…..od našeho čtenáře zajímavá úvaha….

08:54

Poslední dobou kolem sebe Hillary Clintonová už mlátila hlava nehlava, asi jak se smyčka uzavírá. Možná i jejím vodičům už s opotřebovanou a svým chováním pro ně nebezpečnou osobou došla trpělivost. Aspoň těm ve státech. A nebo možná konečně přetekl pohár trpělivosti lidské spravedlnosti, která už nemohla být slepá k očividné zrůdnosti chování této bývalé první dámy. V přiloženém videu irské novinářky se uvádí, že Hillary uprchla na své sídlo v Devils Glen v Irsku.

[wp_ad_camp_2]

Dle slov Gemmy O’Doherty uprchla nejzkorumpovanější osoba do té nejzkorumpovanější země. Díky bohu neúspěšná kandidátka na prezidentku Spojených států amerických je v samém centru zla stále vítána. Je možné, že by zůstala v závětří probíhající války? Zdá se, že lavina důkazů je nevyvratitelná. Fronta se k údům a hlavě nepřítele ale blíží jen velmi pomalu. Osobně jsem věřil, že bude zatčena už v lednu tohoto roku.

[wp_ad_camp_2]

Když se dívám na další příspěvky statečné novinářky Gemmy O’Doherty na YouTube, Irsko jde v devastaci vlastní kultury Evropě příkladem podobně jako Švědsko. Ničení křesťanských symbolů (v Irsku!!!), masivní proimigrační politika, která jde na úkor občanských práv a základní spravedlnosti například v přístupu policie a soudů, obdoba Barnevende TUSLA, která krade děti rodičům pod záminkou, transgenderové tažení za zbytnělou rovnoprávnost a likvidace tradiční rodiny na plné obrátky, and many many more …

https://www.youtube.com/watch?v=HjEj8ftmeVg&t=10s

Napsal a zpracoval Zdroj (1)

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.