…..lidstvo v hotelu Země se rozdělilo na dva tábory. Dle pořekadla VRÁNA K VRÁNĚ SEDÁ, ROVNÝ ROVNÉHO SI HLEDÁ. Myslící lidé k myslícím a psychopaté a sociopaté k těm stejným. Melou v pořadech po celém světě nesmysly a myslí si, jak jsou „VELICÍ“….

06:54

Ještě bych rád dodal: Tak, jak vypadá projev Kreténky Thunbergové v OSN, tak vypadají vystoupení dnešních politiků na Slovensku, Česku, EU a vlastně po celém světě. Všichni MELOU JENOM LŽI a nesmysly, a sami tomu ještě věří. Svět pod nadvládou šílenců. Jedině pár lidí jako Putin a Trump, se nenechají strhnout zavedeným šílenstvím na planetě Zemi….

04.10.2019 | 16:26 Jeremy Clarkson ve svém novinovém sloupku projev klimatické alarmistky zuřivým a uslzeným záchvatem dospívající dívky.

Nedávné vystoupení klimatické aktivistky Grety Thunbergové (16) na zasedání OSN vyvolalo řadu emotivních reakcí. Neudržela se ani hvězda pořadu Top Gear Jeremy Clarkson (59). Ten Švédku ve svém novinovém sloupku nazval rozmazleným spratkem. Moderátorova dcera Emily se krátce předtím Thunbergové zastala.

„Jak se opovažujeme? Ne! Jak ty se opovažuješ plout do Ameriky na jachtě z uhlíkových vláken, kterou jsi nepostavila a která stála patnáct milionů liber? Peníze, které jsi ty sama nevydělala. Jachta má navíc záložní naftový motor, o kterém ses nezmínila,“ napsal rozhořčený Jeremy Clarkson v reakci na vystoupení Thunbergové ve svém sloupku pro britský deník The Sun.

Její proslov pak nazval zuřivým a uslzeným záchvatem dospívající dívky, kterou by většina rodičů v normálním případě poslala zpátky do jejího pokoje, než se uklidní.

[wp_ad_camp_2]

„Mrzí mě, že to musím říci, slečno Thunbergová. Ale naše generace dala vám mladým mobily, laptopy a internet. Stvořili jsme sociální sítě, které využíváte každý den, a provozujeme banky, které za to platí. Takže jak se opovažuješ nás poučovat, ty rozmazlený spratku? Ano, jsi rozmazlená. Protože když jsi řekla svým rodičům, aby přestali létat letadlem a přestali jíst maso, nezachovali se jako rozumní rodiče a neignorovali tě. Místo toho řekli ‚Jasně, zlato‘ a poslechli tě. Měli tě však místo toho poučit, že takto to v životě nefunguje,“ opřel se Clarkson také do rodičů mladé Švédky.

„Zavři pusu, co nejrychleji se vrať do školy a tvrdě pracuj. Protože věda je tím, co řeší problémy. Mnoho tisíc lidí, které jsi měla tu troufalost obviňovat, dělá přesně to, co chceš. Tak buď hodná holka, mlč a nech je s tím pohnout,“ dodal Clarkson.

Jeho dcera Emily Clarksonová se den předtím ekologické aktivistky na sociálních sítích naopak zastala. „Nebylo by to hezké, kdybychom spolu všichni nehledě na náš věk dokázali otevřeně mluvit? Třeba i o Gretě, odvážné teenagerce, která tam venku mění svět,“ napsala na svém twitterovém účtu.

Zdroj: https://www.infovojna.sk/article/jak-se-opovazujes-nas-poucovat-ty-rozmazleny-spratku-zavri-pusu-co-nejrychleji-se-vrat-do-skoly-a-tvrde-pracuj-rekla-thunbergove-hvezda-poradu-top-gear

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.