Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 21.01.2019

Odstranění Führera George Bushe staršího odhalilo v USA a Japonsku další vrstvu fašistických masových vrahů, a budou zatčeni nebo zemřou, jak zuří válka proti satanské chazarské mafii.

V Japonsku fašistický předseda vlády Shinzo Abe a jeho režim budou stát před vojenským tribunálem pro válečné zločiny. Francouzská policie obvinila Tsunekazu Takeda, vedoucího japonského olympijského výboru, z korupce. To je jen začátek jeho problémů se zákonem. Takeda je synem prince Tsuneyoshi Takedy, bratrance císaře Hirohita, který byl zodpovědný za založení věhlasné vojenské jednotky 731, podle zdrojů z americké vojenské policie v Japonsku. Režim Abeho byl také usvědčen z pokusu o zřízení vlastního laboratoře na biologické zbraně, která by se tvářila jako veterinární fakulta, říkají zdroje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Také předpokládané náklady na olympijské hry v Tokiu v roce 2020 se ztrojnásobily na více než 30 miliard dolarů, aby se zaplatili úplatky gangsterům a politikům (Pozn.př.: Proto Japonsko zavedlo kuriózní daň z výjezdu za hranici. Ta činí cca 200 Kč za každou osobu, která chce odcestovat z Japonska. Až se Japonec vrátí z dovolené domů a bude chtít opět vycestovat, daň zaplatí znova. Zde vidíme tu zoufalost tohoto z bankrotovaného establishmentu). Jedním z hlavních způsobů, jakým se tyto peníze vyperou, je ten, že vládní úředníci řeknou gangsterům, kde přesně se budou odehrávat olympijské hry, aby mohli skoupit pozemky a prodat je vládě s obrovským ziskem, prozradily zdroje z prostředí gangsterů. Takto vytvořené peníze jsou rozděleny mezi zkorumpované politiky a gangstery. Jiné peníze jdou do olympijské „bezpečnosti“, a jsou placeni další gangsteři za „ochranu,“ říkají zdroje.

Je to jen přerozdělení finančních prostředků, které byly určeny na tzv. „vyčištění“ Fukušimy. Každý novinář, který šel do Fukušimy s vlastním měřičem, jasně viděl a musel přiznat, že je tam velmi nízká úroveň záření. Peníze, které byly vyčleněny na „vyčištění“, jsou naloženy do přepravek a převezeny zpět do Tokya za účelem dalších úplatků, tvrdí zdroje. Abe a jeho skupina musí jít do vězení nebo do pekla, a to co nejdříve.

V USA se mezitím ukázalo, že speciální prokurátor Robert Mueller je synem šéfa gestapa Heinricha Muellera, uvedly zdroje CIA. Zatímco zločiny otce nejsou zločiny syna, tak Robert Mueller bude obžalován kvůli své účasti na krytí pravdy o 11. září, stejně jako za svou účast na vytváření falešné kauzy o „honbě ruských čarodějnic“ v USA, říkají zdroje.

V tomto kontextu je zajímavé poznamenat, že vrcholní političtí vůdci, kteří zúčastní letošního fašistického Světového ekonomického fóra v Davosu ve Švýcarsku, jsou Shinzo Abe a Hitlerova dcera, německá kancléřka Angela Merkelová. Tedy jde představitele fašistické aliance ve Druhé světové válce . Naproti tomu hlavy zemí bojující ve WW2 proti fašistům, tedy britská premiérka Theresa May, francouzský prezident Emmanuel „Rothschild“ Macron, prezident USA Donald Trump, čínský prezident Xi Jinping, ruský prezident Vladimír Putin a indický premiér Narendra Modi, Davos bojkotují. Svoji účast zrušili i další obchodní lídři, stejně jako tomu bylo minulý rok na říjnovém saudském „Davosu v poušti.“ Není to náhoda, říkají zdroje Pentagonu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdroje ze Zpravodajské služby Ministerstva obrany USA (DIA) tvrdí: „Americká armáda spolu s Číňany a Rusy převzala všechny globální účty, včetně účtů Vatikánu a Federálních rezerv, aby účinně začali spouštět globální měnový reset. „První část bude zahrnovat vyplácení držitelů účtů, tzv. „Úroveň 1“, říkají zdroje. Úroveň 1 jsou majitelé účtu a klíčoví vládci, kteří se vyplatí, aby „uvolnili cestu“ a přestali blokovat a odkládat proces globálního resetu. Znamená to, že nabídka daná Vatikánu, FEDu, Jezuitům a dalším znamená – buď získáš zlato, nebo dostaneš olovo (jinými slovy úplatek nebo smrt), říká jeden zdroj.

