Když je třeba udělat kompletní analýzu nějaké události, je vždy moudré to konzultovat s Jimem Stonem.

Mnohokrát se vyjádřil k tomu, zda mezikontinentální balistická střela (ICBM) 13. ledna měla nebo neměla zasáhnout Havaj. Níže se nachází jeho stanovisko. Nejnovější aktualizace jsou řazeny odshora.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

tm komentuje:

Před několika lety byl proveden také útok na LA (LOST ANGELS = město padlých andělů). Byl proveden z moře. O tomto možném jaderném útoku na LA jsem dokonce několik dní před událostí psal na tehdejším OSUDU.CZ. Potom se skutečně stal. Bylo to odhaleno v seriálu SIMPSONONOVY, kde byl dokonce uveden i datum a čas útoku. Jestli článek ještě najdu, znovu ho zde uvedu.

Dva dny nehovořily místní televize o ničem jiném než o tomto útoku. Potom veškerá videa, kde byl vidět start rakety a její dematerializace, z youtube navždy zmizela. Provedli to právě obyvatelé z povrchu planety, kteří o možném zahájení WWIII věděli, z jejich UFO. USA měly již dopředu připraveny zprávy o útoku jadernou hlavicí na LA. Naštěstí jim to nevyšlo. Zmizela veškerá videa svědků ze CNN a jiných televizních stanic. Lidé, kteří v oblasti startu rakety pluli na výletní lodi, díky lokálnímu EMP přišli o veškerá svá elektronická zařízení, včetně počítačů a loď nebyla schopna provozu. Musela být odtažena do přístavu jinou lodí.

Události ze 14.01.2018 jsou podobného rázu. Raketa vystartovala z ponorky a měla za úkol zničit jadernou náloží Havaj. Vina by okamžitě byla na straně Severní Koreje a hned by začala válka. Je jedno, komu ponorka patřila, rakety byly dematerializovány a ponorka zničena. Opět se na tom podílely síly, které nemají zájem na tom, aby se na planetě Zemi odehrála WWIII. Poslechněte si KARDINÁLA JUDASE, hovoří o všem dopodrobna. Zoufalství temných sil a kabalistů se stupňuje, poslední dobou se jim nic nedaří.  Mají už jenom jeden jediný zájem. Rozpoutat na celé zemi jaderné inferno a tím vyhladit, pro ně, nepotřebné lidstvo, které jim překáží.

Zprávy potvrdila Tereza von Dönitz, která se momentálně nachází ve Švýcarsku. Nemějte obavu, nerozumné lidstvo je nyní lidmi z povrchu hlídáno a chráněno před neuváženými a nerozumnými kroky satanistické kabaly…..

tm

 

[wp_ad_camp_2]

16. ledna 2018

AKTUALIZACE: NOVÉ DŮKAZY!!! Z VELICE DOBRÉHO DŮVODU OPAKUJI: IZRAEL MÁ O PONORKU TYPU DOLPHIN 2 MÉNĚ

OTÁZKA: Který národ by mohl na Spojené státy vypustit jadernou hlavici a ujít trestu? Notak, přátelé, přemýšlejte trochu. Dobře….. čekám na odpověď………stále čekám………OH, MÁM TO!!!!  IZRAEL!!!!!

Potřebovali útok pod falešnou vlajkou a Třetí světovou válku, aby odstranili Trumpa, když se z něj nyní stal hubitel havěti. HLAVY VZHŮRU LIDI, ZA VAŠIMI OKNY MOŽNÁ BRZY BUDE PĚKNĚ HORKO.

Raději se ujistěte, že můžete přinejmenším nechat rozsvíceno, nepublikoval jsem tu malou šikovnou olejovou lampu pro nic za nic, ZDE JE DŮVOD:

Tichomořské velitelství zachytilo raketu, tyto systémy JEŠTĚ NIKDY NESELHALY, což znamená, že ji sestřelily. Tentokrát jim však trvalo 38 minut, než byly schopny potvrdit zneškodnění střely a že další raketa již neodstartuje, jak jsem po celý ten den informoval.

[wp_ad_camp_2]

 

Pozn. překl.: Překlad zprávy v červené liště, která proběhla během vysílání basketbalového zápasu:

Zpráva z IPAWSCAP. Tichomořské velitelství Spojených států detekovalo balistickou střelu…

BOOOOOOOM!!! TADY TO MÁTE!

Solidní důkaz o tom, že šlo o zneškodněnou střelu a že zprávy o „nešikovných prstech“ jsou JEDNA VELKÁ LEŽ!

