Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 17.06.2019

Rozpad sionistické kontrolní sítě je nyní veřejný, protože i propagandistická korporátní média informují o útoku na tankery minulý týden poblíž Ománu jako o útoku pod falešnou vlajkou. Situace dosáhla bodu, kdy bývalé americké kolonie jako Německo a Japonsko otevřeně a veřejně v této věci vzdorují americkému prezidentovi a ministrovi zahraničí. Tento neskutečný obrat událostí je srovnatelný s pádem komunismu a Sovětského svazu.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

V tomto případě jsme svědky pádu vlády Korporace USA a (možná) znovuzrození Republiky Spojených států amerických. Ve skutečnosti můžeme být svědky pádu tajných rodinných uskupení schovávajících se za monoteismem.

13 pokrevních linií, které ovládaly monoteismus (jednobožství), ve skutečnosti vyjednává nový systém řízení planety, podle zdrojů z evropských královských rodin a členů Společnosti Bílého draka (SBD). Pokud tato jednání uspějí, bude to největší událost v tisíciletí lidských dějin. Pokud se jim to nepodaří, dojde k chaosu a krveprolití, zejména mezi elitou a Gnostickými ilumináty vystupujícími proti pokrevním liniím, dodávají zdroje.

I když to zní přehnaně, události v současném reálném světě ukazují zásadní změnu. Začněme neúspěchem útoku pod falešnou vlajkou na pobřeží Ománu. Zpravodajské zdroje z amerického námořnictva a CIA sledovaly peníze, aby zjistily, kdo má z tohoto útoku prospěch (qui bono). Cesta vede ke švýcarské společnosti Glencore ve vlastnictví Rothschildů, a která sjednala kontrakty futures (futures = dohoda o budoucím obchodě) ve snaze vydělat peníze na růstu cen ropy bezprostředně před tím, než k tomuto útoku došlo. Bohužel, nárůst ceny ropy byl nepatrný a Rothschildům se nepodařil takový zisk jaký očekávali. To proto, že trhy a svět mají už plné zuby Sionistů, kteří dokola křičí něco o „íránském vlku.“

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Co je na této poslední provokaci zajímavé, je to, že ani bývalá americká kolonie, jako je Japonsko, již „nehraje podle sionistického scénáře.“. Citát z korporátních médií: „I když je to tvrzení Spojených států, nemůžeme jednoduše říci, že tomu věříme,“ řekl zdroj blízký japonskému premiérovi Shinzo Abemu. „Pokud útok byl proveden dostatečně sofistikovaně na to, abychom dospěli k závěru, že útočníkem byl Írán, pak by se to týkalo i Spojených států a Izraele,“ uvedl zdroj na ministerstvu zahraničí.

Útok v Ománu přišel, když japonský premiér Abe byl na návštěvě v Íránu snažil se dojednat s íránem dohodu o novém finanční systému, sdělily japonské vojenské zpravodajské zdroje. Iránci by ji podpořili, ale ne, pokud by byli zapojeni i sionisté jako Trump a jeho Rothschildovi poskoci. „Nevidím Trumpa jako hodného pro jakoukoli výměnu názorů,“ řekl Abemu íránský nejvyšší vůdce Chameneí.

„Nepovedený útok pod falešnou vlajkou, který má vinit Írán, jen oslabil sionisty a může vést k vyhazovu poradce pro národní bezpečnost Johna Boltona a upřímnému úsilí o summit s Chameneím,“ uvedly zdroje z Pentagonu.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Írán a další země však tvrdě bojují a drží linii, protože je jasné, že USA ztrácejí obchodní válku s Čínou. Lodě jedou z Číny do USA plné skutečných věcí a pak se vracejí prázdné. I když Čína chtěla nakupovat věci z USA, jsou příliš drahé a není jich dost. Pokud by se v reálném světě zastavil obchod mezi USA a Čínou, Američané by přestali dostávat čínské počítače, chytré telefony atd., zatímco Číňané by přestali dostávat americké „sliby o splacení dluhu.“ Jinými slovy, Číňané by prostě ztratili zákazníka, který nemůže zaplatit své účty. Takže je naprosto jasné, kdo vyhraje.

Veřejná prohlášení minulých týdnů příslušných ministrů obchodu obou zemí ukazují tuto mocenskou nerovnováhu. „Prezident Trump vyjádřil svou silnou touhu po setkání (s Xi Jinpingem), řekl Trumpův ekonomický poradce Larry Kudlow. Kudlow také neurčitě vyhrožoval.

Zde byla odpověď: „Čínský postoj je velmi jasný. Spojené státy musí změnit svůj postoj, ukázat upřímnost a napravit své špatné postupy, pokud chtějí, aby jednání pokračovala,“ řekl mluvčí ministra obchodu Gao Feng na tiskové konferenci.

Trump nyní požádal o setkání s Vladimirem Putinem na zasedání skupiny G-20 v Japonsku ve dnech 28. – 29. června v naději, že dostane ruskou pomoc v jednáních s Čínou.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Trump však hrozí Německu snížením počtu vojáků a dalšími sankcemi, pokud nakoupí plyn z Ruska místo z USA (za mnohem vyšší cenu). To není „nic jiného než vydírání a forma nekalé soutěže“, řekl mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov.

