…..nacházíme se v polední fázi a zlomu despotických politických stran, příkazů a rozkazů, nařízení a paragrafů. Brzy se sama, samozvaná elita, bude muset zodpovídat za zločiny, které na Slovensku a v České republice, no vlastně po celé EVROPĚ, napáchala. Nadešel čas….

08:54

…..a oni jsou tak hloupí a tupí a ještě nic nepochopili. Ani barevné papírky za které si myslí, že si mohou koupit vše, jim V BUDOUCNU NEPOMOHOU….

Som normálny chlap, mám rád ženy a akože, aj to blonďavé dievča v TA3 dnes bolo peknučké, ale ehm, dnes večer som po prvýkrát v živote túžil, aby v štúdiu ako moderátor sedel radšej chlap – radšej keby to moderoval profesionál typu Petra Bielika a nie to dievča, čo mi len skákalo do reči a absolútne nezvládala vývoj diskusie.

Peter, preboha, nauč to dievča niečo, nelámem palicu – stačí nebyť zaujatý voči Smeru a nechať dohovoriť, nič viac pre začiatok netreba. TA3 má naviac, než na level Hanzelovej

[wp_ad_camp_2]

NOVÝ ELÁN JE PECKA

Ale to je teraz vedľajšie – ja si aj tak nakoniec vždy poviem svoje. Nemajú šancu. Treba brať s humorom. Iné som chcel.

Výborne som sa teraz doma zabavil na novom klipe Elánu, musím to sem dať, to je pecka – pustite si.

Liberálna kaviareň už nad Elánom moralizuje, ale to sú mentálni trpaslíci – to netreba brať vážne. Len tým Elánu pomáhajú. Radšej nech sa zamyslia nad sebou, ako novinári rozoštvávajú spoločnosť, ničia morálku a špinia každého, koho nemajú radi.

Tento song sa Ražovcom vydaril aspoň tak, ako naposledy ten s Che Guevarom.

[wp_ad_camp_2]

KLOBÚK DOLE PRED JOŽOM RÁŽOM

Všetci sme za socializmu vyrastali na Eláne a spievame si dodnes ich pesničky – vždy boli skvelí. Ale mne sa na nich páči, že nestratili tvár a nestali sa súčasťou tej pokryteckej umeleckej slniečkarskej bubliny, ktorá sa podlizuje liberálnej kaviarni.

Nepindajú na socializmus a Jožo Ráž na plné ústa hovorí, čo si myslí. Správny chlap!

[wp_ad_camp_2]

TRAFENÉ NOVINÁRSKE KRYSY ZAPIŠŤALI

Som jeden z tých, ktorý má novú tvorbu Elánu ešte radšej než ich staré klasické veci – v aute mi pravidelne hráva „Rok rodiny“, „Jedenáste prikázanie“ či „Živých nás nedostanú“. A teraz sa pridá aj pieseň Bulvárne krysy.

A jasné, že sa liberálni novinári paprčia. Trafené krysy, pardon, husi zagágali.

Krásny večer, priatelia a ešte raz ďakujem za vašu podporu!

A zde je skupina ELÁN s nejnovější písní. Už toho mají všichni dost. Elity i když už padají, nechápou….

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.