Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Hodně lidí zapomíná, že …..
Promiňte pane. Žádná zavazadla nejsou povolena!
Hodně lidí na to zapomíná…..
tm dodává:
Děkuji tereze za vynikající a názorný „vtip“, ale jinak za příklad něčeho, co si málokdo na planetě Zemi uvědomuje. Neustále se honí za nějakým majetkem, musí mít několik aut, na kontě co nejvíce nul pomyslných papírků, velké baráky a mnohdy několik, a pokud možno v několika zemích, mnoho zlata a stříbra atd.
Lidé zapomínají, proč zde na Zem přišli a vůbec se z ničeho už neradují a nežijí. Neumějí nic jiného, jen se neustále za něčím honit, než aby se raději zastavili, šli do přírody a obdivovali tu nádheru, která nám zde byla poskytnuta. Hovořili s příjemnými lidmi, debatovali v rodinném kruhu a se svými přáteli.
Androidi nás naprosto pohltili jejich technologiemi a snaží se z nás udělat také bioroboty. Ukrást nám duše a všechno pěkné kolem nás. Lidé, vy jste to ještě nepochopili, tuhle hrůzu?????
Odložte prosím elektronická zařízení a jděte se projít do lesa. Dá Vám to více, než cokoliv jiného. Uměle vytvořená centra obchodních domů s AKCEMI NA NÁKUPY a hlavně také s debilními AKCEMI PRO DĚTI. Jste zde ozařováni tisíce mobilními telefony, wifi, pozorovány kamerami, ovládáni podprahovými daty v hudbě a také anténami pro mobilní telefony, které jsou umístěny na střeše a vysílají podprahová data do vašich mozků. Děs běs hrůza, a řítící se katastrofa na lidstvo, pokud se nezastaví…..
Ještě jednou moc děkuji milá terezko za trefný, ba co dím trefnější než trefný vtip, který vtipem není…..
tm
999 999 999
tereza dodává:
Mohu vám čtenářům velmi doporučit knihu, kterou jsem četla a hodně mi změnila pohled na „smrt.“ Že smrt neexistuje – víme. Ale kdo/co „smrt“ opravdu je a co dělá, asi hodně lidí překvapí. „Smrt“ je Anděl Přeměny a je přítomen dokonce i při vtělení duše. Ale více vám prozrazovat nebudu. :)