Faktem je, že Trumpův režim nyní hrozí nebo vykonává sankce vůči Rusku, Íránu, Indii, Turecku, Číně, Severní Koreji, Německu, Venezuele, Japonsku atd. Co tyto „sankce“ skutečně vyjadřují, je prázdná hrozba „Kupte si naše věci nebo jiné.“ S tolika zeměmi, které neposlouchají, se školní šikana rychle stává izolovanou.

To však neznamená, že vojensko-průmyslový finanční komplex USA je bezmocný. Ománský útok sloužil jako diskrétní připomínka, že americká armáda má stále technickou schopnost udusit životně důležité světové obchodní cesty, jako je průliv Hormuz nebo Malacca.

Spojenectví Británie, Nizozemí a USA stále ovládá většinu světové ropy, zejména na Blízkém východě. Vyjednávají v zákulisí s dalšími ropnými mocnostmi, jako je Rusko a Francie, aby vytvořily stabilnější Blízký východ a přivedly Írán zpět k jednacímu stolu. Zdroje Pentagonu říkají: „Libanon je nyní vícestranným protektorátem nejen Ruska, Francie a Itálie, ale i Spojené království, které doufá, že tam bude vrtat plyn britská společnost British Petroleum.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Vojensko-průmyslový komplex v USA má stále obrovskou vojenskou výhodu ve všech ostatních zemích. „Firma United Technologies koupila firmu Raytheon, a měla by to být pauza pro Boeing a Lockheed a podpora větší konkurence a inovace ve vojensko-průmyslovém komplexu,“ tvrdí zdroje Pentagonu.

Jak ukázaly obrovské demonstrace minulý týden v Hongkongu, Asiaté – včetně Indie, ASEAN, Japonska a Korejského poloostrova – nechtějí totální čínskou nadvládu. Asiaté jsou i nadále ochotni a schopni financovat americkou armádu, aby ochránili jejich nezávislost, souhlasí více asijských zdrojů.

Zbytek světa také nechce nahradit sionistickou hegemonii čínským totalitarismem. Znamená to, že navzdory tomu, jaká je nyní situace, svět zajistí, že USA a Čína dosáhnou stavu, kdy vyhrají oba (win-win).

Sionisté mezitím mávají svou kartou zvanou Stuxnet (Pozn.př.: Stuxnet je počítačový vir na kontrolu průmyslových systémů.) jako blázni, ve snaze udržet se před zhroucením. Uskutečnili výpadek elektrické energie minulý týden po celé Argentině, protože v této zemi se připravuje odstranění sionistického poskoka – prezidenta Mauricia Macriho. Článek v New York Times minulý týden sděloval, že by USA mohly napadnout a vypnout celou ruskou elektrickou síť, a byl také zjevnou hrozbou Sionistů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Počítačový vir Stuxnet však může být poslední kartou sionistů, protože ztrácejí kontrolu nad médii a finančním systémem. (Už ztratili kontrolu nad armádou.)

Posledním vývojem v jejich mediálním divadle bylo odhalení, že „falešný íránský aktivista (ve skutečnosti neexistuje) zveřejnil 61 článků v časopise Forbes (můj bývalý zaměstnavatel).

I když jsem těchto 61 článků nečetl, je jisté, že se jednalo o anti-íránskou propagandu.

Korporátní sdělovací prostředky neustále vyvolávají strach a zabývají se vraždami, terorismem a sebevraždami, i když ve skutečnosti toto nejsou největší hrozby, kterým nyní čelíme.

Stará taktika pokrevních linií rozděl a panuj, již přestává fungovat.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Pokusy vládnoucích elitních rodin udržet moc zavražděním lidí také selhávají. Pravděpodobné vraždy zástupce šéfa Policie New York Stevena Silksse, veterána detektiva Joe Calabrese a bývalé senátorky Arkansasu Lindy Collins-Smithové, aby zastavily probíhající vyšetřování pedofilie v elitních kruzích, selhaly. Ministerstvo spravedlnosti na tyto pokusy reagovalo oznámením o zatčení 1700 podezřelých „lovců dětí.“

Sionisté také ztrácí kontrolu nad finančním systémem. Zdroje Pentagonu říkají, že „zhroucení Deutsche Bank by mělo vést ke zhroucení fiat měny a spuštění Kvantového finančního systému (QFS).“

Lidé, kteří stojí za QFS nyní jednají se Společností Bílého draka o vytvoření budoucí agentury pro plánování a zahájení masivní kampaně na zachránu planety, říkají zdroje SBD a britské královské rodiny. Nicméně, zdroje upřesnily, že do podzimu pravděpodobně nemáme čekat nějakou zásadní událost. Je to proto, že změna světa bez světové války nějakou dobu trvá.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Mezitím uvidíme, zda vláda Spojených států nakonec v průběhu léta zkrachuje. Bylo by to jasné veřejné znamení dalšího přerušení vlády USA. Tentokrát to však může vést, jak mnozí patrioti z USA doufají, k formálnímu oznámení o znovuzrození Republiky Spojených států amerických 4. července tohoto roku. Pak se Trump možná prozradí, zda je trojským koněm patriotů, jak mnozí stále doufají, nebo Sionistů, jak se zdá podle jeho vlastních slov a činů.

 

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.