;

Migraci před mnoha lety naplánoval G.P. Jeho sluhové a poskoci plní jeho plán.

 

Nikto ju zastavovať nechce a nebude!

Po preštudovaní relevantných dokumentov od roku 2006 na oficiálnych stránkach EÚ je možné dospieť k jednoznačnému záveru. Nikto migráciu zastavovať nechce a nebude! Ani v jednom dokumente, ktoré boli oficiálne publikované nie je jediné slovo, ako povedzme: zastaviť, stopnúť, zabrániť, ukončiť. Nachádzajú sa tam len slovné spojenia a slová, ako: riadiť, riadiť toky, usmerňovať, manažovať vlny, nasmerovať, smerovať prúdy atď. (voľný preklad z anglického jazyka)

Tomuto zistenému faktu však nahrávajú aj udalosti, vyjadrenia a rozhodnutia posledných rokov a mesiacov. Prijímané kľúčové dokumenty posledných mesiacov, ktoré tak rozvírili verejnú mienku obsahujú tie isté odkazy a slová, ktoré sa nachádzajú už v hore spomenutých dokumentoch. Migrácia sa zastavovať nebude, len sa bude lepšie riadiť.

Dokonca ani agentúra EÚ Frontex nemá vo svojom zakladajúcom obsahu niečo, ako ochrana, ale len „zabezpečuje bezpečné a dobre fungujúce vonkajšie hranice poskytovaním bezpečnosti“. To je misia agentúry Frontex. Ako zabezpečuje dobre fungujúce hranice môže posúdiť každý sám!

Príčinami pre ktoré tieto posuvy más s cieľovou destináciou EÚ (teda hlavne štedré krajiny na sociálne dávky) boli spustené sa zaoberať nebudeme, lebo to je na inú diskusiu. Na ospravedlnenie týchto pohybov más sa vždy nájde vhodná výhovorka prečo k tomu prichádza. Keď náhodou tieto výhovorky nežerie už nikto, tak sa použije čarovná formulka o našich hodnotách, ktoré stoja na princípoch, ako humanizmus a iné nikým obsahovo nevysvetlené a neurčité hodnoty, ktoré vždy zaberú! Všetko to potom stačí na ospravedlnenie všetkého a ukončenie diskusie k tejto problematike.

Štefan P.

Došlo e-mailem.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.