Howard Rubin, dobre známy ako Georga Sorose pravá ruka, bol obvinený za vedenie „firmy na obchodovanie s ľudmi“. Údajne znásilnil, brutálne napadol, uveznil a zotročil ženu v sex žaláry, ktorý stojí na Manhatne v hodnote 8 miliónov dolárov. Je tomu tak, podľa súdnych dokumentov.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Bývalý obchodník z Wall Srreetu, Howard Rubin, ktorý má 62 rokov bol obvinený za znásilnenie a ubližovanie bitím. Tri ženy podali obvinenie z ktorých dve boli úspešné Playboy zajačice. Čin sa mal údajne odohrať v penthouse v centre mesta, ktoré bolo vybavené lanami, reťazami a inými BDSM nástrojmi.

Podľa obžaloby mala Sorosova pravá ruka zlákať desiatky žien z celých USA tým, že im ponúkal 2000 až 5000 amerických dolárov za spoločnosť a fotenie. Potom ale boli brutálne nepadnuté až do takej miery, že potrebovali kozmetický a dentálny rekonštrukčný chirurgický zákrok.

Daily Mail píše: Údajne podľa dokumentov, ktoré podal civilný právnik John Balestriere mal zmrzačiť ženský hrudník do takej miery, že rekonštrukčný zákrok stál 20 tisíc dolárov.

howie-rubin-rape-trafficking
Pán Rubin sa v roku 1985 oženil so študentkou Harvard Business School Mary Henry, ktorá si nechala svoje dievčenské meno. Majú spolu tri deti.

Obchodník údjane spolupracoval s chirurgami, ktorí dávali doporiadku ženy a aj s právnikmi.

Obžaloba aj ich obvinila z pokusu zakryť Rubinové sexuálne zneužívanie žien a kriminálne správanie a taktiež za zakrývanie jeho rozsiahleho systému obchodovania s ľuďmi.

[wp_ad_camp_2]

Obžaloba nazvala Rubinovu údajnu zločineckú sieť ako „Podnik“ a tvrdí, že je funkčný už niekoľko rokov.

Keď Rubinovi zavolal New York Post, obvinenia odmietol komentovať.

Začal svoju kariéru v roku 1982 s cennými papiermi krytých hypotékami v Salomon Brothers.

Pridal sa do oddelenia hypoték v spoločnosti Bear Stearns a stal sa výkonným riaditeľom a vedúcim obchodnej kancelárie CMO. Odišiel v roku 1999 ako jeden z najuznávanejších mužov z Wall Street.

V 80-tych rokoch minulého storočia urobil historické straty spoločnosti Merrill Lynch prostredníctvom série nepovolených obchodov, ktoré stáli spoločnosti 250 miliónov dolárov.

V roku 2008 zanechal dôchodku, aby spravoval Fond cenných papierov hypotekárne krytých pre svojho fanúšika, George Sorosa, riadený spoločnosťou Soros Fund Management, LLC. V roku 2015 firmu opustil.

Rubin je od roku 1985 ženatý s Mary Henry, filantropkou a bývalou absolventkou Harvard Business School.

Pár vychoval tri deti v New Yorku v časti Upper East Side a vlastnia aj dom v Hamptons.

howie-rubin-daughter

Rubin je na fotke s jeho najstaršou dcérou na jej maturitnom plese. Pri publikovaní fotky mu zapriala šťastný deň otcov.

Advokát, ktorý podal žalobu tvrdí: „Po vykonaní vyšetrovania, ktoré trvalo mesiace sme prostredníctvom svojich právnikov podali na federálnom súde v Brooklyne žalobu, v ktorej je uvedené, že Rubin a jeho spoluzakladatelia (vrátane bývalého prokurátora) pracovali spolu v „Podniku“. Klamali ženám a lákali ich skrz celé Spojené štáty Americké do svojho tajného penthousu, ktorý kontrolovali v centre Manhattanu.“

Vo svojom penthouse, Rubin údajne mlátil a znásilnoval ženy.“

[wp_ad_camp_2]

„Žalobcovia obvinili Rubina a ostatných jednotlivcov a subjekty, ktorí spolupracovali a páchali činy proti spravodlivosti, že porušili zákon o vydieračnskom ovplyvňovaní a korupčných organizáciach (RICO), ďalej zákon o ochrane obetí obchodovania s ľuďmi a zodpovedajú za celý rad ďalších zločinov vrátane napadnutia, neoprávneného držania ťažkých zbraní, protizákonného uväznenia a úmyselného spôsobovania emocionálnej bolesti.“

Preklad: anna, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.