Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 01.04.2019

Japonská armáda je nyní připravena zasáhnout proti chazarským sionistickým loutkám, když nová éra „Reiwa“ oficiálně začala, podle několika generálů, kteří se obrátili na Společnost Bílého draka. I když se veřejnosti říká, že nová éra začíná 1. května, naše zdroje NSA a japonské pravicové zdroje říkají, že císař Naruhito převzal kontrolu již dnes, 1. dubna roku 2019, nebo-li roku nula éry zvané Reiwa.

Název Reiwa, japonsky psané  令 和 , lze přeložit jako „zdůrazňující harmonické japonství“ a podle japonských učenců je zřejmě poprvé v historii používán spíše z japonských než čínských klasických textů. Tato volba byla zčásti inspirována reakcí na pokusy chazarské mafie prodat Japonsko Číňanům výměnou za ochranu, říkají japonské pravicové zdroje.

Yoshihide Suga – šéf sekretariátu japonské vlády ukazuje jméno nové éry Reiwa. Více ZDE

Agenti chazarské mafie jako Richard Armitage, Michael Greenberg a Gerald Curtis, byli zbaveni své role „japonských manipulátorů“ jako součást začátku nové éry, říkají japonské pravicové zdroje blízké císaři.

[wp_ad_camp_2]

Japonští generálové byli informováni Společností Bílého Draka (SBD), že budou muset znárodnit zahraniční silou vlastněnou Bank of Japan a převzít kontrolu nad parlamentem, úřadem premiéra a hlavními mediálními korporacemi, pokud si přejí, aby Japonsko bylo opět nezávislé. Několik generálů souhlasilo a řeklo, že už se to děje.

NSA však poslala do mého domu osobu, aby mi ústně sdělila, že císař Naruhito přijímá rozkazy od mexického miliardáře Carlose Slima. Říká se, že „Carlos Slim“, který dává rozkazy Naruhitovi, není stejná osoba jako Carlos Slim, který se objevuje na veřejnosti, ale spíše je to starý muž na invalidním vozíku.

Částečným potvrzením těchto informací může být i to, že SBD nedávno kontaktovaly mexické organizace, které prohlašují, že jsou velmi mocné a nabízejí institucionální podporu. Události ukáží, zda je to pravda. Ale pokud je to pravda, pak cesta vede z Mexika do Vatikánu a zednářské Lóže P2.

Stojí za zmínku, že zednáři z Lóže P2 nedávno slíbili spolupracovat s Asijskými tajnými společnostmi. Zdá se, že přinejmenším události v Itálii to potvrzují. Například, Itálie se stala první zemí G7, která formálně souhlasí s tím, že se připojí k masivní iniciativě Číny, nové hedvábné stezky (Belt and Road Initiative = BRI), v hodnotě 21 bilionů dolarů. Italské zdroje říkají, že jejich rozhodnutí učinilo nevyhnutelným to, že ostatní země G7 budou následovat a vstupovat do tohoto velkolepého projektu.

[wp_ad_camp_2]

Německá kancléřka Angela Merkelová již pronesla kladné komentáře o vstupu do projektu BRI. Také Německo se zřejmě snaží zvrátit výsledky druhé světové války opět převzetím Francie. Ve skutečnosti francouzské odbojové síly stojící za protestním hnutím žluté vesty tvrdí, že jejich zemi Německo již převzalo. Na rozdíl od druhé světové války, tentokrát používali dluhopisy, ne bomby. Skutečnost, že Německo a Francie začaly spojovat své parlamenty a vojenské síly do jediné organizace, je veřejným důkazem, že se to skutečně děje.

Banka pro mezinárodní vyrovnání (BIS), centrální banka centrálních bank, v tichosti oznámila (což bylo uveřejněno v podstatě jen v italském tisku), že zlato bude opět považováno za hotovostní ekvivalent k americkému dolaru nebo euru. Takže zde vidíme také určitý vývoj. Toto jde přímo proti rozhodnutí Richarda Nixona z roku 1971 o odpojení amerického dolaru od zlata (zrušení zlatého standardu). To také ukazuje, že BIS akceptuje přímo vyzyvatele petrodolaru, tedy obchodování s čínskými ropnými futures podložené zlatem (pozn.př.: Jednoduše řečeno, futures je smlouva mezi dvěma stranami o budoucím obchodě za přesně stanovených podmínek k určitému datumu). Pro více informací si můžete přečíst italský článek na tomto ODKAZU.

Pentagonské síly z jejich strany potvrdily, že kvantový finanční systém (QFS), globální měnový reset (GCR) a vznik zlatem podložených měn, jsou další známky úpadku petrodolarového systému. „Vzniká multipolární svět, ve kterém USA ztrácejí dominantní postavení,“ přiznávají zdroje. Ztráta americké moci byla potvrzena četnými událostmi, jako je selhání pokusů o blokádu firmy Huawei, Íránu a Venezuely.

[wp_ad_camp_2]

Henry Kissinger, tvůrce petrodolaru, je nyní odepsaný muž, po neúspěšném summitu, který uspořádal mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a severokorejským vůdcem Kim Jong-Unem, dodávají zdroje blízké novému japonskému císaři.

