Lékařka v Rakousku, která označila očkování proti koroně jako „experiment“ a hlasitě vyjádřila svůj názor na očkovacím místě v nemocnici, byla s okamžitou účinností propuštěna.

K incidentu došlo 22. dubna v grazské nemocnici, kam byla přivolána lékařka záchranné služby kvůli dvěma akutním případům závažných reakcí na očkování. Podle svědectví se lékařka hlasitě pobuřovala, že by se mělo „přestat očkovat tím hnusem a zabíjet s ním lidi.“

Podle Všeobecné úrazové pojišťovny (AUVA), provozovatele úrazové nemocnice ve Štýrském Hradci, byl pracovní poměr lékařky „s okamžitou účinností ukončen výpovědí.“ Rakouský deník „Kronen Zeitung“ uvádí, že u štýrské lékařské komory probíhá disciplinární řízení.

 

[wp_ad_camp_3]

 

AUVA tento krok odůvodňuje tak, že žena již předtím na sebe negativně upozorňovala tím, že „sdílela různé konspirační teorie v souvislosti s COVIDem prostřednictvím svého facebookového účtu a také je podporovala.“

Další lékařka z Grazu byla propuštěna již v září 2020, protože se v té době kriticky vyjadřovala vůči koronavirovým opatřením, uvedl deník RT. Lékařka Konstantina Rösch ve videu s názvem „Odložte masky!“ vyzývala, aby se lidé zbavili roušek.

„Masky se používají výhradně k ponižování, podmiňování a jsou známkou poslušnosti a podřízenosti,“ sdílela, a poté byla propuštěna štýrskou nemocnicí (KAGes).

Přeložila marki | Zdroj: The Epoch Times

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.