…..přes všechny noviny po celém světě. Aby bolo zřejmé, co je připraveno a nechtějí dle snímku od toho upustit….

17:54

Snímek obrazovky 2015-11-17 v 9.48.04

Co znamená symbolika na tomto obrázku, je zcela jasné. Na zemi neboli dole poteče krev, už se stal tak úvod a začátek připraveného 13.11. Dále druhá bílá část směrem k nebi není nic jiného než brána  ∏ (PÍ), čímž značí přechod z jedné dimenze do druhé, pro ně k té nevyšší špičce illuminátské barvy.

Jedná se tedy o symbol, který symbolizuje jejich ukončení mnohastaletého plánu přechodu k NWO. Uvidíme jak celá záležitost dopadne a co se odehraje v další dny na planetě zemi.

POZOR. Je to startovací znak a proto se děje budou odehrávat už tento týden, nejpozději do 13 dnů od 13.11.2015. Spíše usuzuji do klasických 6 dnů. Je to ale jenom moje doměnka – (6) dnů.

Ve dvojité dualitě, která je zde taky prokázána na dvou spodních nohách Eifelovy věže, tak asi v polovině, se nacházejí dvě světla.

Znamená to tedy, že by to měl být raketový start, jak sama věž znázorňuje.

Rád bych upozornil, že by bylo pro všechny bezpečnější nyní zůstávat raději doma a hlavně nenavštěvovat velké obchodní domy, vyhýbat se velkému seskupení lidí, kina a mnohé jiné. Rozhodnutí je samozřejmě pouze a jenom ve Vašich rukou…..

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.