(Originálny článok bol napísaný 7. marca 2017)

V minulom roku skupina fotografov objavila súbor skamenených obrovských stôp v dedine na juhozápade Číny. Stále neposkytujú žiadne vysvetlenia.

[wp_ad_camp_2]

Podivný nález sa uskutočnil 24. augusta 2016 v Pingyan, malej dedine v JZ Číne. Záhadné obrie stopy ukazujú, že ide o skutočnú vec a nie o nejaké umelecké ztvárnenie.

Erózia skaly, v ktorej sú stopy zapustené by mohla naznačovať vek niekoľko tisíc rokov, možno aj viac.

Mnohí ľudia sú presvedčení, že v dávnych dobách sa rasa obrovských ľudí prechádzala krajinou. Táto viera je podporená viacerými archeologickými nálezmi, niekoľkými skamenenými pozostatkami, ako sú obrovské kosti stehennej kosti a lebky a obrovské zbrane, ktoré by nemohli byť v žiadnom prípade pozostalosťami po obyčajne vysokých ľuďoch.

Navyše, prevalencia legiend v mytológii mnohých kultúr popisujúca prastarých gigantov a ich neskutočné činy naskýta ďalšiu podporu hypotézy, že obri razpo zemi naozaj kráčali.

Obrovské stopy objavené v Číne merajú na dĺžku ohromujúcich 22,5 palca (57 centimetrov) a sú šíroké 8 palcov (20 centimetrov).

Každá zo stôp je zakotvená v hĺbke 1,2 cm (3 cm), čo naznačuje, že humanoid, ktorý ich zanechal, musel byť impozantným exemplárom. Odhaduje sa výška giganta približne na 16,5 metra alebo až okolo 5 metrov.

Dokážete si predstaviť, ako tento obor musel pretrčať nad typickými ľuďmi, s ktorými zdieľal svoje prostredie? Ako by sa mohol niekto odvážiť postaviť sa proti nemu?

Bohužiaľ, nieexistuje veľa detailov týkajúcich sa tohto konkrétneho nálezu, s výnimkou niekoľkých fotiek, ktoré znepokojujú myseľ ľudí.

Podobné nálezy sa uskutočnli takmer vo všetkých kútoch sveta no aj keď niektoré boli zdiskreditované a označené ako falzifikáty, zostáva stíňále veľké množstvo a ich následky naďalej rozrušujú vedecký svet.

Minulý mesiac sa na internete veľa písalo a špekulovalo o existencii prastarých gigantov, keď sa na zrúcanine chrámu Ain Dara v Sýrii vyfotografoval súbor rovnako obrovských humanoidných stôp.

Fotografie znovu zvírili v diskusiách myšlienku, že už pred dávnym časom sa bytosti známe ako Nefili pohybovali po zemi.

Pokiaľ ide o starých gigantov, oficiálny vedecký svet ich popiera. Obávajú sa zosmiešňovania. Antropológovia a archeológovia odmietajú uznať dôkazy, dokonca aj keď ich majú priamo pod nosom.

Pri takýchto veľkých objavoch sa tí, ktorí sú zo skrytej agendy, rýchlo vrhnú na nálezisko, zhromaždia pozostatky a pokúsia sa potlačiť informácie.

S médiami vo vreckách a úradmi na ich výplatnej listine si môžete byť istí, že menej než 1% skutočne hodnotných informácií kedykoľvek na verejnú scénu presiakne.

Z tohto dôvodu ľudia s prirodzenou zvedavosťou a so záľubou pre nevysvetliteľné javy majú tendenciu veriť, že história Zeme je odlišná od tej, ako sme sa učili v škole a čo nám oficiálne predkladajú. Takýto ľudia sa často stretávajú s opovrhnutím a sarkasmom.

Ovce prevažujú, pretože ich je veľa a sú lyžičkou kŕmené rovno do pusy studeným vývarom z lží a podvodov. Verte mi, hovorím zo skúseností.

[wp_ad_camp_2]

Pozrite si video nižšie. Nebudete rozumieť ani jednému slovu, pretože je to v rumunčine, ale dovoľte mi to rozlúštiť.

Tento starý farmár hovorí o výkopoch, ktoré sa uskutočnili v 50. rokoch minulého storočia v dedine Mihailesti v Rumunsku. Ako mladý muž potreboval peniaze, tak sa pripojil k pracovnej sile na archeologických prácach v dedine.

Archeológovia hľadali artefakty z doteraz neznámej starodávnej kultúry a zatiaľ čo na ňom kopali, robotníci náhodou narazili na posledné miesto odpočinku veľkého množstva obrovských humanoidov.

Práce na nálezisku sa ihneď zastavili a rýchlo sa povolali úrady z Bukurešti, hlavného mesta Rumunska.

