(Natural News) Nazvyte si dnešnú dobu „Vekom transparentnosti“, ak si to myslíte ale temné tajomstvá sú odhalované v pozadí každej „dôveryhodnej“ inštitúcie aby to všetci mohli konečne prekuknúť a otvoriť oči. Verejnou dôverou otriasajú zdrady FBI, zkorumpovaná CDC, „fake new“ mainstreamové médiá a fraška konvenčnej medicíny. A navyše k tomu všetkému sa dozvedáme z publikovaného vedeckého článku, identifikované a pomenované genocídne sterilizačné chemikálie, ktoré boli potajmä pridané do vakcín schválených Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO). Tieto vakcíny boli zavádzané výlučne pre černošské ženy v Afrike.

[wp_ad_camp_2]

Tento článok publikovaný v časopise Scientific Research s otvoreným prístupom je s nadpisom „HCG bolo nájdené vo WHO vakcínach proti tetanu očkavanými v Keni, čo vyvoláva obavy v rozvojových krajinách.“ (Zdrojový odkaz) Podpísanými autormi štúdie sú John W. Oller, Christopher A. Shaw, Lucija Tomljenovic, Stephen K. Karanja, Wahome Ngare, Felicia M. Clement a Jamie Ryan Pillette. Štúdia nielenže potvrdzuje, že látky za účelom zníženia populácie boli úmyselne pridávado vakcín pripravených výhradne pre africké ženy v Keni, ale aj konkrétne určili o aké látky ide. (Nižšie vysvetľujem ako chemikálie robia „zbraň z materníc“ čiernych žien, premieňajúc tak telá matiek na biologickú útočnú zbraň proti ich vlastným nenarodeným deťom…)

Celý abstrakt zo štúdie, slovo po slove (zvýraznenie hrubým štýlom pridané):

V roku 1993 WHO oznámila „vakcíny na kontrolu počatia“ pre tých, ktorí „plánujú rodinu“ sú pripravené. Publikovaná štúdia ukazuje, že v roku 1976 výskumní pracovníci WHO primiešali k tetanovému toxoidu (TT) aj ľudský chorionický gonadotropín (hCG), ktorý vytvára vakcínu „kontroly počatia“. Spojenie TT s hCG účinkuje na telo tak, že imunitný systém začne atakovať tehotenské hormóny. Očakávaný výsledok je napríklad potrat u žien, ktoré sú tehotné; a/alebo neplodnosť u očkovaných, ktoré neboli ešte oplodnené. Opakované prijímanie tejto očkovacej látky predlžuje neplodnosť. V súčasnosti výskumníci WHO pracujú na účinnejších očkovacích látkach proti plodnosti, ktoré zahrňujú aj rekombinovanú DNA. Vo svojích publikáciach WHO popisuje dlhodobý zámer znižovania populačného rastu v nestabilných oblastiach „menej rozvinutých krajín“. V novembri 1993 vyšli katolické publikácie v ktorých sa píše, že potratové vakcíny boli použivané v prevlečení ako ochrana proti tetanu. V novembri 2014 katolícka cirkev tvrdila, že tento program prebiehal v Keni. Tri nezávislé akreditované biochemické laboratórie v Nairobi testovali vzorky z ampuliek WHO vakcín proti tetanu používané v marci v roku 2014 a našlo sa v nich hCG. Pričom by v žiadnej nemali byť prítomné. V októbri 2014, 6 dalších ampuliek bolo získaných katolickými lekármi a boli testované v 6 akreditovaných laboratóriach. A znova, prítomnosť hCG bola potvrdená v polovici zo všetkých vzoriek. Následne, Nairobské AgriQ Quest laboratórium v dvoch sériach analýz znova potvrdilo prítomnosť hCG v tých istých vzorkách z ampuliek z vakcín, ktoré pred tým vyšli negatívne na prítomnosť hCG. Testy boli urobené na 52 vzorkách, ktoré WHO uviedla ako ampulky vakcín použité v kampani v Keni a to na 40 s tým istým identifikačním číslom šarže ako ampulky, ktoré už predtým boli testova na prítomnosť hCG. Vzhľadom k tomu, že prítomnosť hCG bola potvrdená najmenej v polovici WHO vzoriek s očkovacími látkami a to aj s vedomím lekárov podieľajúcich sa na podávaní vakcín, ktoré boli použité v Keni, bola podľa nášho názoru keňská kampaň proti tetanu odôvodnene spochybnená Keňským katolíckym združením lekárov a označená ako útok pre zníženie populačného rastu.

