Sierra NZ 24.Q8.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/08/bye-bye-biden.html

Sbohem Bidene. Grace Curleyová z Boston Herald měla pravdu. Řekla: „Dnes už z něj vidíte jen zátylek.“

Biden utekl z pódia, aby se vyhnul otázkám novinářů ohledně Američanů, kteří jsou stále uvězněni v Afghánistánu. Oznamoval „oficiální schválení“ vakcíny společnosti Pfizer. Všechno jsou to lži. Oficiální dokument ukazuje na prodloužení stávajícího povolení k nouzovému použití, nikoli na plné schválení.

https://www.thegatewaypundit.com/2021/08/biden-flees-podium-ignores-reporter-asking-many-americans-left-afghanistan-video/

Tento chlapík s roztomilým přízvukem nastiňuje falešnou pandemii DS.

https://gab.com/BeachMilk/posts/106808501931983684

Tento kněz ze své kazatelny nazývá DS pravým jménem. Elektrizující.

https://gab.com/Footdoc/posts/106805885842252332

„Ať se tím Bill Gates píchne sám! Ať se tím Rockefellerové píchnou sami. Ať se tím píchnou Rothschildové. Ať se tím píchne Klaus Schwab. Ať se tím píchne George Soros.“

„No a co, že jsi premiér. No a co, že jsi prezident. No a co, že jsi král. No a co, že jsi církevní představitel. No a co! Pokud nemáte Ježíše … nejste nic.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dr. Zelenko, hrdina boje proti plandemii, se shrnutím agendy DS.

https://gab.com/ZZ611/posts/106796729400339169

Vakcíny Covid-19 nefungují a jsou nebezpečné. Inhibice (potlačení) RNA dependentní (závislé) RNA polymerázy přístupem zinku / zinkových ionoforů (ionofory jsou organické sloučeniny vytvářející komplexy s ionty) zastaví VŠECHNY varianty.

Tento přístup byl vždy správný. Aktéři tohoto globálního zločinu udělali vše pro to, aby tyto informace potlačili.

Je to proto, že podkopává strach a izolaci a umožňuje lidem vrátit se k normálnímu životu bez spoluzávislosti na globálních sociopatech.

Ukazuje se také, že inhibice RNA dependentní RNA polymerázy zastavuje všechny kmeny chřipkového viru.

To znamená, že léčba za 10 dolarů na osobu může zničit celý byznys s očkováním proti chřipce a sledování kontaktů. Zúčastněné strany přijdou o 250 miliard ročně.

Proč byla tato skutečnost ignorována? Víme proč.

V tomto krátkém videu se veterán z války nijak nezdržuje. Kvůli plandemii přišel o šest přátel, kteří spáchali sebevraždu. Varuje před revolucí.

https://www.bitchute.com/video/Skwe2x8SQmjL/

Pepe Lives Matter popisuje poslání světelných bojovníků.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106808258284799377

Jedním z hlavních aspektů života anonů je zpochybňování všeho. Ovce věří mainstreamovým médiím a kvůli svému komatóznímu stavu nemají snahu bádat. Kvůli nenasytné touze anonů „stát se teď zprávami“ jsme se ideálně hodili k tomu, abychom prohlédli plandemický podvod a odhalili ho na každém kroku. Bohužel jsme také byli náchylní k duševnímu utrpení kvůli znalostem, které máme o nebezpečné době, v níž žijeme.

Být anonem je prokletí i požehnání, ale pokaždé bych si vybral být bdělý než spát a nenacházím důvod litovat, že neseme břemeno, které neseme.

***** ****

Sierra NZ 24.Q8.2Q21

Američani budou ponecháni svému osudu

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/08/americans-will-be-left-behind.html

Zde je děsivá pravda o Američanech uvízlých v Afghánistánu. Tento příběh z Afghánistánu je součástí filmu. Musíme věřit plánu Aliance, nic není takové, jak se zdá.

https://twitter.com/CurtisHouck/status/1430187772292259849

Příšerné přiznání Johna Kirbyho. Při otázkách Jacka Detsche z Foreign Policy a dalšího reportéra Kirby říká, že jejich jediným cílem je „dostat co nejvíce Američanů ven“ do 31. srpna, „takže pokud se nám podaří překonat naše předchozí očekávání…“

OFICIÁLNÍ POLITIKA: Nechají Američany svému osudu.

Je velmi důležité přečíst si tento příspěvek a podívat se na video. FDA rozeslala DVA dopisy o „schválení vakcíny“. V prvním dopise bylo uvedeno, že SOUČASNÁ vakcína společnosti Pfizer je stále v režimu schválení pro mimořádné použití. V druhém dopise se uvádí, že byla udělena licence na očkovací látku, která se teprve bude vyrábět a která nebude mít štít odpovědnosti. To je příklad lží MSM.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106812936847939867

Možná jste včera viděli můj příspěvek, ve kterém jsem vyslovil teorii, že schválení FDA bylo speciálně navrženo tak, aby poskytlo podnikům záminku k nařizování vakcíny. Domnívám se, že tato teorie byla právě potvrzena. Dr. Robert Malone (vynálezce mRNA technologie) právě potvrdil, proč bylo včera kolem tohoto tématu tolik nejasností. Doporučuji se posadit, protože tohle je šokující.