Já to věděl, já to prostě věděl!

 

 

 

 

 

 

 

Slyšel jsem o této zprávě, která proběhla na obrazovkách během sportovního utkání. Netušil jsem, že to někdo zdokumentoval.

Příspěvek od jednoho anonymního námořníka uhodil hřebíček na hlavičku, silně vám doporučuji si jej znovu přečíst:


Byl útok na Havaj skutečný?

Pozadí: Včera byl na Havaji spuštěn nouzový varovný systém (EAS=emergency alert system), který byl ukončen s tím, že „to nic nebylo“. Údajný informátor z námořnictva však tvrdí, že útok byl skutečný a že střela byla vypuštěna z ponorky na příkaz elity. Mělo to vypadat, že na Havaj útočí Kim Čong-Un. Účelem této operace samozřejmě bylo zastavit Trumpa ve vypouštění bažiny. Podle této verze nukleární střelu sestřelilo námořnictvo.

Je to pravda? Kdokoliv si může věci vymyslet, ale tohle je jistě natolik věrohodné, že by před tím lidé měli být varováni.

[wp_ad_camp_2]

Včera, 12. ledna, byla při pobřeží Havaje detekována anomálie.

Dnes, 13. ledna, se elita pokusila zasáhnout Havaj nukleární střelou a svést vinu na Severní Koreu.

(Zdroje potvrdily, že příběh havajských úřadů o falešném poplachu je pouhá záštita. Útok byl skutečný. Média měla články s titulky „Severní Korea útočí na Havajské ostrovy“ připravené předem. Poté, co útok selhal, elita zpanikařila a rychle vymyslela krycí příběh o tom, že se jednalo o falešný poplach a že jeden ze zaměstnanců omylem stiskl „špatné tlačítko“. Jenomže systém nouzového vysílání zkrátka nelže. Věci jako „někdo omylem zmáčkl špatný čudlík“ se zkrátka nestávají. Byl to již druhý pokus elit o odvrácení transformačního procesu tím, že vyvolají světový válečný konflikt.)

Byly zjištěny starty dvou raket z Tichého oceánu, poblíž havajského pobřeží.

Vypuštění raket má původ ve stejné anomálii, která byla zaznamenána včera, 12. ledna.

Střely byly okamžitě zachyceny a zneškodněny.

Anomálie byla odhalena jako jaderná stealth ponorka.

Tato ponorka byla krátce po pokusu o útok lokalizována a zničena.


Od doby, co se toto odehrálo, se mainstreamová média, úřady a dokonce i ty nejmenší formy alternativních médií pokouší zjistit, co za touto událostí stojí. Důkazy hovoří jasně a jediný národ na Zemi, který by mohl způsobit něco takového a vyjít z toho bez úhony je Izrael.

[wp_ad_camp_2]

AKTUALIZACE: NA HICKAMOVĚ ZÁKLADNĚ VZDUŠNÝCH SIL, PEARL HARBORU, A DALŠÍCH ZÁKLADNÁCH ZNĚLY SIRÉNY! TY PŘITOM NEJSOU S EAS NIJAK PROPOJENY! TO JAKSI VYLUČUJE ONEN PŘÍBĚH O ZLOBIVÉM PRSTÍKU!

Hmm, nechte mě hádat: Pozorovali „anomálii“, kterou zmínil informátor a o které již věděli z předchozího dne, uzamčeli všechny systémy, prakticky instantně aktivovali systém protiraketové obrany, během minuty rakety sestřelili, zneškodnili ponorku A POTÉ, o 38 minut později, nahlásili, že je všechno v suchu. Je zřejmé, že to nelze s určitostí potvrdit, ale rozhodně to „napráskalo“ absurdní pohádce o „bláznivém zaměstnanci“, co si hraje s tlačítky.

Havaj – aktualizace

Nové informace z masmédií uvádí, že Policie se o tom, že se jedná o falešný poplach, dozvěděla až 5 minut po jeho zahájení. Tomu říkám HLOUPOST, protože jestli by to byla pravda, tak co by proboha EAS zdrželo dalších 33 minut od hlášení o ukončení poplachu? Neměli by to vědět jako první? Policie by měla od EAS obdržet hlášení o ukončení poplachu, ale tak se nestalo. Pokud jim tuto informaci neposkytlo EAS, tak kdo tedy? Určitě to není tak, že by každý policista měl tajnou spojku s vojenským velitelstvím X…Já tvrdím, že šlo o zástěrku pro něco mnohem většího.