[wp_ad_camp_2]

Vakcíny ako jedna zo „zbraní na zníženie populačného rastu“

Nesmieme spochybniť záver, ku ktorému dospeli autori tohto publikovaného vedeckého článku. Odhalili všetky tieto šokujúce skutočnosti, ktoré „fake newsmainstreamové médiá odmietajú zverejňovať:

 1. Vakcíny proti tetanu sú používané ako „lekárska fronta“ s depopulačnými vakcínami.
 2. Program je spravovaný v rámci podpory iniciatív „verejného zdravia“, ktorý vypracovala Svetová zdravotnícka organizácia (WHO).
 3. Cieľom tohto programu je depopulácia černochov v Afrike.
 4. Chemikália hCG spôsobujúca neplodnosť používaná v tomto genocídnom „vakcínovom násilí“ proti černošským ženám spôsobuje, že ich telo začle napadať plod dieťaťa ako cudzieho votrelca vyvolajúc tak spontánny potrat.

Tieto šokujúce ale skutočné odhalenia potvrdzujú, že Natural News podávali presné správy po celé roky: Ak je treba menovať, tak napríklad, že vakcíny sú používané ako zbraň proti ľudstvu a sú úmyselne previazané s chemikáliami na zníženie populácie planéty. Znie to ako tajné sprisahanie na svetovú nadvládu záporáka z Jamesa Bonda, no skutočne to tak je. A deje sa to práve teraz, po celej planéte, pod záštitou „právomocí“ takzvanej Svetovej zdravotníckej organizácie.

[wp_ad_camp_2]

Agenda vedy na vyhladenie černochov

Pozrite sa na moju hodinovú prezentáciu vedy a medicíny, ktorá poskytuje dôkazy o tomto skrytom vyhladzovacom programe vykonávanom v mene vakcín. Moja prenáška sa nazýva Agenda vedy na vyhladenie černochov. (Článok pokračuje pod videami…)

The Science Agenda to Exterminate Blacks from NaturalNews on Vimeo.

https://www.youtube.com/watch?v=SMNFQ4tLRFc

Vyhlásenie z Keňskej konferencie katolických biskupov

Odhalenie tejto genocídnej depopulačnej chemickej látky v bežných očkovacích látkach vyvolalo poplach medzi keňskými katolíckymi biskupmi, ktorí sami sú obhajcami vakcín a očkovania. V prekvapujúcom vyhlásení o pravde, ktoré je uverejnené na webovej stránke katolíckych biskupov, uvádzajú:

Vážení Keňania, vďaka smeru, ktorým sa uberá diskusia o prebiehajúcej kampani očkovania proti tetanu v Keni, my, katolícki biskupi, pri plnení našej prorockej úlohy chceme zopakovať naše stanovisko a to nasledovné:

