AKTUALIZACE 13:54

…..po náročném týdnu jsem opět zde a mám dojem, že další dny budou ještě náročnější. O čase, jak rychle utíká, už ani nepíši, je to děs běs. Nic se nedá stihout jako dříve. Nemějte obavu, po bouři, ve které se nyní nacházíme, bude opět vše upraveno do normálu….

QQ:QQ Q7:54

1) Než se dostaneme k datům ze světa

Hned na začátku dnešního okénka bych rád poděkoval meldě 2, která také dělá pro tadesco velký kus práce, a hlavně pro Vás, čtenáře tadesca. Tímto ji zatím jenom děkujeme. Jsme rádi, že se carsten perfektně začlenil do týmu a vše, dle mého názoru, zvládá perfektně. Datuje mě o věcech, které nechce sám ihned rozhodnout, a proto některé komenty mohou být opožděné.

Hned po otevření mejlíků jsem zjistil, že je tam právě jeden, který stojí za vysvětlení – jednou pro vždy. Jak Prezident trump, tak Prezident putin moc dobře vědí, daleko lépe, než všichni lidé na planetě Zemi, co je jakékoliv náboženství a co dovedlo s lidskými životy za celá staletí či tisíciletí udělat.

Prosím nedivte se, že jeden či druhý velký muž nosí v rukou bibli či chodí do kostela. Bylo by dobré pochopit, že není možné odhalit pro lidstvo všechno najednou, a to hlavně v citlivých věcech. Jedna jediná věta stačí na vysvětlení. Jak řekl a předeslal Prezident trump hned na začátku, po zvolení. Budete svědky velké SHOW, která se nikdy nebude opakovat.

 

 

V dnešní době změnil retóriku a dění vyjadřuje v přítomném čase: Kupte si popcorn, posaďte se pohodlně a sledujte VELKOU SHOW. A právě také k této SHOW patří křoví, které občas nosí v ruce.

S poblblými lidmi, přeprogramovanými nesmyslným náboženstvím se musí velice opatrně jednat.

Osobně bych dodal jenom následující. Zajeďte na Slovensko, do Polska nebo do Bavorska někde do vesnice se silnou komunitou katolíků a začněte vykládat opak. Roznesou Vás na kopytech a je otázkou, jestli z vesnice ještě odjedete živí a jak Vás tam budou mít rádi…..

Vím co dělají a proto to veškeré schow pro lidi. Jinak to skutečně nejde.

Vzhledem k tomu, že carsten má ode mě určité „noty,“ na kterých jsme se domluvili, je stejně smýšlejícím jako já a celý tým, ani dnes, pokud by někdo chtěl něco k tomuto komentovat, příspěvek určitě neprojde. Bylo to vysvětlení jen pro jeden dotaz  A TO PRO VŽDY.

Tak prosím touto cestou, nepřidělávejte carstenovi další práci. Děkuji za pochopení.

 

 

2) Všechny jsme varovali před nošením roušek

Při zavedení fejkové akce s CORONAVIREM jsme všechny ihned varovali ohledně nošení roušek a co může taková rouška způsobit. Nejenže si způsobujete problémy v organismu s možnými následnými velkými problémy orgánů, kvůli nadměrnému zpětnému vdechování CO2, ale také virů a bakterií, které se lépe pod rouškou množí. Také jsme čtenáře tadesca varovali před dovezenými rouškami z Číny, které dopředu byly asi připravené kabalou a kontaminované určitými chemickými látkami. Přátelé ze soukromé laboratoře zde ve Švýcarsku udělali chemické a bakteriologické rozbory, a vše potvrdili. Proto bylo varování okamžitě pro čtenáře tadesca zveřejněno.

Mohli jste si všimnout, že pravděpodobně v České republice na to reagovala vláda a okamžitě některé kontejnery ihned stáhla. Na následky, které může nošení roušek na kůži vyvolat, jsme také upozorňovali. Od exémů a různých zčervenání kůže až po zjizvení kůže.

Jak lékaři v ČR, třeba pan Hnízdil, tak mnoho lékařů po celé EVROPĚ varovalo vlády před nošením roušek a jejími následky. Vlády jsou ale všude hluché na příkaz DEEP STATE CABAL. Ja jinak…..

Prosím podívejte se, jak dopadli někteří naivní lidé, kteří nepřemýšlejí, nečtou alternativu a přes veškerá varování roušky nosili. Je potřeba k tomu něco dodávat?????

 

3) Celý svět se nachází ve finančním krachu a zatím se o tom málo mluví

Zhruba před 20 lety jsem psal o vývoji amerického dolaru a připraveném krachu, který měl nastat kolem roku 2004. Tak byl kabalisty připraven. Nenadešel naštěstí v té době čas. Vše odsunuli na pozdější dobu. Kolem roku 2010 jsme dostali data o problémech bank a možném následném krachu. Něco málo se událo, ale bylo to kabalisty pozdrženo. Nebyl opět vhodný čas.

Varoval jsem kolem roku 2010 na přednáškách o následném krachu. Není otázkou jestli bude, to je jisté, bude, ale neví se kdy. Stojíme kratičce před ním.

