SAPOL jednat na základě našich obvinění; 2. Mými sourozenci v Beaumontu v roce 1966 viděny mrtvé děti v kufru auta.

23. září 2009: Zavolala jsem Paulu Llewendowskimu ze SCIB, abych mu řekla, že dítě (11 let) žije na stejném pozemku jako Max a je v nebezpečí. Llewendowski mi řekl, že tu zprávu nepřijme.

Září 2009: státnímu detektivovi, viděla jsem, jak byla mladá dívka v roce 1983 v domě zabita, a že nás Max spolu natáčel.

19. ledna 2012: Řečeno Davidu Sheridanovi, stoperem zločinu: 2) Max je dětským tělem pro skupinu, která po celá desetiletí vraždí dětí; 3) Louise Bell je pohřben na ulici Macklin 8, Edwardstown, pod betonovou deskou.

23. února 2012: V dopise pro SCIB se ptám, proč psychiatrička mé zesnulé sestry Clare nebyla ohledně Clareřiných tvrzeních vyslýchána.

Poté co přestála tahle omezení si dokážete představit, že si dala od bojování trochu pauzu. Celý článek si můžete přečíst zde: https://gumshoenews.com/2019/06/16/rachel-vaughans-effort-to-tell-police-about-murders-vital-help/

Teď, stejně jako bych se chtěla dostat ke kompletnímu, hlubokého vyprávění některých z těchto příběhů, je to pro jeden článek detailní a složité. Doporučuji, abyste se na to podrobněji podívali sami. To, co se těmto krásným lidem stalo, je ničení duše a čisté zlo.

[wp_ad_camp_2]

 

Rachael Vaughan a Andrew McIntyre již vyprávěli svůj příběh skvělé Mary Maxwellové na svém webu Gumshoe News. Jako jeden válečník světla. Děkuji Mary.

Abych uvedla nějaký kontext, do jaké míry a čím si tyto ženy a ostatní děti prošly, zdůrazním to od Rachael v rozhovoru pro Mary:

(Jak jsem řekla, můj otec Max, který mi udělal hrozné věci, měl zvláštní zájem o některé z mrtvých dětí. Vzal některé části z jejich masa a prodal je na maso. Jsem si jistá, že to mnoho lidí koupilo vědomě – chtěli to. Také říkám, že bylo vařené a v našem domě ve Edwardstownu v SA servírováno. Ano, já, moji rodiče a sourozenci jsme to jedli.)

Celý rozhovor zde: https://gumshoenews.com/2018/08/24/adelaide-mysteries-part-1-rachel-vaughn-interprets-zombie-apocalypse/

Počkej, na co? Neřekla teď Rachael náhodou, že její otec užíval části dětí a nejen, že tím krmil sebe a svou rodinu … Lidé se jen tak zastavovali u domu, aby si dali kousky dětí ?! WTF! To, čím tyto děti prošly … a na nikoho se nemohly obrátit pro pomoc …

Nyní zaměřme naši pozornost na naši sousední zemi Nový Zéland. Krátce. Záleží na tom a dává smysl tomu, co se děje v Austrálii …

Vím, není to Austrálie, ale Nový Zéland je dost blízko. Stejně je to všechno s Austrálií provázané. Věřím, že Austrálie a Nový Zéland sedí v této globální korupci na vrcholu potravinového řetězce.

Když jsem však v běžných rozhovorech po městě slyšela, a není to tak dávno, jakáže byla Jacinda Arden úžasná premiérka, nemohla jsem si pomoct a přemýšlela. Vrátila jsem se zpět k jinému článku, který jsem předtím viděla. No, vypadá tak krásně a nevinně … ale nedovolila snad, aby se rozprašoval jed po celé zemi?! Viděla jsem strašlivé účinky toho, co dělá „1080“, když to rozhazovali po CELÉ divočině. Představován veřejnosti jako jakýsi jiný „environmentální“ plán. Potíž byla v tom, že důkaz ukázal, že to všechno zabilo. Každé zvíře umíralo násilnou smrtí vykrvácením. Nebudu vám znepokojivé obrázky ukazovat, ale pokud pohledáte, můžete je najít.

