…..na mnohé dotazy čtenářů dáváme na stránky možnosti použití germánia, jako skutečného a opodstatněného léku, který má velice zajímavé vlastnosti. Doporučujeme hlavně pro lidi po chemoterapii….

10:54

Monoatomární Germanium

Organické germánium neboli take Germanium 132 je známé díky svým širokým přínosům pro zdraví člověka .

Germanium je bílý, lesklý, křehký kov a ultra-stopový minerál, který objevil Clemens Alexander Winkler v roce 1886. Existují dvě formy germania: anorganická, která se používá ve výrobních procesech a organická, u které bylo zjištěno , že velmi dobře chrání zdraví zvířat a lidí.

V orientační intervenční studii 47letá žena s plicní rakovinou odmítla další léčbu. Po sedmi měsících léčby přípravkem Germanium Sesquioxide (7,2 g / den s postupně se snižující dávkou) již rakovinu neměla.
Výhody užívání:

Chrání proti amyloidóze

Amyloidóza je porucha charakterizovaná nálezy amyloidů, abnormálních bílkovin, které tělo neumí využít nebo rozložit, což nepříznivě ovlivňuje normální fungování postižených orgánů.
Germanium je prevencí osteoporózy

Použitím potkanů na nízkokalciové dietě výzkumníci zjistili, že podáním germania jedné skupině krys mělo za následek vyšší indexy kortikální kosti femuru ve srovnání s kontrolní skupinou. To naznačuje, že germanium inhibovalo snížení síly kostí, ztrátu kostní hmoty a kortikálního indexu díky osteoporóze.
Zvyšuje obranu imunitního systému

Výzkum ukázal, že podávání germania indukuje hladiny interferonu-gama, což zase zvyšuje aktivitu NK buněk a makrofágů. Interferony jsou glykoproteiny, které inhibují růst a proliferaci virů, a přirozené „buňky zabijáky“, makrofágy, neutrofily, leukocyty, které jsou součástí obranného systému těla.

[wp_ad_camp_2]

Organické monoatomární germánium je nabízeno jako prostředek v řadě případů. Stimuluje imunitní systém těla a chrání zdravé buňky. Jeho užívání podporuje léčbu takových stavů, jako:

rakovina
alergie
astma
srdeční choroba
artritida
syndrom chronické únavy
osteoporóza

Další informace

Organická sloučenina germania může být považována bez nadsázky za účinný prostředek boje s téměř každou chorobou. Nicméně, pro zajištění jeho účinnosti a zdraví těla je třeba splnit následující dvě podmínky. Jednou z nich je udržovat dobře vyváženou stravu, aby se zachovala acido-alkalická rovnováha tělesných tekutin. Druhou je uvolnění stresu, aby se zachoval stabilní duševní stav pro udržení rovnováhy autonomního nervového systému.

Kazuhiko Asai, PhD

Germánium je stopový minerál, který vykazuje vlastnosti jak kovů, tak i nekovů. Bylo poprvé objeveno v dole poblíž Freibergu v Německu v roce 1885.

Německý chemik Clemens Alexander Winkler izoloval z rudy nový prvek a pojmenoval jej germanium. Germanium je v zemské kůře poměrně hojný prvek. Ve velmi vysokých úrovních se nachází v lurdské vodě, ve Francii, kam lidé neustále cestují, aby zažili „zázračné“ uzdravení. Germanium zřídka vytváří své vlastní usazeniny, ale v malých množstvích se vyskytuje například v rudách olova, zinku a mědi. Vysoké koncentrace byly zjištěny i u některých uhelných ložisek. Většina germania pro průmyslové použití je získávána z rud zinkových.

Atom germania je strukturován tak, že přijímá a vysílá elektrony, což mu dává vysoce ceněnou schopnost polovodiče. Ve své anorganické, kovové formě nemá germanium žádnou terapeutickou hodnotu, ale v elektronickém průmyslu se běžně používá pro tranzistory, optická vlákna a má i další různorodá použití. Na druhou stranu organické germanium efektivně stimuluje elektrické impulsy na buněčné úrovni a hraje důležitou roli jako „katalyzátor kyslíku“ v lidském těle.

Germium bylo nalezeno ve fosilizovaných rostlinách, v některých potravinách, v některých minerálních vodách a v léčivých rostlinách a bylinkách. Nicméně trvalo mnoho desetiletí trvalého výzkumu, aby se zjistily a potvrdily léčebné vlastnosti tohoto minerálu.

[wp_ad_camp_2]

Japonský výzkumník Dr. Asai, který věnoval zkoumání germania více než třicet let, zjistil, že některé rostliny a minerální vody, které jsou dobře známy pro své terapeutické vlastnosti, obsahují také relativně vysoké koncentrace germania. Tento výčet obsahuje česnek, brokolice, celer, aloe vera, kostival, řasa chlorella, ženšen, žerucha, perleťový ječmen a šiitake houby. Obsah germánia v těchto rostlinách závisí na půdě, ve které byly pěstovány.