MSM LHALA AMERICE. ZASE.

FDA včera rozeslala dva samostatné dopisy. První dopis vysvětloval, že SOUČASNÁ vakcína společnosti Pfizer je STÁLE uvedena v seznamu pro nouzové použití (EUA). Druhý dopis udělil souhlas s PŘÍŠTÍ vakcínou Pfizer „Comirnaty“, která v současné době neexistuje a nebude mít již štít odpovědnosti, který má současná vakcína.

To jsou VELKÉ informace, přátelé.

Pokud vám zaměstnavatel řekne, že vám vakcínu nařizuje kvůli schválení FDA, určitě mu dejte vědět, že neexistuje a ještě nějakou dobu existovat nebude. „Nepřítel lidu“ je slabé slovo. Tito démoni nás nenávidí. Tito lidé jsou nemocní.

Na veselejší notu. Gab spouští nástěnku s nabídkami zaměstnání pro neočkované lidi.

https://gab.com/groups/49159

Nástěnka s nabídkami zaměstnání je zachránce. Lidé, kteří byli propuštěni kvůli tomu, že si nevzali vakcínu, zjišťují, že nemají nárok na podporu v nezaměstnanosti. DS zaplatí za všechny své zlé zločiny proti lidskosti.

Tento lékař se dozvěděl, že v jeho nemocnici bylo očkováno pouze 48 % zaměstnanců. Nastínil vynikající akční plán, jak zabránit plošnému očkování. Jeho plán by mohl být vzorem pro všechny velké organizace. Jak říká, je nezbytné, aby všichni neočkovaní zaměstnanci věděli, že v tom NEJSOU sami .

https://gab.com/Footdoc/posts/106814162037792792

Prezident trump vydal další usvědčující reklamu o Bidenovi.

https://gab.com/D_Restored/posts/106813485944744124

Nakonec mem, který si bojovníci za světlo budou dlouho pamatovat.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/106814030999794900

Oficiální portrét 46. prezidenta Spojených států.

***** ****

Sierra NZ 25.Q8.2Q21

Tisková tajemnice Bílého domu: „Plandemie“

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/08/white-house-press-secretary-plandemic.html

Bidenova tisková mluvčí právě řekla slovo „plandemie“ během tiskovky v Bílém domě. Zajímalo by mě, jestli ji k tomu Aliance donutila? (psala melda)

https://gab.com/TheRISEofROD/posts/106819032244467894

Vzkaz prezidenta trumpa. Nemůžete to lidem říct, musíte jim to UKAZÁT.

Naše země ještě nikdy nebyla tak ponížená. Dosáhla historického dna! (Prezident trump)

Trochu zdravého rozumu od jednoho z mých nejoblíbenějších novinářů, BP na Starship Earth.

Přiznejme si, že kdyby došlo k pandemii, všichni bezdomovci by byli mrtví. Na ulicích by je doslova seškrabávali a házeli by je do těch jednorázových plastových hrobových vložek, které tajně shromažďovali od roku 2012. Psychopati nedostali svou plandemii díky božímu zásahu. Celý svět (i mimo něj) se shromáždil, aby tyto zrůdy odstranil ze Stvoření.

Faktem je, že statistiky úmrtí za roky 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020 byly v podstatě stejné. Je to proto, že lidé umírali na stejné nemoci, na které umírali vždycky, ne na COVID a lékařský průmyslový komplex neinvestuje do toho, aby s tím něco dělal. Plánovali masové vymírání lidstva, ale jejich plán byl zmařen a my jsme byli zachráněni. Teď likvidujeme my je a možná budeme potřebovat ty hrobové vložky.

Newyorští zaměstnanci protestují v ulicích proti povinnému očkování. To je skvělá zpráva.

https://gab.com/TRUNEWS/posts/106818954423188648

Miluju Francouze. Podívejte se na ně, udělají si piknik na ulici a bojkotují restaurace, kde se obsluhují jen očkovaní. Takhle se BOJUJE. Je to mírumilovné, je to k věci a bolí to ignorantské majitele podniků.

https://gab.com/SomeBitchIKnow/posts/106819650083854774

Charlie Kirk přednáší před školskou radou Scottsdale. Ta chce dětem nařídit roušky, což je v přímém rozporu se státní politikou. Všimněte si, jak zbaběle vypadají členové rady, když se schovávají za maskami. Musíme chránit naše děti. Musíme BOJOVAT proti takovýmto opovrženíhodným postojům. Pro členy rady je už pozdě.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106819602177408630

„Váš čas brzy vyprší. Lidé tohoto státu a tohoto školního obvodu povstali. Existují opatření k odvolání. Probudili jste spícího obra.“

Where We Go One We Go All.

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.