Výsledek obrázku pro obrázky guanabana

Odborníci zjistili, že toto ovoce je velmi účinné v léčbě rakoviny

Pravda je taková, že největší výrobci léků nechtějí, aby se tato pravda dostala na veřejnost. Proč? Neprodávaly by se totiž ty jejich léky.

[wp_ad_camp_1]

Podívejte se na tento článek a dozvíte se, jaké je toto mimořádné ovoce. Mnoho odborníků o něm míní, že jde o nejsilnější anti-karcinogenní látku na této planetě.

Otázka za milión – jak se jmenuje toto ovoce? Je to Guanabana nebo také ovoce ze stromu soursop. Jde o magický produkt, který zabíjí rakovinné buňky.

[wp_ad_camp_1]

Proč o tomto ovoci nevíme?

Na tuto otázku je snadná odpověď, jak už bylo výše zmíněno, existují organizace, které se zabývají výrobou syntetických verzí a kteří na výrobě mají svůj zájem.

Umožňuje to vydělávat hodně peněz. Vy můžete nejen sobě, ale všem svým blízkým pomoci tím, že jim řeknete, že je dobré pít šťávu z Guanabanany, a tím zabráníte různým nemocem.

Chutná příjemně a využívání nemá negativní účinky, na rozdíl od chemoterapie. Tento strom můžete také zasadit na dvoře. A co více, všechny části jsou užitečné.

[wp_ad_camp_1]

Guanabana – co o ní musíte vědět:

Zde je to, co potřebujete vědět a co říkají odborníci. Guanabana je strom nízkého vzrůstu, nezabere moc místa. V Brazílii je znám jako soursop,v Latinské Americe jako Guanabana.

Plody jsou velké, sladké, konzumovat je můžete syrové. Ty se používají k výrobě nápojů, pečiva a podobně.

Zájem o tyto rostliny se pojí s velmi silnými účinky, které brojí proti rakovině. Rostlina má ozdravný účinek na rakovinu všech typů, působí na všechny formy rakoviny.

[wp_ad_camp_1]

Další výhody rostliny

Odborníci si rovněž myslí, že rostlina je širokospektré antibiotikum, a to má velmi silné antimykotické a anti-parazitní vlastnosti, které mohou pomoci regulovat krevní tlak.

Působí jako antidepresivum, pomáhá při nervových poruchách a při stresu. Od roku 1970 je více, než 20 laboratorních testů důkazem toho, že extrakt ničí maligní buňky z dvanácti typů rakoviny, a to včetně rakoviny tlustého střeva, pankreatu, plic, prsu nebo prostaty…

[wp_ad_camp_1]

Není tedy divu, že tato plodina je deset tisíckrát účinnější na rakovinné buňky, než známé chemoterapeutikum adriamycin.

A extrakt ze soursopu ničí pouze a jen rakovinné buňky. Nemá vliv na buňky zdravé, nemá vedlejší účinky.

[wp_ad_camp_1]

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.