…..když už nevědí, jak vyvolat WWIII tak se to pokoušejí udělat jiným způsobem. Politici s amputovaným mozkem a bez jakýchkoliv vědomostí a úvah, zakázali vjezd dieselových aut do měst a na Slovensku se snaží vyvolat jednoduše majdan….

00:05

[wp_ad_camp_2]

Jak řekl jeden pekař, rohlíky nemůže dovést do města a tak asi za tři dny nebudou mít lidé a hlavně „vysoce inteligentní“ politici a jejich děti a poskoci doslova a dopísmene CO ŽRÁT. Zapomněli na to, že veškeré potraviny se dovážejí do měst nákladními auty na diesel, a proto veškeré zásobování je nemožné. Až vykoupí lidé zásoby, a to bude do tří dnů, mohou díky zeleným jít žrát trávu do parku. Debilnější lidi můžete hledat jenom mezi politiky. Zbytečné cokoliv dodávat a jakkoliv více komentovat…..

A zde jenom nějaké přízpěvky od vlastníků kamiónů a dopravců. Prosím dejte do překladače…..

Ich bin LKW-Fahrer aus Niedersachsen , und bei uns ist dieses Dieselverbot unterhalb der zukünftigen blauen „NEUEN“ Abzockplakette natürlich das hochheißeste thema (es gibt keinen euro 6 LKW, obwohl die Biester allesamt schadstofffrei dank ad BLAU fahren, so die Hersteller) und alle sind sich einig – wirklich ALLE im Speditionsgewerbe – „wenn Hannover verrecken will, na dann bitte“.  Dann liefert eben keiner mehr Essen in die Stadt, sie haben Grün gewählt, dann sollen sie auch Gras fressen, mal sehen wie sie die drei Tage durchhalten bis es nichts mehr gibt. Der Oberbürgergutmenschobermeister will ja gleich die ganze Stadt dicht machen, soll er es machen.

In der Innenstadt werden Dieselfahrzeuge gesperrt. Aha. Ohne jegliche wissenschaftliche Grundlage. Politischer…

Posted by Bosselmann. Die Landbäckerei. on Mánudagur, 26. febrúar 2018

Obchodní domy přestávají kupovat auta s dieselovými motory!!!!! Co se děje???? Ztratili všichni lidé už rozum????? NO když se někdy dívám na komentáře některých „intelektuálů“ tak si myslím že ano….

 

http://www.krone.at/1653942

 

p.s. tomu se říká totální rozklad společnosti podporovaný politiky…..

tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.