[wp_ad_camp_2]

 

https://prepforthat.com/chemical-1080-dumped-in-new-zealand-water-supplies-amid-litigation/

(Nový Zéland je největším uživatelem 1080 na světě. Oba – OSPRI Nový Zéland i Ministerstvo ochrany jsou silně proti použití 1080 v dodávkách vody v zemi.)

https://www.youtube.com/watch?v=q5GVzhSt4e8

Zajímá vás, proč to doopravdy dělají? Možná skutečnost, že každoročně příjdou o 2 miliony dolarů, a jak ministr primárního průmyslu, tak i ministr financí, který má akcie, by s tím mohli mít něco společného. S tímhle dokupy to zapadá do globální agendy. Je to v celém rozsahu vítězná situace! Pro ně.

Nyní jsou o tom všude informace, pokud chcete více podrobností. Poukazuji na to, že pro mnoho lidí s nejlepšími úmysly v srdci to byla dobrý vůdce a nechápali skutečný smysl věcí.

A tady je důkaz! Nakonec není tak krásná a nevinná …

Takže je svobodným zednářem a přišla odnikud, aby řídila zemi? Kdo je ta dáma s ní ?! Hmmm …

Nyní ke Karen Brewerové, protože je odborníkem na svobodné zadnářství Demolays. Odvedla skvělou práci při studiu a přiblížení tématu veřejnosti. Předám jí slovo, protože je na toto složité téma místní odbornicí. A hádej co. To jsou také ti samí nemocní peďáci, kteří řídili naši zemi. Včetně Scoma. (přezdívka pro Scotta Morrisona – premiéra)

Seznamte se s Karen Brewerovou. Karen je naše australská expertka na Zednářství. Další spolubojovník Světla. Děkuji Karen.

Zednářství v Austrálii sahá k připlutí prvních flotil v roce 1788!

Karen Brewer má na Facebooku mnoho videí. Doporučuji se podívat na další Karenina videa.

https://www.facebook.com/a2c770cf-7a03-4959-be6b-a23808629577

Karen je do věci ponořená, znalá a opravdu těm svým věcem rozumí!

[wp_ad_camp_2]

 

Chápu to tak, že do toho nejsou zapleteni všichni svobodní zednáři. Ale musíte být svobodným zednářem, abyste těchto vysoce postavených pozic dosáhli. Všichni jsou ze stejných pokrevních linií. Ano, mluvím o incestu.

Pochopila jsem, z velmi spolehlivého zdroje, že Zednáři s nižším hodnocením ani nevědí, že existují vyšší hodnocení. Mějte prosím na paměti tento důležitý detail. Je to stejné jakože celá naše země byla zkorumpována, protože naši vůdci jsou. My zkorumpovaní nejsme a teprve teď se začínáme probouzet a vidět to, co se nad našimi hlavami děje.

Jsem si jistá, že totéž lze říci o níže postavených zednářích, kteří také nevědí, co se děje nad těmi jejich.

Proč do háje, máme tzv. „příkazy k mlčení“, abychom chránili peďáky? Poslouchejte velmi pozorně, co říká senátor Heffernan. Další australský šampión …

https://www.smh.com.au/politics/federal/liberal-senator-bill-heffernan-says-former-prime-minister-a-suspected-paedophile-20151020-gke2o0.html

Takže tady to máme. Řekl to senátor Heffernan. (Bůh žehnej tomuto muži, který se tomu snaží postavit)

V australských soudních síních jsou soudci, kteří rozhodují o našich životech a o životech našich dětí a sami jsou to pedofilové !!!!

Musí být na některých opravdu vysokých místech, pokud tyto záležitosti nemůžete úřadům ani nahlásit. Jsou do zneužívání buď přímo zapojeni nebo jsou příliš vystrašení, než aby promluvili. Ani jedno není horší než druhé.

To vysvětluje zařazení „příkazů k zamlčení“, když si ta špinavá zvířata sami vytvářejí „zákony“, které je chrání!

Tito zločinci rozhodují v nejlepším zájmu našich rodin ??? !!!!! Bože, chce se mi zvracet ….

