Zajímavé na tom je, že podobnou kosmickou událost už delší dobu předpovídají i různí mystici, mágové, šamani některých přírodních národů a různí jiní okultisté v souvislosti s jejím druhotným efektem (mluvil o tom například i Wilcox ve svých pořadech v Gaiam TV). Předpovězená událost se stala námětem děje mysteriózního filmu Proroctví s Nicolasem Cagem. Vidoucí lidé tvrdí, že vlivem tohoto energetickém slunečního výboje bude na chvíli posunuto naše lidské vědomí do vyšších poloh vnímání a na moment uvidíme věci pro nás neviditelné. Lidé uvidí stvoření v jeho skutečné a reálné podobě a toto poznání bude pro mnohé natolik šokující, nepřijatelné a destruktivní pro jejich duševní a duchovní integritu, že dílem zemřou (pukne jim srdce) a dílem zešílí (křesťanští mystici o tom mluví jako o trestu Božím pro bezbožné).

06:54

[wp_ad_camp_1]

Erupce na Slunci

Vědci předpověděli smrtonosnou erupci na Slunci

© Foto: NASA’s Marshall Space Flight Center
Svět

Vědci předpověděli vznik silné erupce na Slunci, která může být příčinou velkých katastrof. O tom se hovoří ve výzkumu publikovaném v The Astrophysical Journal.

Vědci z Hamburské univerzity analyzovali data o nedávných změnách na Slunci a došli k závěru, že další silná erupce neproběhne dříve než za sto let, přičemž pravděpodobnost jejího vzniku v nejbližším desetiletí činí 12 %.

Ve zprávě se informuje, že na základě vydělované energie se očekává přírodní anomálie rovná událostem roku 1859, v jejím důsledku tehdy vznikla geomagnetická bouře, která dostala název Carringtonova událost.

Vědci říkají, že jestli se přírodní jev o takové síle dnes bude opakovat, tak může vést k narušení činnosti zásobování energií a systémů chlazení na jaderných elektrárnách a k výpadku internetu. Kromě toho je velmi silná erupce schopná zapříčinit technologické havárie a zvýšit úroveň radiace, což může způsobit ztráty na životech.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201710176142859-vedci-erupce-slunce/

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.