Vzpomínáte, jak před několika lety došlo k potvrzenému vypuštění rakety z pobřeží Kalifornie, které bylo následně také „očištěno“? Přišlo se na to, že byla odpálena čínskou jadernou ponorkou třídy Jin, přičemž celá operace byla následně očištěna Pentagonem a objasněna Snopesem. Přesto to bylo tak neuvěřitelně očividné, o co se jednalo, že snad jedině naprosto vydlabaný ovčan mohl Pentagonu uvěřit. Co se v Kalifornii odehrálo, byl jasný, naprosto jasný precedens pro to, co se nedávno stalo na Havaji – skutečný start raket mířících na Havaj, jejich sestřelení a následná mediální kamufláž. Médiím nemůžete věřit ani jednu jedinou větu, všechny jsou jen skvadra vyděračných zrádců.

[wp_ad_camp_2]

Údajný důvod incidentu s vypuštěním čínské rakety je, že to byl varovný výstřel pro USA, který měl ukázat, že Čína v případě potřeby dokáže obejít detekční systémy USA. Raketa byla odpálena 30 mil od pobřeží a přistála 400 mil západně, v Tichém oceánu. Spojené státy tvrdí, že teritoriální vody jsou vzdáleny 250 mil a Čína je jaksi narušila. Co by mohl Pentagon udělat? Povzbudit je v odpálení další rakety jiným směrem?

AKTUALIZACE: NYNÍ JSEM OHLEDNĚ PRAVDIVOSTI MÉ ZPRÁVY SEBEVĚDOMÝ

„Být sebevědomý“ je to jediné, co mohu být, pokud to nelze skutečně dokázat. Avšak dezinformační kanály na internetu jsou přehlceny masivním počtem trollů, které se tohoto tématu chytili jak svrab a říkají naprosto stupidní věci jako „Zajímalo by mě, který národ tu ponorku vlastnil, Paraguay?“ (jako kdyby mluvili vážně) A další absolutně směšné blbosti.

FAKT: Existuje pouze jeden jaderný národ, kromě Ruska a USA, jehož ponorky se rovnají tomuto popisu…a to je IZRAEL.

Otřepanost tohoto trollingu ukazuje jediným směrem: IZRAEL.

Této holé banality jsme byli již nesčetněkrát svědky – a to u předvídatelných stupidních IZRAELSKÝCH TROLLŮ.

„Teď máme křičet „Nacisti“ a donutit Německo aby nám vyrobilo další ponorku…..Byl jsem trochu skeptický, dokud jsem nespatřil povahu tohoto trollingu. Teď jsem jako – „Oh my God!““

[wp_ad_camp_2]

14. ledna 2018

Včerejší jaderný útok na Havaj byl skutečný? Možná.

Následující řádky jsou takovým městským mýtem, ale lidé by si ho mli být vědomi, protože by mohl být pravdivý a zcela jistě je věrohodný. Jestliže ponorka byla zničena, je nanejvýš pravděpodobné, že se jednalo o izraelskou ponorku.

Znám způsob, jak si lze pravdivost této informace ověřit. K roku 2018 by měl Izrael vlastnit 3 ponorky typu Dolphin 2. Pokud budou ubíhat roky a Izrael bude schopen ukázat pouze dvě z nich, tak ta třetí je zřejmě na prach. Ponorky typu Dolphin 2 mají na vzduchu nezávislý pohon (AIP), což jim propůjčuje dosah a vytrvalost, které lze porovnat pouze s nukleární ponorkou. Jedna z nich se mohla dostat na Havaj, obzvláště s tajnou podporou setrvávající nad hladinou.

V úvahu lze vzít ponorky jako: Dolphin, Leviathan, Tekumah, Tanin, Rahav a Dakar, poslední tři uvedené typy navíc velké AIP. Lidé by měli být schopni časem potvrdit, která z nich chybí, jesliže budou sledovat izraelské námořní základny.


Byl útok na Havaj skutečný?

Pozadí: Včera byl na Havaji spuštěn nouzový varovný systém (EAS=emergency alert system), který byl ukončen s tím, že „to nic nebylo“. Údajný informátor z námořnictva však tvrdí, že útok byl skutečný a že střela byla vypuštěna z ponorky na příkaz elity. Mělo to vypadat, že na Havaj útočí Kim Čong-Un. Účelem této operace samozřejmě bylo zastavit Trumpa ve vypouštění bažiny. Podle této verze nukleární střelu sestřelilo námořnictvo.