Dává smysl, že pedofilní zabiják dostane doživotní trest a nikdy nebude propuštěn?!

Kdežto všichni pedofilové jsou na svobodě. Nemůžeme ani zmínit jejich jméno, protože „To by nás veřejnost přimělo ztratit víru v soudní systém? !!!“

Královský komisař by s tím vším neměl nic společného, že ne? !!! James Wood vedl královské komisařství, které vyšetřovalo korupci a pedofilii policie.

Je to jen alternativní příklad, kdy se děti nemohou obrátit na autority …?

[wp_ad_camp_2]

 

Těsně předtím, než se posuneme dál. Ujasníme si to. Během svého vyšetřování jsem zjistila, že na jižním pobřeží Austrálie je obrovský dětský pedofilní okruh. „Dodávky“ mezi Wollongongem a Sydney. Trh je velký s mnoha zapojenými úředníky …

https://en.wikipedia.org/wiki/Royal_Commission_into_the_New_South_Wales_Police_Service

Takže Mark Velera, tehdy 19 let (nyní známý jako Mark Van Krevel), zabije známého, ale „neodsouzeného“ pedofila, který je „primátorem města“ a zároveň jednoho „homosexuála“ od vedle.

Proč by někdo 19letý, něco takového udělal? Opravdu si myslíte, že někdo prostě přijde na veselou zabijačku s takovou touhou po pomstě jenom tak?

A „obětí“ je náhodou už mnohokrát „skandální pedofil“?

Nedává tento příběh větší smysl, že tento chlap, David Van Krevel, byl skutečnou obětí zneužití a vzal jen věci do svých rukou?

Koneckonců bylo to úmyslné a udal se policii … nejsem odborník na psychologii, ale to se mi jako být příliš psychopatické nezdá…

Média nekryla celý příběh, nyní to udělala … takové zlé děti to jsou !!! To je tedy vtip!!!

A spiknutí houstne…

https://en.wikipedia.org/wiki/Mark_Valera

(Valera řekl policii, že zabití O’Hearna bylo „jen náhodné“ a že nevěděl, jestli je O’Hearn homosexuální nebo ne. Zabil Arkella, domnělého pedofila, protože to byl „velmi, velmi strašný muž“. U svého soudu v roce 2000 se Valera pokusil o předběžnou obhajobu homosexuality a tvrdil, že jeho otec Jack van Krevel ho během dětství sexuálně a fyzicky napadal, a to způsobilo, že ztratil kontrolu, když mu oba O’Hearn i Arkell dělali sexuální návrhy a toto zapnulo záblesky jeho problémového dětství. Valerovo svědectví bylo, že O´Hearn se mu těsně před následným zabitím nabízel, zatímco ho Arkell sváděl.

Byli v sexuálním vztahu déle než rok, také těsně předtím, než ho Valera zabil Arkell chtěl, aby byl poprvé aktivním partnerem. Při odsouzení Valery z vraždy porota homosexuální předběžnou obhajobu zamítla. Když soudce Tim Studdert odsoudil Valeru ke dvěma doživotním trestům odnětí svobody, shledal, že byl valerův otec násilný, ale odmítl Valérovo svědectví, že ho jeho otec sexuálně zneužíval, nebo že důvodem jeho ztráty kontroly bylo, že se mu oba O´Hearn i Arkell nabízeli.)

Čtu toto správně, ano? Tento 19letý (v době vraždy) byl svým otcem sexuálně a fyzicky zneužíván. Byl těmito dvěma STARÝMI MUŽI postihnut. „Sváděn“ známým pedofilem. Jeho otec by mohl být s těmito „pány“ skvělý kamarád.

Frank Arkell. Starosta Wollongongu 1974 – 1991 (velmi dobře známá zkorumpovaná místní vláda, zejména v té době)

David O´Hearn. Markova další „oběť“.

[wp_ad_camp_2]

 

Děj houstne

O 2 týdny později Markův kamarád Keith zabije Markova otce, protože jeho sestra říkala, že obtěžoval její dceru (svou vnučku) a Bůh ví koho dalšího a co dalšího se těmto dětem skutečně stalo:

(Van Krevel dostala v roce 2001 6 let za požádání svého přítele Keitha Shreibera k zabití jejího otce Jacka Van Krevela sekerou v jejich domě ve Wollongongu. Řekla, že její otec obtěžoval její dceru a také ho vinila za uvěznení jejího bratra Marka Valera před dvěma týdny.)