 1. Katolícka cirkev NIE je proti bežnému očkovaniu prebiehajúcemu v Keni, rovnako ako v našom vlastnom cirkevnom zdravotníckom zariadení, tak aj v inštitúciach verejného zdravia.
 2. Avšak, v priebehu marca 2014 počas druhej fáze kampane vakcinácie proti tetanu, ktorá je sponzorovaná WHO/UNICEFom, katolícka cirkev spochybňuje tajomnosť tohoto cvičenia. Vyslovili sme obavy, že vakcína proti tetanu bola spojená s programom kontroly populácie, ktorý bol zaznamenaný v niektorých krajinách, kde bola podobná očkovacia látka spojená s hormónom Beta-HCG, ktorý spôsobuje neplodnosť a viaceré potraty u žien.
 3. 26. marca a 13. októbra v roku 2014 sme sa stretli s tajomníkom kabinetu zodpovedným za zdravie a riaditeľom lekárskych služieb, ako aj s inými, a vyjadrili sme naše obavy z vakcíny. Dotyční súhlasili s tým, že spoločne vakcínu otestujeme. Ministerstvo však nespolupracovalo a spoločné testy neboli vykonané.
 4. Katolícka cirkev síce s ťažkosťami ale získala niekoľko ampuliek vakcíny, ktoré boli posla do štyroch nezávislých štátnych a súkromných laboratórií v Keni a v zahraničí.
 5. Chceme oznámiť, že všetky testy ukázali, že do vakcíny používanej v Keni v marci a októbri 2014 bol skutočne primiešaný aj hormón Beta-HCG.
 6. Dňa 13. októbra 2014 katolícka cirkev poskytla kópie výsledkov testov tajomníkovi kabinetu a riaditeľovi zdravotníckych služieb. To isté bolo poslané e-mailom riaditeľovi lekárskych služieb 17. októbra 2014.

Na základe vyššie udvedených bodov, my, katolícki biskupi v Keni, chceme povedať:

 1. Že sme šokovaní úrovňou nečestného a neformálneho spôsobu akým vláda pristupuje k tak závažným problémom.
 2. Že správa predložená 4. novembra 2014 parlamentným Výborom pre zdravotníctvo konkrétne samotným ministerstvom zdravotníctva, v ktorej je uvedené, že vláda testovala očkovaciu látku a zistila, že je prostá Beta-HCG hormónu, je falošná a je to úmyselný pokus pokriviť pravdu a uviesť do omylu 42 miliónov obyvateľov Kene.
 3. Že sme zúfalí kvôli pokusom o zastrašenie a vydieranie odborných lekárov, ktorí potvrdili informácie o vakcíne pod hrozbou disciplinárneho konania. Chválime a podporujeme všetkých profesionálov, ktorí sa zastali pravdy.
 4. Že by sme nemali zaváhať a vyzývame všetkých obyvateľov Kene aby sa vyhli kampani a očkovaniu proti tetanu spojenému s Beta-HCG, pretože sme presvedčený, že ide sutočne o zamaskovaný program na kontrolu populácie.

[wp_ad_camp_2]

Pozorne si povšimnite, že v tomto vyhlásení sa odkazuje na „pokus zastrašiť a vydierať odborných lekárov“. Znie vám to povedome? Toto je typická práca očkovacieho deep state, ktorý v Afrike robí to isté čo v Spojených štátoch a kdekoľvek inde na svete. Vyhráža sa, zastrašuje, vydiera, ohovára alebo hanobí každého, kto sa odváži vyjsť verejne s pravdou von o toxických vakcínach. (Čítajte Vaccines.news, každodenné novinky o deštruktivite očkovacieho priemyslu a jeho neustále zločiny proti ľudskosti.)

Áno, existuje skrytý genocídny depopulačný program vedený Svetovou zdravotnou organizáciou, ktorá používa OČKOVANIE ako jednu zo svojích zbraní.

Tak ako aj vedecký článok (hore uvedený) zdráhavo dospel k záveru, tak aj Konferencia v Keni katolických biskupov, že skutočne existuje skrytý depopulačný program prebiehajúci práve teraz. A že tento program využíva „očkovanie“ ako prostriedok na pokus o postupné vyhubenie cieľových skupín pomocou lekársky vyvolaných „spontánnych“ potratov a chemicky spôsobenej neplodnosti.

