QAnon se při Trumpově politickém mítinku šířil hlavním proudem médií: tripkódy upozorňují veřejnost na exopolitické knihy

31. července (2018) v Tampě na Floridě bylo na mítinku prezidenta Trumpa s názvem „Udělat Ameriku znovu skvělou“ k vidění mnoho účastníků, kteří na sobě měli trička a cedule s nápisy „QAnon“, a dokonce měl prezident Trump souhlasně upozorňovat na někoho, kdo nesl QAnonův znak. Toto pak vedlo k mnoha příběhům v hlavním proudu médií (tzv. MSM) útočících na QAnonovo hnutí. Avšak, spíše než aby hlavní média toto rychle rostoucí hnutí zastavila, jejich útoky místo toho dostávají QAnona do zorného pole milionů Američanů.

Všechno tohle se odehrálo ve stejnou dobu, kdy badatelé zjistili, že existuje důležitá spojitost mezi QAnonovými tripkódy (tj. specifickými kódy používanými anonymy) a seznamem knih, z nichž některé pojednávají o tématice „exopolitika“ – všeobecně definované jako politické důsledky mimozemského života. Je to snad jakousi předzvěstí toho, že budoucí příspěvky od Q se budou zabývat odhalením existence mimozemšťanů a těch řídicích skupin, které všechna tato tajemství před Američany zadržovaly po desetiletí?

[wp_ad_camp_2]

 

Nejprve začněme oním Trumpovým mítinkem, na němž přívrženci QAnona vyčnívali z davu – a Trump je souhlasně uznal – jak je toho důkazem jisté krátké video, v němž se objevuje Trump přímo ukazující na někoho, kdo nese QAnonův znak.

Jedna otázka ohledně QAnona byla dokonce směrována na Sarah Huckabee Sandersovou, tiskovou mluvčí Bílého domu.

QAnon uvedl v rámci mnoha svých příspěvků řadu v hlavním proudu médií na něj reagujících článků, jež útočí na podporovatele QAnona za použití termínů jako: jsou „prapodivní“, „nepodstatná konspirace“, a dokonce „vyšinutý konspirační kult“ – viz například v QAnonově postu z 2. srpna (2018) – (#1797):

Jak vypadá STRACH?

Jak vypadá PANIKA?

Jak vypadá KONTROLA/ŘÍZENÍ?

Jak vypadá KOORDINACE?

Jak vypadají FAKE NEWS?

UŽ ŽÁDNÉ OVCE

Mnoho zpráv v hlavním proudu médií skepticky probíralo některá QAnonova tvrzení, jako je třeba to, že Clintonovi a Demokratická strana byli tajně ovládáni pedofilními skupinami; že George Soros manipuluje s domácími skupinami USA, aby propagoval politické násilí; že rodina Rothschildů je na vrcholu globální satanistické sítě; a ovšem také, že obvinění Ruska z protizákonné dohody bylo jakousi politickou pojistkou zinscenovanou operativci Hlubokého státu (Deep State) za pomoci britské MI6 a dalších zpravodajských partnerů z dohody Pět očí (tj. Five Eyes agreement) v případě Trumpova vítězství ve volbách v roce 2016.

Výsledkem, který vyplynul z Trumpova mítinku v Tampě, je, že se QAnon nyní dostal do hlavního proudu médií (USA) a dosáhl už kritického prahu – ve smyslu, že se o tom dozvídá mnoho milionů Američanů.

Tím, co činí tento rychlý růst hnutí QAnona významným, a to navzdory negativnímu vysílání hlavního proudu médií, je, že QAnon nyní získal platformu hlavního proudu – pro oslovení milionů Američanů, kteří budou poprvé vystaveni zpravodajským údajům, jež jsou vysoce utajované.

Podle několika badatelů nám QAnon již poskytl vodítka ohledně svého budoucího směřování ve věci těchto jeho seskupení informací, a to skrze specifické tripkódy, jež už byly zvoleny. Spíše než aby QAnonovy tripkódy byly pouze jakýmisi náhodně vybranými sekvencemi čísel a písmen, používanými pro dočasný časový úsek za účelem identifikace účelu na pracovní desce 4chan a 8chan (kanály 4 a 8 – internetová fóra z USA – pozn. red.), ukázalo se, že se jedná o odkazy na seznamy knih na Googlebooks.

[wp_ad_camp_2]

 

knihy pokrývají širokou škálu témat souvisejících s konspirací, a to zejména kniha Williama Coopera „Behold a Pale Horse“ (vydáno 1991; česky lze název přeložit jako „Hle, sinavý kůň“ – tj. čtvrtý jezdec z Apokalypsy, jehož jméno je Smrt – pozn. red.), která se zde objevuje s ohromným množstvím 620 vstupů, když zadáte QAnonovy tripkódy a identifikační kódy. „Behold a Pale Horse“ je klasikou, pokud jde o téma vládního/vojenského zakrývání mimozemského života, což spadá do rubriky „exopolitiky“.

V roce 1989 se Cooper stal jedním z prvních informátorů, který vyšel na veřejnost, aby odhalil, co viděl v tajných zpravodajských spisech námořnictva USA, když sloužil v informativním týmu pro Velitelství pacifické flotily. Možná nejdůležitější pro čtenáře QAnona je, že poskytl velmi solidně podrobné informace o Iluminátech (Hlubokém státu/Deep State) a jejich spojení s vládnoucími pokrevními rodinami a satanismem.

Na základě těchto tripkódů, závěrem, k němuž můžeme dospět, je, že QAnon signalizuje, jak v budoucnu budou učiněna důležitá odhalení o mimozemském životě, a že je záhodno, aby si lidé pospíšili s tím, co nám říká dostupná „exopolitická“ literatura.

zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.