Bude-li svět požadovat měnu podloženou zlatem, režim ve Washingtonu DC se určitě zhroutí. Jen v tomto roce jsou například Spojené státy na cestě ke schodku obchodní bilance ve výši 920 miliard dolarů, což odpovídá téměř 20 000 tun zlata. Financování předpokládaného rozpočtového deficitu USA ve výši 1,3 bilionu dolarů by více než zdvojnásobilo množství zlata potřebného k udržení falešné chazarské vlády USA.

Pravděpodobně vláda Korporace USA se bude snažit svalit svůj bankrot na útoky EMP, stejně jako svalovali bankrot Portorika na „hurikán.“ Trump vydal 26. března exekutivní příkaz, aby se připravil na útok EMP a na „funkce vlády a soukromého sektoru, tak zásadních pro Spojené státy, že jejich narušení, korupce nebo dysfunkce by měly oslabující účinek na bezpečnost, národní ekonomické zájmy, národní veřejné zdraví nebo bezpečnost.“

[wp_ad_camp_2]

Trumpova hrozba uzavřít americké hranice také může být pokusem vytvořit krizi, která bude důsledkem vládního bankrotu.

Chazarská mafie stále zkouší cokoliv a vše, co je v její moci, aby zabránila bankrotu Washingtonu, D.C. tím, že dostane do rukou obrovské množství zlata. Příkladem byl neúspěšný pokus Rothschildů použít falešného Neil Keenana, aby se pokusili převést dluhopisy na 91 173 tun zlata, jak jsme o tm psali dříve.

Chazarská mafie se nyní pokouší převzít Indonésii pomocí klonu svého venezuelského otroka Juana Guaida, říkají zdroje CIA v Indonésii. Chazarský plán má za úkol podpořit veterána, indonéského politika jménem Prabowo Subianto spolu s jeho charismatickým viceprezidentským kandidátem Sandiagou Uno.

Uno by převzal funkci prezidenta „poté, co by Prabowo utrpěl mrtvici, srdeční infarkt nebo jinou nehodu brzy po vítězství ve volbách,“ říkají zdroje. Zdroje Asijské tajné společnosti v Indonésii však tvrdí, že tento plán selže, stejně jako selhal pokus o převzetí Venezuely.

Zdroje Pentagonu trvají na tom, že Trump pomáhá ukončit vládu chazarské mafie a zároveň předstírá, že podporuje různé antisociální systémy po celém světě. Říkají že, Trump čekal, až bude vydána Muellerova zpráva, aby uznal izraelskou kontrolu nad Golanskými výšinami. Skutečným cílem tohoto uznání bylo použít ho jako casus belli (záminku) pro Rusko, Turecko, Írán, Irák, Katar, Jordánsko a Libanon proti Izraeli a Saúdské Arábii.

[wp_ad_camp_2]

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu navíc dostal příkaz opustit USA brzy po příletu do USA, které navštívil minulý týden, a během své návštěvy mu nebylo dovoleno přednášet v AIPAC (Výbor pro americko izraelské veřejné záležitosti) nebo lobbovat v Kongresu.

Použití softwaru chazarskou mafií pro dálkové únosy k havárii etiopských a indonéských dopravních letadel má v poslední době také obrovské důsledky. Zdroje Pentagonu říkají: „Skandál Boeingu 737 může vést ke zrušení certifikací, ukončení výroby, až ke zcela novému typu tryskového letadla navrženého od nuly, což společnost přinutí stavět lepší, bezpečnější letadla a vojenské vybavení.“

Je nepravděpodobné, že by se vedoucí pracovníci vojensko-průmyslového komplexu dostali z odpovědnosti. Úřady po celém světě znovu zkoumají další podezřelé havárie leteckých společností, říkají zdroje CIA. Například vlády Nizozemí, Ruska, Austrálie a Malajsie začaly spolupracovat, aby zjistily, co se skutečně stalo s letem Malajsia Airlines číslo 370/17.

Navíc, britská laboratoř našla stopy výbušnin na kusech letadla, které v roce 2010 „havarovalo“ a zabilo většinu polské vlády. To znamená, že mnozí vládní úředníci z EU a Ruska mohou být v brzké době souzeni za masovou vraždu.

[wp_ad_camp_2]

Další letecké havárie měly také strategický dopad. Při havárii malajského letu číslo 370/17 se zabili výzkumníky společnosti Fairchild Semiconductor na jejich cestě do Číny; havárie Lion Air zabila 30 indonéských centrální bankéřů; a havárie Etiopských aerolinek zabila 19 pracovníků OSN. Pak samozřejmě nezapomeňme na důsledky 11. září 2001.

Kola spravedlnosti se neustále přibližují k šéfům chazarské mafie, kteří tyto havárie nařídili. Skutečnost, že tato vyšetřování jsou vůbec povolena, je důkazem, že chazarská mafie ztratila moc na velmi zásadní úrovni.

Když se pak historici ohlédnou za těmito událostmi, pravděpodobně to popíšou jako pád Babylonu, největší historické události za tisíce let. Dokonce to může dopadnout tak ohromně, že Západ – a ne jen Japonsko – bude muset nějak pojmenovat novou éru, která nahradí Anno Domini (pozn.př.: A.D. = léta Páně, našeho letopočtu), protože skrytí římští císaři již nevládnou. Jejich systém babylonského dluhového otroctví se hroutí.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.