Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 21.9.2Q2Q

Začíná podzimní ofenzíva. Nezbedný izraelský národ byl na začátku židovského Nového roku v karanténě, která usnadnila čistky od sionistů, říkají zdroje Pentagonu. Zdroje MI6 říkají, že jejich dalším cílem je tajemná švýcarská entita známá jako Octagon Group. V protiofenzivě je v USA mobilizováno asi milion satanistů, aby svrhli vládu, shoduje se více zdrojů.

 

 

 

Hlavní anti-Sionistická ofenzíva byla zahájena oznámením smrti soudkyně Nejvyššího soudu Ruth Bader Ginsburgové. Zdroje Pentagonu shrnují situaci takto:

„Prezident Donald Trump oznámil seznam kandidátů na Nejvyšší soud dne 9. září, takže smrt Ruth Bader Ginsburgové na Roš Hašanach (židovský Nový rok, letos od 18.9., pozn. př.) vysílá novoroční zprávu židovské mafii, zatímco Izrael je nucen k další karanténě, aby se obklíčili sionisté.“

Zdroje Pentagonu dodávají, že „trhli za Trumpův řetěz,“ aby ho donutili jednat proti sionistům, a jeho zeť Jared Kushner bude čelit vojenskému tribunálu kvůli obvinění ze zrady a možné popravě.

Od MI6 také véme, proč se vydávají po záhadné skupině ve Švýcarsku známé jako „Octagon,“ jejíž členové jsou potomky faraonských pokrevních linií.

Než se však touto otázkou budeme dále zabývat, musíme se ponořit hluboko do tajné vládní mocenské struktury, se kterou bojujeme. Níže zobrazené organizační schéma mi předal posel Davida Rockefellera (prostřednictvím bývalého japonského ministra financí Heizo Takenaky) před deseti lety.

Tento dokument (celkem dvě desítky stránek) mi byl předán poté, co se Asijské tajné společnosti zmobilizovaly a zaměřily na lidi, kteří byli členy všech tří následujících skupin: Bilderberg, Trilaterální komise a Rada pro zahraniční vztahy (CFR).

 

Tato stránka údajně zobrazuje sionistickou mocenskou strukturu. Nahoře je Švýcarsko, pod ním je „Royal Bank.“ Vlevo je „Elizabeth E.C.“ Pod ní je City of London (neplést si s Londýnem, pozn. př.), následují „nemovitosti,“ poté „generální ředitel Japonska.“ Vlevo najdete Francii. Níže je uveden „Výbor 500“ (tj. Fortune 500) a „ILIO 48.“

Ve spodní části vidíte silové složky včetně Severní Koreje, vojenské policie a CIA. Na samém dně je čínský zabiják ustanovený americkými okupačními silami k ovládání Japonska. Uprostřed vidíte, že ovládají Japonsko, Mexiko, Kanadu, Spojené státy, Afriku, Írán, Řecko, Anglii, Mongolsko a Rusko. To, co nekontrolují, je mimo jiné Itálie, Německo, Indie a Čína.

 

 

 

Právě v té době byl Leo Zagami vyslán svobodnými zednáři z Lóže P2 do Japonska, aby mě navštívil. Když jsem mu návštěvu oplatil v Itálii, bylo mi řečeno, že Lóže P2 (nyní P3) přijímala rozkazy od „mimozemšťanů ve Švýcarsku.“ Tvrdili, že zahájili a řídili komunismus.

Nyní po deseti letech záhad nad touto a dalšími informacemi, které mi byly předány, můžeme začít doplňovat další dílky puzzle. Nejprve jsme obdrželi zprávy z mnoha zdrojů, že nám vládnou potomci egyptských faraonů, např. i od obchodníka se zbraněmi Adnan Khashoggiho (jehož synovec Jamal Khashoggi byl v Turecku brutálně zavražděn).

Členové japonské královské rodiny (ti skuteční, nikoli falešný císař Naruhito) také tvrdí, že jsou potomky faraonů. Šéf velké japonské skupiny Ninkyo (Jakuza) také uvedl, že světu vládne Výbor Osmi ve Švýcarsku. A nyní nám i MI6 sdělila informace o skupině Pharaonic Octagon ve Švýcarsku. To je to, co je ve filmech o Jamesi Bondovi zobrazováno jako „Spectre.“ Zednáři z P3 říkají, že skupina Octagon je „pánem lidského pozemského života na Zemi.“

Také v minulosti, když jsem hovořil se žoldáky zapojenými do získávání zdrojů v Africe, Al-káidy / Daeš / Antify atd., řekli, že byli vyplaceni ze Švýcarska ve švýcarských francích. Rádi bychom vám také připomněli, že společnosti Glencore Commodities a Mark Rich se sídlem ve švýcarském Zugu uplácejí íránské a také izraelské vládní úředníky na podporu války mezi těmito zeměmi, zatímco manipulují s futures na ropu (kupující futures kontraktu je zavázán odebrat ve stanovené době dané množství podkladového aktiva za předem stanovenou cenu, pozn. př.).

Nyní si promluvme o americkém ministrovi války Markovi Esperovi. Pokud sledujete video na tomto ODKAZu, můžete vidět muže s omezeným intelektem, který byl zcela předem naprogramován. Hovoří o falešných nepřátelích, jako je Rusko a Čína, a zároveň propaguje umělou inteligenci a smrtící zbraně 5G. Vysoké šarže v armádě ale od něj nepřijímají rozkazy a ani by neměly. Musí však sledovat stopu peněz k loutko-vodičům, kteří tahají za nitky. Vsaďme se, že vedou do Švýcarska.

 

 

 

Dobře, vezmeme-li v úvahu toto pozadí událostí, pojďme se podívat na zprávy z minulého týdne, protože velká podzimní anti-sionistická ofenzíva nabírá na obrátkách.