Tak ako aj mnoho iných lekárskych experimentov, tento program sa najprv rozbehne a otestuje v Afrike. (Toto sa udialo aj pri spoločnosti Pfizer, ktorej konatelia boli menovaní v zatýkacích rozkazoch za úmrtie nigérijského dieťaťa z dôvodu lekárskych pokusov na očkovanie.) Akonáhle je chemický útok v Afrike zdokonalený, tak je následne vypustený a aplikovaný na zvyšku sveta. (Povšimnite si, že Ebola bola najprv rozšírená v Afrike a potom bola úmyselne dovlečená na územie Spojených štátov, kde bola bezstarostne rozšírena do Texaskej nemocnice je to ten istý vzorec na mnoho infekčných zbraní).

[wp_ad_camp_2]

Čo je najdôležitejšie, tento genocídný depopulačný program premieňa telá žien na efektné zbrane poti ľudskosti. Efektivne vakcíny transformujú matky na vrahov ich vlastných nenarodených detí. Toto je samozrejme nazývané medicínou „verejného zdravia“, pravdepodobne rovnako ako potratový priemysel nazýva masové potraty „zdravím ženy“

Uvádzať, že tento program je porušením lekárskej etiky a informovaný súhlas ani len z časti nepopisuje hĺbku zločinov proti ľudskosti, ktoré sa dnes vykonávajú prostredníctvom očkovania a W.H.O. iniciatívy v oblasti verejného zdravia. Ukazuje to bezpochyby existenciu tieňovej, očkovacej organizácie, ktorú som pomenoval „očkovací deep state„, ktorý sa snaží nasadiť vakcíny ako skryté chemické zbrane proti ľudstvu.

[wp_ad_camp_2]

Toto nie je konšpiračná teória. Nie je to ani príbeh záporáka z Jamesa Bonda. Deje sa to práve teraz, priamo pod našimi nosmi a takmer každý jeden vedec, lekár alebo novinár, ktorí pretláča a podporuje očkovanie, sa vedome alebo nevedomky zúčasňuje na chemickom útoku proti ľudstvu v mene „imunizácie“.

Bill Gates vysvetľuje ako očkovanie môže znížiť svetovú populáciu

Ľudstvo je neustále pod útokom chemických zbraní a to každú minútu. Vojna je však tichá, zákerná a dokonca je označovaná ako forma „medicíny“ pre zlepšenie verejného zdravia. Predsa tí, na samom vrchole globalistickej pyramídy, tí s najsilnejšou podporou očkovania ako je Bill Gates už dlho presne vedia o čo v tejto branži ide. Preto Bill Gates so skvelou presnosťou vysvetlil: „Vo svete dnes žije 6,8 miliárd ľudí… a za nedlho to smeruje až k neuveriteľným 9 miliardám. A momentálne, ak budeme naozaj precízne pracovať na vakcínach, zdravotnej starostlivosti a so službami v reprodukčnom zdraví, tak by sme mohli dokázať znížiť toto číslo o 10 až 15 percent.“ (Zdroj)

[wp_ad_camp_2]

Tak ako som dokázal dôjsť k rovnakému záveru v Natural News článku publikovanom ešte pred ôsmimi rokmi:

Môžu sa pokúsiť o zníženie plodnosti čím by výrazne znížili mieru pôrodnosti na celom svete, a tým vlastne znížiť svetovú populáciu počas nasledujôcich generácií. Táto metóda „soft kill“ (jemného zabíjania) sa zdá byť viac a viac akceptovatešná pre vedcov, ktorí si prajú aby sa svetová populácia zmenšovala ale nemajú dostatočne silný žalúdok na to aby priamo niekoho zabili s konvenčnou medicínou. Už dnes existujú dôkazy, že vakcíny môžu vyvolať potraty…

Majte na pamäti, že sme odvtedy videli vedecký dôkaz z výskumu vakcíny financovaného CDC, ktorá odhalila, že vakcíny vyvolávajú spontánne potraty, zabíjajúc tak nenarodené deti. Vedúca CDC bola taktiež nedávno donútená aby odstúpila kvôli veľkému korupčnému škandálu, ktorý bol začiatkom roku odhalený. Ukázalo sa, že riaditeľka CDC si kúpila na burze akcie spoločnosti Merck, jedného z najväčších svetových výrobcov očkovacích látok. Tak, aby mohla osobne profitovať z predaja očkovacích látok, ktoré sú doporučované samtonou CDC (zneužívajúc masmédiá k vyvolávaniu ohromného strachu, ktorý sa prejavuje najmä počas chrípkovej sezóny, samozrejme).

