Naprosto odporné a temné pozadí má kauza Čapí hnízdo, jak zjistili reportéři Sabina Slonková a Jiří Kubík. Nejde „jen“ o dotační podvod a rozkrádání Evropské unie, kterého se měl dopustit premiér Andrej Babiš. Mnohem závažnější je, že při zametání stop nechal zadržovat vlastního pětatřicetiletého syna kdesi v Rusku a na Krymu, kde ho měl držet statný Rus. Mimochodem řidič Agrofertu a manžel významné pražské političky ANO. Podle děsivé reportáže a výpovědi Babiše mladšího se mu povedlo kdesi na Slovensku zmizet a autobusem se dostal do Švýcarska, kde žije ve strachu se svojí matkou, první ženou Babiše, ukryt kdesi v činžáku. Tohle není příběh z mrazivého thrilleru. Tohle je příběh premiéra České republiky.

[wp_ad_camp_2]

 

Z tohohle se Babiš nevylže. Už navždy to bude ten, který organizoval, nebo minimálně nezabránil únosu vlastního syna, nechal do něj píchat jakési injekce, jen kvůli tomu, aby sám nešel sedět za pravděpodobný podvod kterého se pravděpodobně dopustil při stavbě svého venkovského sídla. Na co Babiš asi myslel, když na Čapáku pořádal svatbu se svojí družkou Monikou? Vzpomněl si na svého syna z prvního manželství, na kterého údajný podvod nejprve hodil a následně ho nechal unést? Jak je asi dětem Babiše z druhého manželství? Bojí se, že skončí také na Krymu? Jak může tohle udělat otec vlastnímu dítěti?

Pokud mají zástupci ČSSD a KSČM alespoň nějaké svědomí, s Babišem se ihned rozejdou. Opoziční strany jsou rozhodnuty vyvolat hlasování o nedůvěře vládě. Na sobotu se chystá demonstrace s cílem donutit Babiše k demisi. Jan Hamáček se musí rychle rozhodnout. Teď má zřejmě poslední šanci ukázat, že je skutečným předsedou svobodné demokratické politické strany.

A co vy, členové hnutí ANO? Máte děti? Poslali byste je do zajetí na Krym? Jak se vám pracuje pro takového člověka?

zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.