16.12.2021

Začiatkom tohto týždňa som sa dostal k informáciám, ktoré mi poskytol bývalý kolega, keď som pracoval pre spoločnú pracovnú skupinu Joint Terrorism Task Force v FBI pre národnú bezpečnosť. Potichu som sa pustil do overovania týchto informácií. Zjavne som zasiahol nerv. Dnes ráno nad mojím domom asi päťkrát preleteli dva vládne vrtuľníky vo výške menej ako 500 stôp.

Informácie, ktoré som dostal, neboli veľkým problémom kvôli ich obsahu, pohybu tankov, ale to, čo dokazujú, je obrovský problém. Teraz sa zdá, že skutočná, kinetická vojna s Ruskom sa začne veľmi skoro. Možno ešte pred Vianocami.

Nasledujúce informácie by nemali byť zverejnené širokej verejnosti, aby nevyvolali paniku. Poskytuje sa predplatiteľom tejto webovej stránky, pretože ONI umožňujú toto úsilie. Preto dostávajú informácie, ktoré široká verejnosť nedostáva, aby mohli prijať opatrenia na čo najlepšiu ochranu seba a svojich rodín vzhľadom na vážnosť situácie. Máme skutočné problémy.

Nasledujúce podrobnosti…

Ruské ministerstvo zahraničných vecí 10. decembra verejne informovalo NATO o obavách Ruska v oblasti bezpečnosti. Rusi chceli od Spojených štátov pevné záruky, že Ukrajina nikdy nebude prijatá do NATO.

Aj Gruzínsko.

Rusi sa domnievajú, že to zachádza priďaleko. A tvrdia, že budú nútení konať, ak budú ich požiadavky odmietnuté.

O osem hodín neskôr ich Stoltenberg z NATO odmietol a odpovedal im jasným „nie“. NATO nesplní bezpečnostné požiadavky Ruska.

O tri dni neskôr ruské ministerstvo zahraničných vecí poslalo NATO novú verziu tých istých požiadaviek, tentoraz však s konkrétnym dátumom. Ak by bezpečnostné požiadavky Ruska neboli do tohto dátumu splnené, Rusko by na tieto obavy reagovalo vojenskou silou. Rusko doručilo toto nové vydanie prostredníctvom diplomatických pracovníkov ruskej vlády. Kópie dokumentu doručili ruskí diplomati všetkým vedúcim predstaviteľom NATO, napríklad Bidenovi do Bieleho domu a Borisovi Johnsonovi na Downing Street č. 10.

Šéf NATO Jens Stoltenberg dnes v mene všetkých členov NATO zaslal Rusku oficiálnu odpoveď. „Žiadosť Ruska o bezpečnostné záruky zo strany NATO a ďalšie požiadavky sa odmietajú.“

Stoltenberg práve potvrdil, že Ukrajina a Gruzínsko budú v blízkej budúcnosti prijaté do NATO.

[wp_ad_camp_2]

Teraz k informáciám, ktoré zistila vláda, ktoré som dostal a ktoré nesmiem prezradiť:

V čase, keď píšem tieto riadky, sa už rozmiestňujú vojenské posily:

– USA presúvajú stíhačky F-15 do Rumunska.

– Konvoj lietadlových lodí je na ceste cez Stredozemné more.

– Vojská USA / NATO sa presúvajú do východnej Európy.

Pred tromi týždňami začali USA veľmi, VEĽMI potichu nakladať tanky M1A1 a M1A2 Abrams na lode typu Roll-On-Roll-Off (RO-RO) v Spojených štátoch. Trvalo približne týždeň, kým prvé z týchto lodí dorazili do Grécka. Po príchode boli tanky vyložené.

Za posledné dva týždne Spojené štáty poslali do juhovýchodnej Európy niečo vyše 1 000 tankov M1A1 alebo A2 Abrams. V rovnakom období vyslali aj 35000 až 45000 amerických vojakov. Pred príchodom týchto tankov a jednotiek mali USA v celej Európe ekvivalent JEDNEJ obrnenej divízie. K dnešnému dňu majú dostatok prostriedkov na tri obrnené divízie, prípadne na dve obrnené divízie a dve alebo tri pešie divízie.

Zajtra začne Pentagón letecky prepravovať zbrane na Ukrajinu.

Snahy Ruska vyhnúť sa konfliktu prostredníctvom diplomatických rokovaní o jeho bezpečnostných obavách boli teda rázne a zámerne odmietnuté. Západ si jednoznačne želá vojnu a v súčasnej situácii dostane, čo chce.

Tu je problém: ak NATO vstúpi do konfliktu medzi Ruskom a Ukrajinou, VŠETKY krajiny NATO sa okamžite stanú legitímnymi cieľmi Ruska. To sa týka aj nás v Spojených štátoch.

Vzhľadom na to, že Rusko má teraz hypersonické rakety, proti ktorým sa USA nedokážu brániť, veci tu pre nás nedopadnú dobre.

Máte málo času na to, aby ste sa zásobili zásobami, ktoré vám a vašej rodine zabezpečia bezpečie, teplo, sucho a potravu.

Preložila zuzka | Zdroj:

https://telegra.ph/Harold-Turner-Geheiminformationen-erhalten—Krieg-12-17

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/subscribers-only-classified-info-obtained-war

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.