Pak se Belinda, jak je uvedeno výše (Belinda Van Krevel, Markova sestra), dostane se za mříže protože ztratí trpělivost… PTÁM SE, JAK SE NĚCO TAKOVÉHO VŮBEC MOHLO STÁT ???

Museli byste být génius, abyste to vyřešili, že …?!

TYTO DĚTI TOHO MĚLY DOST. MY VŠICHNI MÁME.

TOHLE PRO NAŠE DĚTI NECHCEME, ANI PRO JEJICH DĚTI ….

Jak změníme tento systém, abychom naše děti ochránili?

Zjistili jsme, že naši politici jsou podvodem, tak jako jejich systém včetně právního systému. Všichni jsme byli obrovským způsobem oklamáni.

Ale počkejte, pač tento příběh je ještě lepší. Celá královská rodina je podvod!!! Začněme královnou Elizabeth. Aktuální královna Anglie. Většina lidí ví, že změnila jméno na Windsor. A její skutečné jméno je Betty Churchill. Stejně jako jméno jejího skutečného otce, není jim král Jiří VI., je to Winston Churchill! Její matka, Elizabeth Lyon’s, také není její skutečná matka. Její matkou byla Elizabetina služebná!

(Král Edward VIII se svým přítelem Hitlerem)

Takže si to ujasníme. Panovníci jsou spojeni s nacisty ??? !!!!! Hmmmm …

Jak uvidíte v části 3 níže, máme „Lorda Kitchenera“ NEKONTROLOVATELNÉHO PEDOFILA, který byl tajně vyslán z Jižní Afriky. Byl poslán na Nový Zéland, aby navštívil všechny zednářské lóže a propagoval sodomii, sexuální zneužívání dětí, incest a pedofilii ?! Hmmm … teď začínám chápat, jak to všechno do sebe zapadá ..

**** Takže Trump zachraňuje USA a jak se ukázalo, máme skrytého krále! Jmenuje se Greg Hallett! Myslím to vážně!!!! Nemohla jsem tomu uvěřit, ale byl ověřen jakožto legitimní král Anglie a Irska! Nedokázali bychom to napravit, i kdybychom to zkusili. **** LEDAŽE BY BYL TOTÁLNÍ SOCIOPAT. *** Hmmm …

Mick Holt, další australský šampión vede s Gregem rozhovor. Část 1:

https://www.youtube.com/watch?v=wplugbQl1j8

Tak tohle vysvětluje, jak Jacinda, současná premiérka Nového Zélandu, dostala svůj part na jevišti! Její „zednářský kontrolor“ byla předešlá premiérka Helen Clarke – ta byla premiérkou od roku 1999 do roku 2008. Lesbická pedo v krycím manželství s homosexuálním peďákem. Docela pár, teda! Nezaslouží se navzájem, co? …

[wp_ad_camp_2]

 

Mick Holt, další australský šampión vede s Gregem rozhovor. Část 2:

https://www.youtube.com/watch?v=EvJNDaShOt4

První část dopisu Grega Halletta Borisovi Johnsonovi:

1. srpna 2019

Ministerký předseda Boris Johnson, Downing street 10, SW1A 2AA, Londýn

re: Priority

Královna je naprostá královská lež – faleš.

  1. Alžběta Alexandra Mary Mountbatten není dcerou krále Jiřího VI., a není dcerou Alžběty Bowes-Lyon, ale její služebné – Lyonina služebná, která přišla do Kensingtonu v roce 1925 během Alžbětina těhotenství.

  2. Královna Viktorie nám s hrudí plnými královskými odznaky dokazovala, že jsme byli (a jsme) opravdovou královskou rodinou.

  3. Byl jsem představen dopisem od královny Viktorie, její krví

Všechny tituly královny Alžběty II., jsou podvod!