Zneužívanie očkovania ako zbrane, skryto sterilizujúcej, je len začiatkom…. To, čo sa v skutočnosti odohráva je vyvolanie úmyselnej smrtiacej pandémie, ktorá výrazne zníži populáciu ľudí na planéte Zem.

Teraz ste si pravdepodobne uvedomili, že Natural News je neustále roky napred pred šokujúcimi odhaleniami o pravde v medicíne, očkovaní, tieňovej vláde a o podvodnej vede. Taktiež si povšimnite, že všetko v tomto článku bolo vyčerpávajúco citované a aj označené na pôvodné odkazy, vrátane vyhlásenia katolíckych biskupov, vedeckého časopisu, CDC a Merck škandálu a aj lekárskej histórii zahŕňajúc nacistické Nemecko a IG Farben. Všetko čo tu čítate má korene vo faktickej pravde. A preto vás vyzývam aby ste brali vážne nasledujúce skutočnosti.

V článku z roku 2010, ktorý som spomenul vyššie, som popísal, ako by sa mohli očkovacie látky zneužiť na podporu pandemického vyhladenia ľudskej populácie a to porstredníctvom lekársky vyvolanej náchylnosti na infekčné ochorenia (spôsobenej vakínami):

Mohli by zvýšiť mieru úmrtosti v pandemickej budúcnosti. Teoreticky, široko rozšírené očkovacie tendencie by mohli byť nasledované úmyselným uvoľnením extrémne virulentným chrípkovým kmeňom, ktorý je špecifický vysokou úmrtnosťou. Táto „biologická zbraň“ by mohla zabiť milióny. A to práve tých, ktorých imunitný systém bol už oslabený vďaka vpichnutej očkovacej látke.

[wp_ad_camp_2]

Na podporu týchto skutočností máme podvrdzujúce dôkazy,, že očkovacie látky proti chrípke spôsobujú väčšiu náchylnosť a zraniteľnosť na chrípku v nasledujúcich rokoch po očkovaní. Z Vaccines.news článku BOBMSHELL: Dokázané, že injekcie proti chrípke oslabujú imunitnú odpoveď v nasledujúcich rokoch po očkovaní.

Lekárska štúdia prevedená na Ohio State University Wexner Medical Center odhalila, že ženy, ktoré boli očkované vakcínou proti chrípke mali oslabenú odpoveď imunitného systému v rokoch, ktoré nasledovali po očkovaní.

Vedúca výskumu Lisa Christian, PhD, dospela k záveru: „Narastá množstvo dôkazov, že dochádza v súčasnom roku k zníženiu odpovede protilátok u tých, ktorí dostali vakcínu proti chrípke minulý rok.“

Štúdia opäť dokazuje, že oficiálny príbeh priemyslu na vakcíny proti chrípke – a jeho spoločníkom, ktorí sú spriaznenými spoločnosťami – je falošný a zámerne zavádzajúci. ďaleko od poskytovania ochrany, a samotné očkovanie proti chrípke vlastne spôsobuje, že očkovaní sú náchylnejší na chrípkové infekcie, čo samozrejme prispieva k tomu, že viac a viac ľudí sa nakazí chrípkou a potom sa mylne domnievajú, že potrebujú viac a viac protichrípkových vakcín na „zvýšenie ochrany„.

[wp_ad_camp_2]

Už bola chrípka ako zbraň niekedy vypustená?