Je to pravda? Kdokoliv si může věci vymyslet, ale tohle je jistě natolik věrohodné, že by před tím lidé měli být varováni.

Včera, 12. ledna, byla při pobřeží Havaje detekována anomálie.

Dnes, 13. ledna, se elita pokusila zasáhnout Havaj nukleární střelou a svést vinu na Severní Koreu.

(Zdroje potvrdily, že příběh havajských úřadů o falešném poplachu je pouhá záštita. Útok byl skutečný. Média měla články s titulky „Severní Korea útočí na Havajské ostrovy“ připravené předem. Poté, co útok selhal, elita zpanikařila a rychle vymyslela krycí příběh o tom, že se jednalo o falešný poplach a že jeden ze zaměstnanců omylem stiskl „špatné tlačítko“. Jenomže systém nouzového vysílání zkrátka nelže. Věci jako „někdo omylem zmáčkl špatný čudlík“ se zkrátka nestávají. Byl to již druhý pokus elit o odvrácení transformačního procesu tím, že vyvolají světový válečný konflikt.)

Byly zjištěny starty dvou raket z Tichého oceánu, poblíž havajského pobřeží.

[wp_ad_camp_2]

Vypuštění raket má původ ve stejné anomálii, která byla zaznamenána včera, 12. ledna.

Střely byly okamžitě zachyceny a zneškodněny.

Anomálie byla odhalena jako jaderná stealth ponorka.

Tato ponorka byla krátce po pokusu o útok lokalizována a zničena.


Opět platí, že to, co je řečeno výše, nelze potvrdit. Když nic, tak je to velmi zajímavé. Sledujte izraelské ponorky.

Zde je na toto téma zajímavý příspěvek. Musím říct, že s tím souhlasím:

Žiju na Maui. Ta historka o „oops“ alarmu na Havaji se mi prostě nezdá. Vzpomeňte si na svou práci. Představte si tu nejhorší blbost, kterou tam můžete způsobit. A nemyslím takovou, která by pokodila vaše pracoviště nebo ublížila někomu, s kým pracujete, nebo komukoli jinému, ale MASIVNÍ prů*er. Něco, co by vás instantně připravilo o místo a/nebo hodilo přímo za mříže.

Co by se muselo stát, aby jste ve své práci tak monumentálně selhali?? Je něco takového vůbec možné? Je něco s tak katastrofickými následky tak jednoduché provést? Je to něco tak prostého jako zmáčknutí špatného tlačítka a spuštění alarmu milionu lidí? Je mi líto, ale nic takového jako „tlačítko“ tohle způsobit nemůže. Nevidím v tom žádné „pochybení“, je v tom zajisté něco víc. Nejsem si jistý, co by to mohlo být, ale určitě to nebyla jenom nějaká za*raná chyba.

Následovala odpověď:

[wp_ad_camp_2]

Vedoucí pracovník byl tázán, zda byl u toho, když to začalo. Řekl, že ne, že systém je nastaven tak, že není potřeba být přítomen. To celkem protiřečí jeho pohádce o tlačítku.

BTW jsem z Kauai – Aloha!

Můj komentář: Tato zastírací historka je skutečně neuvěřitelně hloupá. Jako kdyby měl nouzový varovný systém na zakázku vyrobené „tlačítko“ pro jaderný útok, který automaticky rozešle předpřipravenou zprávu. A to je přesně ten důvod, proč je svědectví údajného informátora tak důvěryhodné, je to rozhodně mnohem věrohodnější než idiotická „oops story“.

 

VAROVÁNÍ NHK: MOŽNÝ HOAX, KTERÝ MĚL ODVÉST POZORNOST OD HAVAJE?

Japonský vysílač NHK vydal varování, že Severní Korea odpálila raketu na Japonsko. Pravděpodobně to byl pokus o krytí pro Havaj.

NHK lze přirovnat k ABC News, není součástí národního poplašného systému. Poté, co se stalo na Havaji, by prostě jen Japonska zaznělo „nám se to stalo taky“. Já to neberu, žádný jiný vysílač nic podobného nehlásil, na vojenských základnách nezněly sirény a lidem na mobilní telefony nepřicházely žádné zprávy. Tato událost byla pouhý výmysl pro novinový titulek, který by lidi donutil si myslet „možná na Havaji přecijenom někdo omylem zmáčkl špatný knoflík“. Já to prostě NEBERU.

[wp_ad_camp_2]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.