Hillary Clinton vzala $1 milion dolarů z peněz na její kampaň a obdarovala jím skupiny „odporu“, jako je třeba Antifa, uvádí dokumenty FEC.

[wp_ad_camp_2]

Hillary v rámci svého hnutí „Onward Together“, v překladu „Společně kupředu“, darovala místním teroristickým skupinám $800 000 dolarů, aby měli dostatečné prostředky k narušování a podkopávání současné vlády.

Offendedamerica.com uvádí:

Uprostřed pochybností, že Hillary s darovanými příspěvky na účet Onward Together nic nedělá, se Daily Caller dotal k pěti různým skupinám spojených s Antifou a údajně pouze jedna z nich popřela, že od Onward Together přijala jakýkoli finanční dar.

„Ze strany Onward Together nám nebyla nabízena jakákoli finanční podpora,“ napsala Daily Caller Helen Kalla, mluvčí skupiny Indivisible.

 Helen Kalla dodává, že skupina Clintonové „rozvíjela a podporovala naši práci přes své digitální sítě,“ což, jak vysvětlila, sestávalo z „retweetingu a také zdůrazňování naší práce prostřednictvím e-mailů v jejich seznamu.“
[wp_ad_camp_2]

Podle dokumentů Federální volební komise převedla Hillary Clinton 800 tisíc dolarů z její neúspěšné politické kampaně „Hillary for America“ na její nový fond Onward Together ještě  předtím, než v květnu roku 2017 jeho existenci oznámila.

Mezi dalšími znepokojivými detaily bylo nyní odhaleno, že „Onward Together“ je 501 (c) 4 organizace „sociální péče“, což znamená, že není povinna vykazovat detaily své činnosti veřejnosti nebo zveřejňovat, kdo jsou její dárci.

Získáváním finančních příspěvků a poté jejich poskytováním teroristickým skupinám Antify mohla Clintonová své podporovatele zaplést do trestného činu.

Hillary Clintonová, která je nyní již příliš stará, aby se mohla ucházet o prezidentské křeslo, se vrátí k tomu, co dělá vždycky nejlépe – vytěží peníze z anonymních zdrojů a pak je použije k ovlivňování voleb a jako nástroj moci.

[wp_ad_camp_2]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.