Poobzerajte sa okolo seba. Čo môžete počuť v správach o úmrtí na chrípku? Ak dávate dostatočný pozor, pravdepodobne sa dozvedáte, že množstvo ômrtí na chrípku v tomto roku je najvyššie v porovnaní s akýmkoľvek údajmi z predošlých rokov. Chrípková sezóna je „najhoršia najmenej v poslednom desaťročí“ odhalili v článku USA Today, ktorý následne poslušne hlási, že viac a viac vakcín je riešením. O deň neskôr si tento propagandistický zdrap nemôže pomôcť a pýta sa „Chrípková sezóna: Prečo [zdraví] ľudia počas nej umierajú?

USA Today ako vidíte, je úplne zmätená ohľadom toho, prečo zdraví ľudia umierajú na chrípku. Vedecky negramotné noviny taktiež nevedia prísť na kĺb tomu, prečo viac a viac ľudí sa dáva zaočkovať, no aj viac a viac ľudí zomiera na chrípku. (Pozri môj súvisiaci článok Vakcinačný priemysel v PANIC MODE popri tom ako *zaočkované* deti zomierajú na chrípku)

[wp_ad_camp_2]

Čo samozrejme nepovedia, je to, že v skutočnosti zaočkovaní ľudia sú tí, ktorí najviac umierajú. Očkovacie látky, ako vidíte, je z nich zámerne robená zbraň na to, aby sa ľudské telo obrátilo proti sebe rovnako, ako chemická látka hCG spôsobuje, že telo africkej ženy sa „zbrojí“ proti vlastnému dieťaťu. Použitie vakcín ako depopulačného prostriedku nie je len konšpiračná teória; je to ustálený, zverejnený vedecký fakt, ktorý bol overený viacerými laboratóriami chemickými analýzami. Ak veríte vo vedu, musíte sledovať skutočné dôkazy, aj keď vás vedú k záverom, ktoré sa zdajú byť urážlivé pre váš neúplný pohľad na svet. V skutočnosti dochádza k aktívnej snahe o depopuláciu práve teraz a vakcíny sú dokonalým prostriedkom ako dostať do ľudí inekciu s koktailom fragmentov RNA a chemických zlúčenín, ktoré by mohli dosiahnuť neplodnosť, spontánne potraty, skorú smrť alebo akýkoľvek efekt, ktorý je žiadaný a na ktorý sa zameriava depopulační globalisti, ako je Bill Gates. (Prečítajte si Depopulation.news, kde nájdete viac informácií.)

[wp_ad_camp_2]

Všimnite si, zdá sa, že sa nikto nepýta na zloženie a pridané látky vo vakcínach. Navyše, som do teraz nestretol ani jedného konvenčného lekára, ktorý by mal zdanie o tom, čo vakcíny obsahujú okrem oslabených virálnych fragmentov. (CDC otvorene tvrdí, že vakcíny obsahujú viacero neurotoxických chemikálií ako je MSG, formaldehyd, olovo, antibiotiká a tak ďalej.)

Nacistické spojenie: Cyklon – B, Bayer, IG Farben, vojnové zločiny a genocída

Pred pár rokmi som raz zavtipkoval, že chrípkové vakcíny boli „národným IQ testom“ na odstránenie tých hlúpych za účelom vylepšenia ľudského genofondu. Hoci to bolo vyslovené ako hrubý vtip, ukázalo sa, že to bolo pomerne prorocké vyjadrenie. Ľudia, ktorí súhlasia a nechajú sa zaočkovať sú, celkom doslova, vystavujúci samých seba chemickému útoku ľubovoľným počtom ukrytých chemikálií, ktoré sa vmiešavajú do vakcín so zločinnými úmyslami.

