Není to alarmující? Lidé probuďte se!

***** **** ***** ****

Skupina právníků podala žalobu na stát Havaj jménem 1 200 prvních respondentů, kteří protestují proti státnímu nařízení o očkování státních zaměstnanců.

Havajští právníci podávají žalobu: Vakcíny COVID zabily téměř 45 000 lidí

Jeden z právníků zastupujících záchranáře nedávno uvedl údaje, které podporují jejich rozhodnutí vzdát se experimentálních očkovacích látek Covid.

„Testy, které jsme viděli v celé zemi od lékařů, ukazují, že téměř 45 000 lidí, kteří dostali toto očkování, bylo do 72 hodin mrtvých,“ řekl na čtvrteční tiskové konferenci právník Michael Green.

Během tiskové konference vystoupil také kapitán hasičů v Honolulu Kaimi Pelekai, který ve svém emotivním svědectví popsal tlak, který na něj byl vyvíjen, když si musel vybrat mezi očkováním a ztrátou zaměstnání.

„Musím si vybrat mezi tou kariérou, které jsem oddaný, nebo si dát experimentální lék, o kterém nevím, co mi v těle udělá, nebo se toho všeho musím vzdát,“ řekl Pelekai. „Strávil jsem posledních 20 let svého života a 37 let jsem sledoval svého otce, jak dělá tuhle práci, a protože jsem si nechtěl dát do těla experimentální lék, musím se toho všeho vzdát?“ řekl.

O žalobě informovala stanice KHON 2 v následující reportáži:

S tím, jak se v současné době v Americe šíří globalistická tyranie, roste i odpor nás, lidí.

Zdroj (55)

Vložil a přeložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.