napsal Martin Rybář

07:54

V článku Poručíme větru, dešti od pana Radovana Dluhy-Smith na webu ČT zveřejněném 7. 5. 2019 se autor dopouští příkladné manipulace. Poodkrývá existenci geoinženýrství jako jakéhosi teoretického oboru, který by mohl zachránit svět. Zásadní obligátní mystifikací v článku je, že emise CO2 stojí za globálním oteplováním. Podstatným zamlčovaným faktem při pozitivní indoktrinaci geoinženýrství do hlav čtenářů ovšem je, že geoinženýrství je ve skutečnosti již po desítky let nasazovanou a neustále vylepšovanou zbraní, výhledově i hromadného ničení. Geoinženýrství je hrozné slovo, co třeba geoterorismus?

[wp_ad_camp_2]

Dle ČT zvažují někteří páni geoinženýři k ochlazení Země následující metodu: „Zastánci SRM věří v napodobení výbuchu sopky, a proto je tato metoda známá ve vědeckých kruzích jako „Možnost Pinatubo“. Pinatubo je filipínská sopka, která po erupci v roce 1991 ochladila globální teplotu o půl stupně Celsia.“

 

To mi nějak nejde dohromady s faktem, že CO2 údajně způsobuje globální oteplování.

 

Mainstreamovou vědecké reprezentací klimatologů razících ideologickou smyšlenku globálního oteplování způsobeného člověkem, je opomíjen fakt, že množství CO2, které lidé přidali do atmosféry za posledních 250 let činí dle výpočtů pouze 1/10 000 objemu ovzduší a jedno kýchnutí sopky může to samé způsobit během jednoho dne. Výbuch supervulkánu přinesl vždy prudké ochlazení nikdy naopak.

 

Pod níže uvedeným odkazem je uveden významný vědecký objev vyplývající z empirického pozorování atmosféry a vlivu CO2 na oteplování planety Země, který ale v mainstreamových médiích není slyšet. Totiž, že oteplování způsobuje zvyšování obsahu CO2 v ovzduší a nikoli naopak. Možná tento vztah souvisí s faktem, že oteplování rovněž zvyšuje sopečnou aktivitu, která pak může být emisí sopečných plynů přirozeným regulátorem teploty směrem dolů.

http://www.osel.cz/6577-co2-a-teploty-popletena-pricina-a-d…

[wp_ad_camp_2]

Předek malé Grety Thunbergové, nositel Nobelovy ceny za chemii Svante Arrhenius, byl v roce 1896 prvním člověkem, který vypočítal skleníkový efekt oxidu uhličitého. Dnes již je zřejmé, že ve svých výpočtech se dopustil několika zásadních chyb, které celý výpočet naprosto zkreslují. Chceme li nalézt racionální jednání Donalda Trumpa s přínosem pro lidstvo, pak určitě v tom, že odstoupil od Kjótského protokolu.

 

Nepříliš veřejně známá zjištění renomovaných astronomických laboratoří na základě pozorování planet v rozmezí oficiálních cca sedmi desetiletí kosmického věku jasně dokládají, že ke klimatickým změnám dochází v celé sluneční soustavě. K zahřívání atmosféry a zásadní změně a zvýšené dynamice klimatických cyklů dochází na Jupiteru, Saturnu i Marsu, kde se v posledních letech daleko významněji objevují atmosférické mraky a bouře, které byly ještě v sedmdesátých letech minulého století něčím nevídaným. Jedna z bouří v nedávné době zachvátila celou planetu Mars (viz záběry z Hubbleova teleskopu https://www.google.com/search… Je pravdou, že dochází k oteplování Země, produkce CO2 se na tom ovšem nepodílí. Jedním z důvodů proč je tato falešná teorie stále prosazována může být právě legalizace geoinženýringu. Daleko snáz přistoupíme na něčí šílené nápady regulace počasí, když věříme ve vlastní vinu a ne na přirozený koloběh přírody. Dalším důvodem této lži je údajně pokus o vybalancování a posílení iluzorní páky kapitálu skrze prodej emisních povolenek. Al Gore nedostal nobelovku jen tak za něco.

[wp_ad_camp_2]

Heslo „Poručíme větru, dešti“ je dáváno za příklad komunistické velkohubosti. V lidech je zafixována představa, že ovládání počasí je něco nad síly člověka. Jakýkoli opačný názor je označen jako konspirace. V přiloženém článku je jasně doloženo, jak taková manipulace počasím právě probíhá nad rozpálenou Evropou.

 

https://orgo-net.blogspot.com/2019/06/pekelne-vedro-je-umele-subtropicky-jet.html

 

Jen nevím, zda za tím stojí majitelé koupališť nebo prodavači zmrzliny. Meteorologové, klimatologové či geoinženýři by aspoň na smrtelném loži měli přiznat světu, jak to je. Jaké je nejlepší počasí na zrání řepky olejné?

 

Zdroj (1)

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.