Vkládám dopis od čtenáře. Velmi trefný a výstižný.

Dobrý den,
Hodně na vašich stránkách čtu stížnosti lidí, že se stávají terčem posměchu kvůli svým poznatkům. Já už to tak mám 25 let. A tak jsem díky těmto lidem vyvinul pro ně universální odpověď. Bylo by dobré, kdyby to bylo jako článek, protože v diskusi si to každý nepřečte. Ale je to samozřejmě na vás.
.
Zde to je:
Tento svět je pro VÁS a PRO VĚTŠINU LIDÍ TAKOVEJ, JAKEJ JE, PROTOŽE ti – VÁM ŘEKLI !!!!! ŽE JE TAKOVEJ, JAKEJ JE (škola, tv, rodiče atd.).

Nikdo si sám nic neověřuje a nezjišťuje, nikdo po ničem nepátrá, nikdo nad ničím nepřemýšlí , nikdo se sám o nic nezajímá … A ani se nepočítá s tím, že by jste to někdo dělal.

Když se pak takový člověk něco dozví nebo mu někdo něco řekne tak se to snaží zařadit či napasovat do toho co mu ŘEKLI !!!!!
No a když mu to tam nepasuje tak to označí za nepravdu , lež , či výmysl a dál už se tím nezaobírá.

A TOTO JE JEDINÝ ZPŮSOB PŘEMÝŠLENÍ většiny lidí na téhle planetě. A I VÁŠ. A dotyčného PAK označí za podivína nebo nějakou jinou nálepkou, která je zrovna v kursu. Tj. syndrom bílé vrány. A To vás naučily ve škole. To je úkol školy.

 

[wp_ad_camp_3]

 

A jen každý tisící, a to kdoví jestli, se zeptá: a jak jsi na to přišel????

No a tohle není přemýšlení, TAKHLE SE NEDÁ přijít vůbec na nic.

Tak tady máme zmanipulované obyvatelstvo, kterému stávající či jakýkoliv režim může navykládat kdykoliv cokoliv a taky to samozřejmě dělají. A vy tomu věříte a ty lži ještě bráníte!!!

Jak říkal michael jakson, než zinscenoval svoji smrt: „Stane se nějaká událost. Oni na každou událost dokážou vymyslet tisíc důvodů. Ty každému uvěříš.“

A to všechno proto, že nás-vás, zkrátka nikoho, nenaučili přemýšlet a dávat si věci a události do souvislostí, a tak máte termíny jako náhoda, štěstí či smůla, páč nechápete, že vše, co vím, se děje jsou následky vašich činů a ne-činů. A hlavně, ve škole, tam je přemýšlení zakázáno. Tam je povoleno jenom opakovat bez přemýšlení.

Cílem školství je, aby všichni říkaly totéž, myslely si totéž, chovali se stejně a aby se potlačila jakákoliv individualita. No, a to si lidé přetahujte i do života. Jak má někdo jiný názor, než vyžadovaný, stává se terčem posměchu a zažívá syndrom bílé vrány. Neexistují dědičné nemoci, existují jen dědičné zlonávyky a to výchovné, stravovací, hygienické i duševní a další ….

Např.CO TŘEBA : Egypt a pyramidy:

Že prý to stavěly 20 let přitom je tam bylo víc jak 4 mil. mnohotunových kvádrů. A 4 mil. děleno 20 let je 2 minuty!!!! tzn. že aby to stihly tak by musely každý kvádr položit každých 2 minuty!!!! ve dne v noci. A tomu vy věříte což je vážně směšné a legrační.

K vzhledem k tomu že jsem naprosto nejjednodušším možným způsobem rozklíčoval , že to co se říká a učí nemohla být, není a nikdy nebude pravda . Je taky přímý důkaz že se absolutně ale absolutně nepočítá s tím že si budete něco ověřovat nebo dokonce sami zjišťovat. taky to znamená že ty „vaše názory“ jsou toho kdo vám to řekl. tzn. zmanipulované osoby bez vlastního názoru.

A kdo neodhalil tuto lež, nedá se počítat s tím že by odhalil jakoukoliv jinou lež

A takhle bych hodně dlouho pokračovat. Kde byl maeco polo? v číně! jo? tak jaktože nikdo na těch obrazech co přivezl nemá šikmý oči. takže znovu kde tedy byl? a je ticho. Takhle nějak vypadá přemýšlení.
a když to začnete dělat zjistí každý, že všechno je úplně jinak.

A ANI VÁM NEŘEKLI, JAK SE správně a zodpovědně rozmnožovat. Nebo snad víte, co je TELEGONIE?

S pozdravem mikeš

vložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.