Teď, pokud potřebujete, abyste mohli obchodovat jako panovník, ale žádného nemáte?

Prostě vytvořte podvod, ale nenechte se chytit nebo budete muset zavřít polovinu paláce, abyste všechny důkazy skryli!

Greg Hallett ale jeden má!

Je to dobrý začátek …. !!!

Předpovídán jako další anglický král ve starověkých textech, přesně do data a minuty narození! Teď, dobře, začínám myslet, že tenhle chlap je něčemu na stopě.

Navíc, jeho titul je již vyšší než kterýkoli jiný královský … wow … to vypadá dobře!

[wp_ad_camp_2]

 

Mick Holt, další australský šampión vede s Gregem rozhovor. Část 3:

https://www.youtube.com/watch?v=73wbT-XtKMw

Od královny Viktorie po prince Harryho a Williama existují jen 2 legitimní královští nástupci?!

Nyní to opravdu houstne!

Naše skutečná, původní ústava byla podepsána královnou Elizabeth II. Podvod!

Podle Grega Halletta by to měl podepsat tenhle chlap na obrázku – princ Marcos Manuel – král Jan II., … ach boha, máme problém …

Nyní se vraťme k zákonu Magenta Carta … no dobrá zpráva je, že tento Greg Hallett se zdá být dost rozumný, aby ho vzal nazpět králi Janovi I. a začalo se od nuly ….. může a také to má v úmyslu…

A … Nezapomeňme, že je to NAŠE Ústava. ÚSTAVA LIDU, KTERÝ SE DOHODL K AUTORIZACI. Podle mého názoru, dokud neuvidíme nějakou akci, naše Ústava zůstává pevně stát.

Ten chlápek se mi začíná stále víc a víc líbit!

Pokud se stane králem, dá Austrálii naši suverénní nezávislost. Za následujících podmínek:

Odstraňíme všechny tiché zbraně pro tiché války, komunismus, feminismus, socialismus, politickou korektnost …. ok, kde to můžu podepsat!

Podívejte se na dokument tajných tichých válek, za odkazem stojí princ Phillip. Velmi zajímavé a znepokojující čtení, dobrá?:

https://www.lawfulpath.com/ref/sw4qw/index.shtml#five

Mick Holt, další australský šampión vede s Gregem rozhovor. Část 4:

https://www.youtube.com/watch?v=PbTPSc16Jiw

Tihleti „royals“ si dělají co chtějí. Předstírají vaší smrt, předstírají své obřady narození, … není nic co by nemohli udělat! LOL

A dobrý je, že princ Phillip udeří znovu. Rothschildové (ovládají naše bankovnictví a finance, zde žádné překvapení) a samozřejmě žádné překvapení, že jsou i za plánem Global One World Agenda. Ale slyšeli jste Grega, že Phillip stojí i za dokumentem Tiché zbraně pro Tiché války? Nedělá se to všechno podobné jinému dokumentu? Stejná agenda.

A světlá stránka pro nás všechny je, že Trump ví, kdo je Greg Hallett ???

(1. Března 2012. Joseph Gerogory Hallett s mečem vévody Sasko-Koburg-Gothaj. Meč zahrnuje rosekruciánské proroctví, biblické zjevení, značení titulu Kristus a proto Král Anglie.)

Vím, kterého vůdce podporuji … Toho se skutečným mečem.

Jako vždy proveďte svůj vlastní výzkum. Důvěřujte pouze sobě a své vlastní intuici.

Ujistěte se, že se na tohle podíváte. O tomto „králi“, se kterým byl proveden rozhovor jsme objevili velmi znepokojivé důkazy. Po tomhle blogu jsme propojili více teček. Ne všechno je tak, jak se zdá:

https://www.lyndaeveringham.com/post/the-truth-about-the-king-of-uk-ireland-what-the-fuck-is-happening-in-australia-part-6

https://www.youtube.com/watch?v=EqPZrxE2LJk

Toto byl náš první živý přenos a je trochu dlouhý, takže pokud máte málo času, přeskočte prosím na 34. minutu k tématu týkající se našeho objevu „Král.“

Pro tadesco přeložila adri | Zdroj: lyndaeveringham.com

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.