Odborníci v Německu se vyjádřili, že to bude jeden z největších krachů v dějinách lidstva, o jehož velikosti a veškerými následky nemá nikdo ani ponětí. Bude to obrovská finanční tsunami.

Dr. Markus Krall, odborník přes politiku a hlavně finance, se vyjádřil následně:

Nejedná se o žádnou Coronavirovou krizi, jedná se právě o zastínění bankovního krachu všech bank touto Coronovou SHOW. Veškeré gigantické výrobní závody, dodavatelé a další firmy závisé na odběratelích půjdou do krachu. Tvrdí, že je to neodvratné. Opakované vytištění peněz, opakovaných lží v MATRIXU o tom, že se nám daří dobře a že se vše dostane zase do pohybu, je velký omyl. Vlak dojíždí a z této energie se čerpá. Všechny obchody se zastavují a končí. Vlak, který dojel do stanice či do určitého místa, konečné na kolejích, a má vadnou lokomotivu, která není nikde k dostání, se už nikdy nerozjede. Bylo by dobré neodvratnou skutečnost pochopit.

Proto se obyvatelstvo rozhodlo z financí utíkat do drahých kovů, které je přechodně mohou zachránit. Zbytečné ale opakovat, psali jsme mnohokráte. Tvrdí, že podzim, ke kterému se velkou rychlostí blížíme, bude „nejteplejší“ v dějinách lidstva.

 

 

Kdo umí německy, má možnost si video vyslechnout ZDE.

Nepatří sem, ale zopakuji pro upřesnění.

Do peněz byly zakódovány dosti nebezpečná data. Do jednodolarové bankovky (kdo hledá najde na tadescu) bylo zakódováno °6°6°6 znaků této číslice. Má mezi lidi zavést zlo, nenávist, vraždy a mnoho jiného špatného.

Peníze jsou jednosměrka a nesmí se půjčovat. Proto je tolik zla v současné době na planetě Zemi. A podívejte se, jak jenom diskuze včerejších diskutujících právě rozproudila emoce a energie do peněz, už jen do tohoto slova, zakódované.

Dobré ráno

4) Výbuch v Bejrútu a zneužití jinou stranou

Hned po výbuchu jsme Vás opatrně datovali o čištění tunelů a o velkém „překladišti“ dětí a uzlů vedoucího do celého světa z tohoto přístavu. Právě při čištění tunelů došlo k úniku exploze napovrch a následnému požáru.

Rozhodně nebyl založen nějakým svářečem, pohádky MSM neznají meze. Následné zneužití požáru jinou stranou je jenom tah kabaly a pokus o rozpoutání toho, o co se snaží už několik let. WWIII. Datovali jsme Vás o všech možnostech v minulosti, které vyslovil právě KARDINÁL JUDAS, tehdy zastupující šest padlých andělů.

Máme zprávu, že kdyby byla jaderná nálož v hlavici, byl by okamžitě spuštěn možná lokální, případně celosvětový EMP, který by dostal lidstvo rychle do doby kamenné. Oni to vědí a proto byla použita nejaderná hlavice. Naopak tomu bylo v podzemním odstřelu, při likvidaci podzemních tunelů a chodeb. Mírná radioaktivita, která se dostala napovrch, byla právě z podzemí a to hlavně posílena následnou termobarickou bombou určitého nejmenovaného státu. Byla vystřelena ze stíhačky. Rusové mají satelitní film o celé akci a pravděpodobně bude lidstvu brzy představen a uveden na obrazovkách. Všechno má svůj čas.

 

 

5) Jak jsem psal, bude hořet na více místech. Zajímavé.

Hospodyňky většinou dělají úklid tak, že zametou, vysají, vyčistí, vynesou v odpadkovém koši odpadky a umyjí podlahu. Popřípadě umyjí okna.

Ovšem burani, kteří nemají čas, dělají úklid trochu jiným způsobem.

Všimli jste si požárů po celém světě a to v mnoha důležitých budovách? OSN, UNICEF, v Bruselu? No a když hoří Cargo na Frankfurtském letišti, také překladištěm „živého materiálu“, tak chlapečkové z kruhů pedofilie a deep state mají hodně napilno. Je to jeden z jejich způsobů úklidu, aby na ně neměli důkazy. Ale ale.

Není to nic jiného, než úklid před velkým výpraskem. Máme se na co těšit. No, někteří nikoliv, zlikviduje jim to iluzi o jejich nynějším světě…..

Prvně začal požár po podzemních výbuších v lese u FFM (Frankfurt am Main) najednou začlo hořet i v traktu frankfurtského letiště Cargo, které bylo vždy přisně kontrolované a málokdo měl přístup do těchto prostor.

Článek si můžete přečíst ZDE

Těšte se na další zprávy. Vy nikoliv černoprdelníci. Vy na výprask…..

5-5) I na obloze se odehrávají zajímavé tajůplné úkazy

O co se vlastně jedná, nikdo neví a úkazy jsou záhadným jevem pro všechny. Co si o tom myslíte?????

 

pokračování

 

tm komentuje

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.