Nezbytným předpokladem porážky sionistů bylo zbavení jejich kontroly nad finančním systémem, souhlasí zdroje MI6 a Pentagonu. Podle MI6 je nový finanční systém „navržen s plným soudním dohledem a s případným zatykačem podepsaným soudcem, tak aby praní peněz nebylo možné.“

Zprávy jsou plné informací o masivním útoku zaměřeném na zločince na vysoké úrovni po celém světě. Informace, které unikly například Mezinárodnímu konsorciu investigativních novinářů, ukazují, jak Severní Korea prala peníze. Severní Korea byla vždy světovým centrem výroby a distribuce amfetaminů, které společně s afghánským heroinem a jihoamerickým kokainem poskytuje chazarské mafii ročně biliony dolarů.

Na jejich webových stránkách je obrovské množství podrobností o dříve skrytých mezinárodních zločincích. ODKAZ

Black Lives Matter (pouze 17% jejích členů jsou černí) se navíc podíleli na 95% občanských nepokojů. Bylo dobře zdokumentováno, že BLM je financován „Georgem Sorosem“ (dávno mrtvým), což je krycí jméno pro sionisty ve Švýcarsku.

Pamatujte, že BLM používá komunistické vlajky a Lóže P2 již nemá ze Švýcarska (od „mimozemšťanů“) kontrolu nad komunismem. Zdroje NSA uvádějí, že americká satanistická sabotážní kampaň vychází z podzemní základny poblíž Palm Springs v Kalifornii.

 

 

 

Pentagon říká o své proti-ofenzivě:

„S obdobím Nejvyššího soudu, které začne 5. října, může Trump jmenovat katolickou soudkyni Amy Coney Barrettovou do Nejvyššího soudu a Senát ji může dokonce potvrdit již v říjnu, takže americký Nejvyšší soud bude fungovat v plné síle, aby zabránil Demokratům v krádeži voleb.“

Také zemětřesení o síle 4,8 stupně poblíž L.A. v noci, kdy zemřela soudkyně Ruth Bader Ginsburgová, může signalizovat, že s podzemí jsou stále zachraňovány děti a pokračují vojenské operace.

Bitva zuří také v mnoha dalších zemích. V Japonsku vojenská rozvědka ipravuje zprávy o velké kampani proti podzemním základnám v Tokiu a Kjótu. „V Japonsku bylo během druhé světové války postaveno 300 podzemních zařízení, která byla přestavěna ze základen bývalé armády a námořnictva Japonského císařství,“ uvádějí zdroje japonských vojenských zpravodajských služeb.

Říká se, že Japonsko bylo donuceno poskytnout chazarské mafii 16 000 dětí ročně. Tyto děti byly transportovány z tokijských podzemních základen do města Šima v prefektuře Kagošima. Odtud pak transportováni na ostrov Hainan (Čína), který je podle japonského vojenského zpravodajství největším centrem obchodu s lidmi v Asii.

V nedaleké Koreji utrpěla porážku sionistická kampaň za použití problémupohodlných žen“ k udržení bojů mezi Japonskem a Jižní Koreou.

Zpět do Izraele. Podle zdrojů Pentagonu:

„Slábnoucí Bibi (premiér Benjamin Netanjahu) čelící protestům doma a hrozícímu korupčnímu procesu byl předvolán do Bílého domu 15. září, zatímco bahrajnský král a šejk Mohammed bin Zayed (vládce SAE) se ani neukázal na sjednání mírové dohody mezi Bahrajnem a SAE.“

Trump nemusí získat Nobelovu cenu za mír, dokud nebude dosaženo dohody o spravedlivém míru s Palestinou na základě arabské mírové iniciativy a další Nobelovy ceny za mír s Íránem, dodaly zdroje.

 

 

 

Izraelský a francouzský jaderný útok na Libanon se jim také vrátí. Útok měl přinutit Libanon předat koncese na těžbu ropy na moři, ale místo toho vedl ke společné turecko americké vojenské kampani k zastavení izraelského vývozu energie, uvedly zdroje Mossadu.

V Gruzii (sionistické kolonii) mezitím insideři odhalili, že se aktivně snaží vyvinout nové biologické zbraně, na znamení toho, že se stále snaží zachránit tím, že nás všechny pozabíjí. ODKAZ

Sionisté se samozřejmě snaží využít probíhající fake pandemii, biologické zbraně a útoky elektromagnetickými zbraněmi na Čínu nebo USA. Avšak jen málo zbývajících ovcí s vymytými mozky skutečně věří těmto slabým pokusům (v ČR to je asi více než málo, pozn. př.).

Bitva zuří i v Jižní Americe. V Bolívii se cabale nedaří státní převrat zaměřený na krádež obrovských bolívijských ložisek lithia. Zpráva pro Elona Muska: Bolivijská krádež lithia selže. ODKAZ

Problémy mají také sionisté v Německu. Celé týdny jsem nereportoval falešný příběh o „ruském opozičním politikovi Alexejovi Navalném,“ který byl „otráven Novičokem.“ Byla to velmi špatně vedená psychologická operace. Rádi bychom však informovali naše čtenáře, že podle zdrojů ze španělské tajné služby, to byla Maria Pevčivová, Ruska, pracující pro MI6 10 let, která ho otrávila. Zde je její obrázek:

Cílem je samozřejmě přinutit Německo, aby kupovalo drahou ropu ze Středního východu nebo z USA, namísto levného plynu z Ruska plynovodem Nordstream II. Rozhodli jsme se ji uveřejnit, protože svět je nemocný a unavený z těchto druhů kriminálních trapasů zpravodajských agentur jménem nadnárodních korporací. ODKAZ

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.