Do konca týždňa a s najvyšším utajením boli skamenené pozostatky prastarých gigantov a viaceré lebky odobraté v krytých nákladných autách.

Tí, ktorí sa zúčastnili prác na archeologickom nálezisku, boli varovaní pred zverejnením toho, čím sa stali svedkami, s tým, že ak čo i len slovo prezdradia budú uväznení.

Väzenia v komunistickom Rumunsku boli notoricky nehumánne, takže si môžete byť istí, že tí, ktorí sa podielali na prácach mlčali. Po tom, ako komunistický režim padol v roku 1989, tí, ktorí ešte žijú, nakoniec zozbierali odvahu a prehovorili.

Keď som prvýkrát videl tento rozhovor, cítil som ohromnú potrebu stretnúť sa s týmto starým mužom. A tak som išiel do Mihailesti vyhľadať toho pána a jeho príbehy o prastarých gigantoch.

Keď som tam prišiel, miestni obyvatelia ma nasmerovali do starého, skromného domčeku. Taktiež mi povedali, že starý muž Vasile ešte žije.

[wp_ad_camp_2]

V dobrej nádeji ma Vasile pozval do vnútra a nad slivovicou sme si vymenili naše príbehy. Povedal mi, že nikdy nechcel žiadnu publicitu a aj to bolo poznať z jeho normálneho skromného správania.

Bol to jednoduchý človek vo svojich 80-tych rokoch. Žil sám v tom, čo bola v podstate tehlová chata bez tečúcej vody alebo ústredného kúrenia. Poľnohospodár po väčšinu svojho života nemal žiadnu túžbu šíriť klamstvá.

Prisahal na všetko čo má, že lebky, ktoré objavili pred 6 rokmi boli aspoň dvojnásobné ako tie bežné.

….

Alexander: Toto je jeden z mála obrázkov skutočného obrovského skeletu, ktorý je stále k dispozícii na internete (prosím šírte ho a čo najďalej, pretože ho môžu vymazať a mohol by sa tak stratiť navždy):

Toto bolo objavené v zlatej bani v Rosia Montana, Rumunsko – 13. decembra 1976. Kostra zmeraná 32,8 stôp na výšku (10 metrov).

…..

Povedal mi tiež, že jeden deň, krátko potom, čo sa video odvysielalo vo večernom spravodajstve, dvaja muži v čiernych oblekoch zaparkovali svoje neopísateľné auto pred jeho skromným sídlom a začali klásť otázky.

[wp_ad_camp_2]

Nepredstavili sa so žiadnym identifikačným dokladom. Jednoducho mu povedali, že pracujú pre vládu.

Po skončení oficiálneho rozhovoru povedali Vasilemu, že hovoril príliš veľa a že by sa mu to mohlo vymknuť z rúk a vymstiť.

Vasile mi povedal, že mu to nemôže byť ešte viac jedno ako teraz. Bol to starý muž, ktorý cítil, že žil dostatočne dlho. Nemal deti a jeho žena zomrela v roku 1999.

„Nechajte ich, nech si prídu pre mňa, privítam ich tak ako som privítal vás,“ povedal mi so smiechom. „Bol som plný emócií z tohto človeka a jeho plánov.“

V ten večer som odišiel s neskutočným pocitom, že skutočne neviem o minulosti nášho sveta nič.

Stalo sa to niekoľko rokov predtým, než som začal písať o mimozemšťanoch, UFO a zakázanej histórii, ale to bola jedna zo skúseností, ktoré ma na túto cestu naviedli.

Minulý rok po tom, ako som začal byť UFOholik, som sa vrátil do Mihailesti, aby som vyhľadal pána Vasileho a mal šancu získať exkluzívny rozhovor. Jeho tehlový dom bol prázdny a prerastený vegetáciou.

Susedia mi povedali, že túto jar zomrel v staršom veku 85 rokov. Nikdy som nezistil, či to bolo prirodzené, alebo to bola práca mužov v čiernom.

obrastený Vasilov starý dom v roku 2016

Na ceste späť som premýšľal, čo všetko ešte mohol skutočne vedieť a čo všetko sa rozhodol nechať si sám pre seba. Bol som si istý, že ten muž naozaj videl a dotkol sa skutočných pozostatkov obrov. Jidovi, tak ich volali dedinčania. Navyše, miestny folklór je nabitý príbehov o ich sile.

[wp_ad_camp_2]

Keď práve píšem tieto riadky premýšľam, čo by si Jidovi asi tak mysleli o mojom úsilí odhaliť ich pravú identitu. Boli by potešení, alebo by moja hlava padala presne tam, kde sú teraz moje nohy?

RIP Vasile! Odpočívaj v pokoji!

Preklad: anna, Zdroj: 1, 2

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.