V minulosti vás tadesco datovalo a neustále opakovalo, abyste byli jenom pozorovatelé a nikoliv účastníci testu inteligence. Zde máte další kamínek do mozaiky. Vyšetřování COVID PODVODU na celém světě nabírá na otáčkách….

***** ****

Finsko je jednou z prvních zemí, která našla důkazy o tom, že se vládní agentury na celém světě dopustily podvodů při hlášení úmrtí na Covid během pandemie.

Průlomová zpráva osvětluje, jak zdravotnické úřady po celém světě zveličovaly „úmrtí související s Covidem“, aby podnítily masovou hysterii.

Podle Sirkky Goebelerové, hlavní expertky Finského institutu zdraví a sociálních věcí (THL), nebyl Covid-19 skutečnou příčinou smrti až ve 40 procentech případů, které byly ve Finsku přičítány této nemoci. Proto nejsou v oficiálních údajích finského statistického úřadu uvedena jako úmrtí na koronaviry.

Ve finské zprávě se uvádí: „Goebelerové útvar kontroluje všechny finské úmrtní listy před jejich předáním Státnímu statistickému úřadu. Oddělení se zaměřuje na úmrtní listy související s koronavirem, v nichž ošetřující lékař uvedl covid jako hlavní nebo vedlejší příčinu smrti.“

„V úterý 2.11. činil počet úmrtí na Covid 6 407, ale toto číslo zahrnuje všechna úmrtí, k nimž došlo do 30 dnů od pozitivního testu na koronavirus,“ uvádí se dále ve zprávě. „Podle Goebelerové je v téměř 4 000 z těchto případů jako hlavní nebo bezprostřední příčina úmrtí uveden Covid. V téměř 1 600 případech je koronavirus uveden jako přispívající faktor.“

„Přibližně v 900 případech, které byly původně zaznamenány jako úmrtí související s nemocí Covid, neobsahují skutečné úmrtní listy vůbec žádný údaj o koronavirové infekci,“ dodává zpráva.

Finská zpráva potvrzuje stížnosti statistiků a zdravotnických odborníků, že během pandemie nebylo rozlišováno mezi úmrtími na Covid a úmrtími s Covidem. Existují důkazy, že ve Spojených státech došlo k záměrnému zmatení, aby byla veřejnost znepokojena a utvrzena v přesvědčení.

Nejzřetelnějším varovným signálem bylo, že přibližně 95 % úmrtí na Covid mělo více závažných souběžných onemocnění a že průměrný věk úmrtí se pohyboval kolem očekávané délky života. Statistiky CDC ukazují, že 95 % úmrtí souvisejících s onemocněním Covid uvádí v průměru 4 komorbidity, zatímco 5 % uvádí Covid jako jedinou známou příčinu úmrtí. Mezi tyto komorbidity patří kardiovaskulární onemocnění (10,5 %), diabetes (7,3 %) a rakovina (5,6 %). Průměrný věk úmrtí na Covid je 77 let.

Navzdory rozsáhlé záměně, která se nyní ve Finsku napravuje, představuje počet úmrtí na Covid pouze 0,084 % světové populace, což je ve srovnání s jinými velkými světovými pandemiemi relativně málo. Finští statistici vysvětlili, proč je obvyklé oficiální vykazování úmrtí na Covid velmi chybné.

„Údaje zahrnuté v mezinárodních srovnáních mohou zahrnovat případy, kdy pacient prodělal těžký infarkt před nebo po infekci koronavirem a nakonec zemřel na srdeční selhání,“ uvádí se ve zprávě. „Současné covidové onemocnění může být velmi mírné, a proto není hlášeno jako příčina úmrtí.

Jak jsme již informovali, koordinátorka Covid pandemie za Trumpovy vlády, doktorka Deborah Birxová, ve své knize „Silent Invasion: The Untold Story of the Trump Administration, Covid-19, and Preventing the Next Pandemic Before It’s Too Late“ (Tichá invaze: Nevyřčený příběh Trumpovy administrativy, Covid-19 a prevence příští pandemie dříve, než bude pozdě) přiznala, že „skrývala“ údaje zasílané státům, aby se jimi řídily při reakci na Covid.

„Myslím, že v této zemi jsme k úmrtnosti zaujali velmi liberální přístup,“ řekla Birxová na tiskové konferenci v dubnu 2020. „Jsou jiné země, které, pokud jste měli již dříve nějaký stav a řekněme, že vás virus poslal na jednotku intenzivní péče, a pak jste měli problémy se srdcem nebo ledvinami, některé země to zaznamenávají jako problém se srdcem nebo ledvinami, a ne jako úmrtí na COVID-19. V některých zemích se to považuje za úmrtí na COVID-19. V tuto chvíli to stále zaznamenáváme. A budeme, chci říct, skvělá věc na tom je, že formuláře, které přicházejí, mají možnost označit to jako infekci COVID 19. To je skvělé. Záměr je právě teď takový, že pokud někdo zemře s COVIDem 19, počítáme to jako úmrtí na COVID 19.“

Reportérka se správně ohradila: „Můžete si být jistí? Myslím tím, že od patologů slyšíte, že to tak nutně být nemusí, nebo jste si tím jistá? Jak si tím můžete být jisti?“

V té době to byla vhodná otázka. Odpověď je jednoduchá: Odborníci na veřejné zdraví se během pandemie Covid záměrně snažili vyvolat paniku. „Odborníci“ debatu o Covidu zmanipulovali a americká veřejnost nyní požaduje odpovědnost.

Zdroj: UNCUT-News

***** ****

Pro tadesco vybral a přeložil carsten

DOPLNĚNÍ ve 22:54 hod.

Poslechněte si vyjádření jedné zdravotní sestry a bude Vám jasné, že zdravotnictví míří pomalu ke kolapsu, nejen u vás v ČR.

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.