Tim Russ, herec, který v devadesátých letech hrál vulkánce Tuvoka v seriálu Star Trek: Voyager, oživil svou hereckou kariéru novou zakázkou: na veřejnosti a v televizi ztvárňuje zneuznaného bývalého amerického prezidenta Baracka Husseina Obamu, uvedly zdroje kybernetického velitelství americké armády (ARCYBER) pro Real Raw News.

Alternativní zpravodajství už po léta tvrdí, že Obama skutečně čelil spravedlnosti a byl nahrazen dvojníky, kteří vyobrazují muže, jenž údajně páchl po síře a byl přezdíván „Pán much“ poté, co mu tento hmyz nevysvětlitelně přistával na hlavě během četných tiskových konferencí.

Bílé klobouky však zůstávají skeptické k tomu, že si Obummer koupil farmu a nadále tvrdí, že přirovnání o jeho konci jsou předčasná. Jak jeden vysoce postavený zdroj z Guantánama RRN prozradil: „Pokud ho někdo dostal, my jsme to nebyli. Neviděli jsme žádný podložený důkaz, že by byl mrtvý. Nikdy jsme o tom neslyšeli žádné řeči – jeho smrt by byla dost velkou událostí.“

Bez ohledu na to, zda Temný pán (Dark Lord) stojí stále vzpřímeně, nebo je zasazen do vodorovné polohy v zemi, našel spojence v Russovi, který si podle zdrojů nedávno zahrál Obamu v australském Sydney, kde 9 000 lidí zaplatilo 900 dolarů, aby si poslechli, jak spolu s mužem-manželkou Michaelem Robinsonem chválí australské zákony o kontrole zbraní, trefuje se do prezidenta Donalda Trumpa a vyzdvihuje výstavbu svého Obamova prezidentského centra v Chicagu.

ARCYBER o Russovi neslyšel až do listopadu 2022, kdy jeden z odpůrců CIA poslal zástupci velícího generála Paulu G. Craftovi spis, podle kterého si agentura připravila Obamova dvojníka.

Russ a Obama mají podobné rysy: strukturu obličeje, barvu pleti, úhel, délku a šířku nosu. Mají také podobnou výslovnost. Obama má větší uši, ale Russ nosí protézy, stejně jako tehdy, když se vydával za Vulkánce v seriálu Voyager. Jsou ve stejné věkové kategorii, Russovi je 66 let a Obamovi 61, mají stejnou strukturu vlasů, i když si Russ podle spisu ty své obarvil, aby odpovídaly Obamově odstínu šedin. Russ nosí zvýšené boty, aby se setřel výškový rozdíl – Obama je o tři centimetry vyšší než Russ.

Spis tvrdí, že Russ je Obamou posedlý přinejmenším od roku 2014. Tehdy 57letý Russ požádal svého agenta, aby mu zajistil konkurz do filmu Southside With You z roku 2015 – mimochodem zcela fiktivního – o mladém, zamilovaném Obamovi, který se dvoří Michelle na prvním rande po Chicagu. Když mu řekli, že je na roli příliš starý, Russ argumentoval, že by mohl být vylepšen pomocí počítačové grafiky (CGI) a zahrát přesvědčivě Baracka Husseina Obamu. (Mimochodem, filtry na úpravu obličejů s pomocí UI jsou dostupné již na některých sociálních sítích. Ani nepoznáte, že kvám hovoří jiný člověk – pozn. př.)

„V dokumentech CIA se neuvádí, proč potřebují herce, který by Obamu imitoval, ale je jasně napsáno, že Tima Russe oslovili loni. Zmiňují se o tom, že Russ prošel náročným výcvikem k tomu, aby ani bystří pozorovatelé nepoznali, že Obamou není. Naučili ho chodit, mluvit a chovat se jako Obama, stejně jako naučili herce Arthura Robertse předstírat, že je Joseph Biden. Tim Russ je nový Hussein Obama,“ řekl náš zdroj.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.