Jak mnozí v hnutí pravdy vědí, existuje velké množství informací a dezinformací o globálních účtech finančního zajištění (kolaterální účty), NESARA, GESARA, RV (přecenění měn), hraběte St. Germaine atd., a věcech souvisejících s rychlým zbohatnutím lidí.

Během několika let jsme prošli mnoha dramaty s Neilem Keenanem, který údajně šel po Kabale, aby ve jménu lidstva zabezpečil globální účty a možná (kvůli tomu) skončil mrtvý. Díky všem dezinformacím a maskovacím manévrům mezi politickými frakcemi v bitvě o kontrolu nad planetou Zemí, víme s určitostí jen velmi málo. Bojují mezi sebou o kontrolu nad Zemí a všeho jejího zlata a bohatství, neustále na sebe upoutávajíc pozornost, a často se vydávajíc za „dobré lidi“, na základě toho, že nám dávají „dobré informace.“

[wp_ad_camp_2]

Připadalo mi zajímavé, že Field McConnell naznačil, že někdo, kdo měl kontrolu nad globálními účty, možná brzy (znovu) vstoupí do hry; a že zprávy o jeho úmrtí byly velmi přehnané. Řekl, že kdokoli, kdo dokáže použít vyhledávač, si může vyhledat informace týkající se muže, který měl tyto účty pod kontrolou, a že jeho jméno je Adnan Sakli.

Mluví se o něm jako o vlastníku BIS (Bank for International Settlements).

Jsou Fieldovy (politické) informace správné? Nevíme, ale existuje starší příspěvek z Facebooku se zajímavou historií, která naznačuje, že by to tak mohlo být. Zde je výňatek:

Adnan se cítil velmi dobře, byl otevřený a byl si vědom přítomnosti pozitivních a negativních ET ve sluneční soustavě a kolem ní. Věděl také o mimozemské ekonomice a technologii, která byla tajně vyvinuta.

S přihlédnutím k tomu, že Adnan měl v ruce klíč k odhalení na tolika různých úrovních, zejména v bankovnictví a v politice, by byl daleko cennější živý než mrtvý, a proto byl odhodlán to dokončit. Je možné, že Adnan může být mimo planetu, docela v bezpečí a chráněný, v pohodě a také v dobrém zdravotním stavu, čekajíc na správný čas, aby se mohl znovu objevit.

Začínáme si více uvědomovat, jak často jsou úmrtí zfalšována, a myslel jsem si, že to stojí za sdílení. Zvažte to sami.

Odkaz a skon Adnana Sakli

„Kdybych se chtěl býval chovat jako král nebo císař, byli by schopni tomu porozumět.“ Ale protože chci dát moc, kterou mám, zpět lidem, tak tomu nerozumí!“ – Adnan Sakli, držitel globálních účtů

Po Sakliho smrti byla také vydána zvuková nahrávka. „Sakli“ mi zní švýcarsky, a protože víme, že Rothschildové po nějaký čas infiltrovali Švýcarsko a schovávali se tam, tak máme ohledně některých Švýcarů hořkost v ústech.

Adnan Sakli 2013 oproti silám, které chtějí zotročit lidi

V soukromém Skype konferenčním rozhovoru z roku 2003 hovoří o tom, jaké to bylo bojovat proti zločineckým prvkům v globálním ekonomickém prostředí. Chtěl, aby svět věděl, jaká je skutečná situace. Proto to bylo vydáno po jeho smrti, 28. února 2014. Účty jsou „v karanténě.“

Nyní toto další video zní, jako by v něm mluvil Švýcar. Myslím si, že to stojí za prozkoumání, jelikož Field McConnellovi politické informace byli doposud dobré a jeho hosté byli dobře propojeni a dobře informováni s činností Trampa a Q týmu.

Možná si budete chtít udělat svůj vlastní průzkum. Nezajímá mě honba za penězi. Co se má stát se stane, a my všichni nakonec budeme mít hojnost a spokojený život. ~ BP

VIDEO

Pro tadesco přeložila Iva | Zdroj: Intel Dinar Chronicles

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.