V podstate sa očkovací priemysel pokúša urobiť presne to, čo nacisti urobili Židom, s výnimkou toho, že to robia s očkovacími látkami namiesto Zyklonu-B. Nie je náhoda, že rovnaký chemický konglomerát, mimochodom ten, ktorý kedysi vyvinul a vyrobil Zyklon B – je teraz globálnym výrobcom vakcín. Spoločnosť je známa ako Bayer a ako sme uviedli v tomto Natural News článku, ktorý odhalil nacistickú históriu očkovacieho priemyslu. Bol po uši zapojený do zločinov proti ľudstvu:

Po druhej svetovej vojne bolo stovky podozrivých nacistických vojnových zločincov stíhaných spojencami v Justičnom paláci v meste Norimberg, v rodisku nacistickej strany. Medzi priemyselnými väzňami, ktorí boli obvinení z trestných činov proti ľudskosti, bolo 24 manažérov organizácie IG Farben, organizácia bez ktorej by podľa generálneho prokurátora USA Telforda Taylora druhá svetová vojna nebola možná.

V roku 1925 sa IG Farben, Interessengemeinschaft Farben (združenie spoločných záujmov) stalo silným kartelom nemeckých chemických a farmaceutických spoločností, ako sú Bayer (výrobca aspirínu), BASF, AGFA a Hoechst (teraz známy ako Aventis.) Do roku 1933 sa skupina IG Farben stala najväčšou chemickou a farmaceutickou spoločnosťou na svete. A dokonca aj dnes, aj keď nepoužíva meno IG Farben, jej spoločnosti zostávajú najsilnejšími nadnárodnými spoločnosťami na svete v oblasti farmácie, chemického a agrochemického priemyslu.

Kartel IG Farben bol rozhodujúci pre nacistické vojenské ťaženie tým, že dodával syntetické palivo, gumu a iné chemické látky. Vyrobili tiež Zyklon-B, nervový plyn, ktorý zabil milióny v koncentračných táboroch Osvienčimu, Birkenau a inde. Tento kartel, neskôr známy ako diablovi chemici, používal nedobrovolných väzňov koncentračných táborov ako robotníckov a morčatá na testovanie chemikálií, liečiv a vakcín. Desiatky tisíc ľudí zomrelo a tí, ktorí sa stali príliš chorými na to, aby boli akokoľvek prínosní, boli zavraždení v plynových komorách.

[wp_ad_camp_2]

Dr. Fritz ter Meer, riaditeľ IG Farben, ktorý bol priamo zapojený do vývoja nervového plynu Zyklon-B, bol odsúdený na sedem rokov väzenia, ale po štyroch rokoch bol prepustený vďaka zakročeniu Rockefellera a J J McCloy, potom Vysoký komisár USA pre Nemecko. Nemravný bez štipky ľutosti, Fritz ter Meer, ktorý sa dopustil genocídy a zločinov proti ľudskosti, sa vrátil do práce v Bayeri, kde pôsobil ako predseda viac ako desiať rokov až do roku 1961.

Áno, tá istá spoločnosť, ktorá teraz vyrába vakcíny, bola kedysi riadená skutočným nacistickým zločincom, ktorí používal chemikálie na páchanie genocídy.

A zdá sa, že sa nič nezmenilo. Okrem toho, že teraz namiesto len nacistických štátnych médií, ktoré propagujú genocídu, dnes všetky „mainstream“ médiá ovládané korporáciami podporujú rovnaký genocídny liek v mene „verejného zdravia“.

[wp_ad_camp_2]

Teraz poznáte pravdu, ktorú sa očkovací deep state zúfalo snaží skrývať. Tiež viete aj to, prečo sa vynaložilo všetko úsilie na to, aby verejne diskreditovala moju povesť, môj vedecký výskum a moju činnosť ako žurnalistu. Všetko pre to aby sa zabránilo verejnosti, aby sa dozvedela pravdu o očkovacích látkach ako zbraniach a o prebiehajúcom globálnom programe depopulácie.

Zdieľajte tento článok so všetkými, ktorých poznáte. Otvorte oči iným a jednoducho môžete zachrániť životy ľuďom.

Preklad: anna, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.