O další části finančního resetu se stále diskutuje, ale existuje široká shoda o založení západní plánovací agentury, která by pracovala v souladu s čínským projektem novodobé hedvábné stezky, sdělil evropský zdroj z královské rodiny. Bude mít počáteční rozpočet kolem 300 miliard dolarů. Čína také souhlasila s tím, že bude nakupovat americký export ve výši 1 bilionu dolarů, aby zastavila únik pracovních míst a peněz z americké ekonomiky, řeklo souhlasně několik zdrojů.

Jedno z viditelných znamení blížícího se Resetu je skutečnost, že v Kongresu USA byl předložen návrh zákona o vystoupení Spojených států z Organizace spojených národů a zavedení nové OSN mimo území USA. Nezapomeňte, OSN je soukromá společnost a není skutečným zástupcem lidu na světě. Zdravé části OSN budou převzaty do nové OSN, která bude mít centrálu v Asii, případně v Laosu, podle zdrojů Asijské tajné společnosti. ODKAZ

Čištění OSN začalo vyšetřováním korupce ve Světové zdravotnické organizaci (WHO), které se týká zneužívání finančních prostředků na Ebolu, jako je např. placení cestovních výdajů. WHO je také obviňována z rasismu a sexismu. S pokračujícím vyšetřováním se svět dozví o její roli v předstírání, skutečné příčině pandemií a podpoře kampaní na očkování a prodeje léků výměnou za úplatky.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Summit mezi Trumpem a severokorejským „silným mužem“ Kim Jong Unem je plánován na konec února po asijských lunárních novoročních svátcích a bude se pravděpodobně jednat o finančním resetu a problémech, jako je fašistický režim v Japonsku a korejské znovu sjednocení, uvedly shodně zdroje z Pentagonu a Asijské tajné společnosti.

Vyčištění satanské kabaly na Západě by mělo být téměř dokončeno v době, kdy se bude konat summit, říkají zdroje. Zejména v USA přerušení činnosti vlády uvolnilo cestu k rozsáhlým čistkám. „Po 30 dnech nečinnosti může Trump vyhodit federální zaměstnance v tyranských agenturách, jako jsou TSA, IRS, zkorumpovaná část v FBI, na Ministerstvu spravedlnosti, CIA, Ministerstvo zahraničí a operativci Deep State, stejně tak vysocí státní úředníci instalovaní bývalým americkým prezidentem Barack Obamou,“ poznamenaly zdroje Pentagonu.

Také federálním soudům došly finanční prostředky 18. ledna, a vojenské tribunály se tak mohou rozjet naplno, poznamenávají další zdroje.

Navíc, reformovaná FBI začala zkoumat zahraniční korupci v Kongresu. To už začalo přinášet ovoce ve formě zrušení různých kongresových delegací. Např. zrušení cesty předsedkyně Sněmovny Reprezentantů Nancy Pelosi a Adama Schiffa do Bruselu, Egypta a Afghánistánu, říkají zdroje.

„Tato delegace měla pravděpodobně přijmout příkazy a úplatky od globalistů v Bruselu, rozvířit Muslimské bratrstvo v Egyptě a otevřít zadní vrátka do Izraele přes Sinaj a prodloužit obchod s drogami v Afghánistánu,“ říkají zdroje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Výlet do Izraele měl poskytnout úplatky delegaci, aby mohli bojovat za ochranu amerických finančních transferů do Izraele a ochránili předsedu vlády, satanistu Benjamina Netanyahua. Naštěstí nebylo možné předat úplatky a nyní se Izraelci konečně pokoušejí obvinit svého premiéra. Podle izraelských tiskových zpráv doporučuje izraelský generální prokurátor Avichai Mendelblit, obžalovat Netanyahua příští měsíc.

Mezitím se poražení, kteří se v Davose setkají tento týden, mohou uvažovat o svých neúspěších jak ve službách lidstva, tak v ochraně životního prostředí. Zpráva Institutu mezinárodních financí z minulého týdne ukazuje, že jejich systém babylonského dluhového otroctví přinesl lidstvu dluh 318 % světového HDP, což odpovídá 244 bilionům dolarů. Zatímco 46 % obyvatel planety žije za méně než 5,5 dolarů denně, nejbohatších 6 lidí vlastní tolik, jako 50 % nejchudších.

A zatímco super-bohatí kradou od nás ostatních, ti nejchudší z chudých jsou nuceni krást z přírody, což vede k tomu, co se jeví jako nejhorší událost vymírání v historii této planety. Ale už toho bylo dost.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.