Zpráva Generálního inspektora Ministerstva spravedlnosti USA Michaela E. Horowitze, má popsat zneužívání soudů FISA ze strany Deep State a bude vydána tento pátek 18. října, řekla na TV stanici Fox News Maria Bartiromová. Zprávu sepsal generální inspektor Michael Horowitz, který se zaměřil na zneužívání moci, podvody se soudy FISA a možné trestné jednání agentů Deep State, jako je James Comey a Andrew McCabe.

Tuto zprávu jsme dosud popsali jako „vržení granátů pravdy do bunkrů Deep State.“

Podle Bartiromové je zpráva „stejně tlustá jako telefonní seznam.“

[wp_ad_camp_2]

Blížící se vydání zprávy inspektora Horowitze zřejmě vysvětluje narůstající paniku mezi Demokraty a Deep State médii, protože „bomby“ pravdy o korupci, tajných dohodách a podvodech mají být odpáleny.

Zpráva inspektora je pouze jednou z několika vyšetřovacích snah probíhajících na Ministerstvu spravedlnosti USA, která může vést k trestnímu stíhání zrádných činitelů Obamovy éry, kteří zneužili svou moc v FBI a na Ministerstvu spravedlnosti k falešnému obvinění Donalda Trumpa a vykonstruování historky o údajné „tajné dohodě s Ruskem.“ Hledejme za tím samozřejmě Deep State. 

V příštích dnech se korporátní Deep state média provozovaná CIA chystají zase přijít s „whistleblowery (informátory)“, chrlit na nás FAKE NEWS a HOAXY ve snaze zpochybnit zprávu Generálního inspektora a zastavit vyšetřování Generálního prokurátora Wiliama Barra, které povede k trestnímu soudnímu řízení.

Přeložila tereza | Zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.