V roce 1967 Dr. Asai syntetizoval novou sloučeninu, která dostala název „organické germanium“ nebo germanium-132 (biskarboxyethyl germanium sesquioxide). Ačkoli tato sloučenina byla vytvořena v laboratoři, je nazývána organickou, protože obsahuje atomy uhlíku stejně jako všechny ostatní organické látky.

Na rozdíl od svého neorganického protějšku, který způsobuje vážné poškození ledvin, je organické germanium dobře známé díky svým přínosům pro zdraví. Výzkum ukazuje, že organické germanium:

Stimuluje imunitní systém a aktivuje obranné mechanismy těla
Normalizuje mnoho fyziologických nerovností, včetně krevního tlaku a sérového cholesterolu
Bojuje proti volným radikálům
Pomáhá detoxikovat tělo
Snižuje působení těžkých kovů
Chrání před zářením
Omlazuje krevní cévy
Zlepšuje krevní oběh
Zlepšuje vidění
Zmírňuje chronickou bolest a zánět
Zlepšuje tok kyslíku v těle
Zlepšuje stav pokožky, pokud je místně aplikováno jako mast
Posiluje imunitní systém.
Zvyšuje krevní oběh
Zvyšuje hladinu kyslíku
Zvyšuje metabolismus tělesných buněk
Reguluje pozitivní a záporné ionty v těle
Odstraňuje škodlivé toxiny
Upravuje bolesti kloubů a svalů
Snižuje fyzické napětí, tuhost, křeče nebo nepohodlí
Reguluje otoky
Snižuje zadržování vody
Snižuje vyčerpání a únavu
Podporuje kvalitní spánek
Zpomaluje stárnutí
Zvyšuje a udržuje tělesné teplo
Působí proti škodlivým pozitivním iontům generovaným elektrickými a elektronickými spotřebiči (např. Mobilními telefony, počítači, televizory)

Ověřený klinický výzkum potvrzuje jak bezpečnost, tak účinnost organického germania.

Pravidelný příjem organického germania může zmírnit mnoho zdravotních problémů a zpomalit proces stárnutí. V Japonsku a v Rusku se organické germanium používá v alternativních rakovinových terapiích, protože má schopnost modifikovat biologickou odezvu těla na nádory.

Většina chronických onemocnění začíná již na celulární úrovni. Buněčné poškození ovlivňuje schopnost buňky udržovat stabilní, normální nebo adaptivní homeostázu. Homeostáza je schopnost kompenzovat jakékoli změny způsobené fyzickým, emocionálním stresem nebo stresem z prostředí. Homeostáza je nezbytnou podmínkou optimálního zdraví. Nedostatečné zásobování buněk kyslíkem je považováno za hlavní příčinu buněčného poškození. Buňky zemřou, když nemají dostatečný přívod kyslíku. Jediné buňky, které prosperují bez buněčného kyslíku, jsou rakovinové buňky.

„Rakovina, víc než ostatní nemoci, má spoustu sekundárních příčin. Ale i pro rakovinu je jen jedna hlavní příčina. Shrnuto několika slovy, hlavní příčinou rakoviny je nahrazení dýchání kyslíku v normálních tělních buňkách abnormálním procesem rakovinových buněk. “

[wp_ad_camp_2]

Otto Warburg

Vzhledem k tomu, že je známo, že organické germanium zvyšuje přívod kyslíku do buněk, může být považováno za doplňkový prostředek při prevenci rakoviny a při léčbě rakoviny.

Vědci také potvrdili, že organické germanium zvýšilo produkci interferonu v těle. Interferon je produkován leukocyty v přítomnosti patogenů. To je pravděpodobně důvod, proč je germanium tak účinné v boji proti virům, stejně jako nádorovým buňkám. Studie publikovaná v časopise Journal of Interferon Research * dospěla k závěru, že „Organické germanium obnovuje normální funkci T-buněk, B-lymfocytů, aktivitu buněk „přirozených zabijáků“ a počtu buněk tvořících protilátky. Organické germanium má jedinečné fyziologické aktivity bez významných vedlejších účinků. “

Germanium je nový minerální doplněk s významným potenciálem pro udržení zdraví a prodloužení života. Organický komplex s vysokou čistotou je bezpečný a má mnohem nižší toxicitu než anorganická forma. Tento výrobek se používá v Japonsku již od roku 1967 a nyní získává popularitu na Západě.

Germaniový seskvioxid pomáhá přirozené obranyschopnosti těla před nemocemi a stárnutím. Jeho primárním účinkem je obnovení přirozené rovnováhy buněk v imunitním systému.

Germanium iniciuje zdravé proudění kyslíku v tělních tkáních a napomáhá normálnímu fungování imunitních buněk. Je také známo, že udržuje zdravou rovnováhu mezi různými tělesnými funkcemi a je ve vodě rozpustným doplňkem stravy.

Dávkování jedna pipetka dvakrát denně , nakapat pod jazyk

No hay ninguna descripción de la foto disponible.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.