…..vzhledem k tomu, že jsem na cestách, jak jsem včera psal, a nemám moc času, zmíním se jen ve zkratce k událostem….

QQ:QQ Q7:54

1) Něco k Vašim dotazům

Včera jsem se zmínil v okénku o problémech s „vynikající firmou“ McDONALD. Její problémy se začínají v západních zemích po internetu značně rozmazávat a šířit. Nedá se to zastavit.

Je důležité na Vaše četné dotazy, a hlavně na dovysvětlení nějakých nejasností, doplnit následující data. Jak mnohým z Vás nebylo jasné, kde a jak-+ se dětské maso dostává do HAMBURGERŮ a kde se zpracovává, jsem dostal následující odpověď:

Kdyby se maso zpracovávalo zde na povrchu v nějaké fabrice, mohlo by skutečně dojít k prozrazení a někdo by si toho dříve či později určitě všiml. Proto se dětské maso zpracovávalo v podzemních městech a jako polotovary smíchané s jiným zvířecím masem bylo dodáváno napovrch. Namíchaná masová směs se pak ve fabrikách, které připravovaly další směs, míchala v neznámém poměru s dalším masem do konečného produktu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Co se týče produktů, které byly připraveny a vyrobeny pod zemí, je daleko více. Lidé se nezajímají o skutečnosti, a proto jim mnohé uteklo. Tak jako výroba procesorů, kde třeba na jednom čterečným milimetru se nachází 60.000.000 tranzistorů, dnes už možná i více.. Z pohledu lidského myšlení, a kam až dosáhla věda, musí být každému jasné, že takovou hustotu propojení a následně výrobu procesorů není pro člověka možné. I když procesory vyrábějí stroje, tak všemu je opět úplně jinak….

2) Likvidace podzemních tunelů

Zajímavý úkaz se odehrál v pátek ráno východně od Teheránu. Ohnivá koule byla vidět z velké vzdálenosti, údajně se odehrál nepopsaný výbuch nějakých „plynů“. V podzemních tunelech, které se nacházejí údajně východně od teheránu, kde s vyrábějí rakety, došlo k výbuchu.

Dle našich dat se odehrála čistka podzemních zařízení nacházejících se ve 2-5 kilometrech pod zemí. Pravděpodobně byly větrací tunely příliš široké a vybuch termonukleární rakety, která eliminovala zde nacházející se podzemní města a laboratoře, pronikl až na povrch. V takovém případě, kdy dojde nejen k velké ráně kterou mohou utajit, ale hlavně také k ohnivé kouli, vizuálně neoddiskutovatelné  sahající vysoko do ovzduší, MSM musejí okamžitě vymyslet pro jejich čtenáře a spící ovečky nějakou historku.

Článek si můžet z MSM přečíst zde.

[wp_ad_camp_2]

 

3) Německo a odhalování pedofilie

Rozsáhlé razie po celém Německu odhalují stále více a více lidí, kteří jsou zapojeni do pedofilie. Další známí zpěváci a k tomu politici začínají mít problémy. Celkový zátah a odhalení má být v krátké době.

pokračování

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.