…..dokonce i papež potvrdil komu církev slouží. Sám to nejen symbolicky ukázal, ale dokonce i vyslovil. Na co lidé vlastně ještě čekají. Proč chodí do kostelů? Nechápu…..

02:54

I v následujícím pořadu se dozvíte nepřímo jejich moto: ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT…..

Tímto heslem se řídí církev celou věčnost a ke konci časů…..

Bylo by dobré si vyslechnout celý film od Slonkové a Kubíka a varovat všechny děti, které chodí ministrovat do kostela a věří v NEEXISTUJÍCÍ. Možná mnoha dětem těmito daty pomůžete a ochráníte je od nejhoršího….

 

Zvláštní vyšetřování: Tajný případ. Přinášíme první důkazy, že církev v Česku tajila svědectví o sexuálním zneužívání

Nová epizoda investigativního cyklu Zvláštní vyšetřování odkrývá případ, který měl zůstat utajen. Reportéři Slonková a Kubík získali svědectví o sexuálních deliktech, která dlouhá léta ležela v církevních archivech.

[wp_ad_camp_2]

Případ vychází na světlo v době, kdy papež František apeluje na kardinály a biskupy, aby přestali nad sexuálním zneužíváním kněžími zavírat oči.

Z důkazů, které reportéři Seznamu získali, vyplývá, že českobudějovická diecéze nedokázala deset let vyřešit případ, v němž jejího kněze obvinilo hned několik věřících žen ze sexuálního obtěžování. Jedna z nich dokonce mluví o dlouholetém znásilňování.

Zbytek článku najdete v odkazu a je nutné se podívat na 40 minutový film. Těchto případů v Německu a ve Švýcarsku jsou tisíce a doposud se snaží vše tajit.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tajny-pripad-prinasime-prvni-dukazy-ze-cirkev-v-cesku-tajila-svedectvi-o-sexualnim-zneuzivani-68763?dop-ab-variant=4&seq-no=1&source=hp

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.