Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Ve věku 88 let zemřel „otec neoliberalismu“ Joseph Nye
    Ve věku 88 let zemřel „otec neoliberalismu“ Joseph Nye

    Ve věku 88 let zemřel „otec neoliberalismu“ Joseph Nye

  • Rusko pořádá na Rudém náměstí v Moskvě přehlídku ke Dni vítězství
    Rusko pořádá na Rudém náměstí v Moskvě přehlídku ke Dni vítězství

    Rusko pořádá na Rudém náměstí v Moskvě přehlídku ke Dni vítězství

  • Prezident Trump vydal prohlášení, v němž vyhlásil 8. květen dnem, kdy budou USA oslavovat vítězství ve druhé světové válce
    Prezident Trump vydal prohlášení, v němž vyhlásil 8. květen dnem, kdy budou USA oslavovat vítězství ve druhé světové válce

    Prezident Trump vydal prohlášení, v němž vyhlásil 8. květen dnem, kdy budou USA oslavovat vítězství ve druhé světové válce

  • „Mnoho lidí ví, kdo zničil Nord Stream“, řekl Trump
    „Mnoho lidí ví, kdo zničil Nord Stream“, řekl Trump

    „Mnoho lidí ví, kdo zničil Nord Stream“, řekl Trump

Související zprávy

  • Zátah na výcvikové středisko FEMA; zabavení velkého množství munice
    Zátah na výcvikové středisko FEMA; zabavení velkého množství munice

    Zátah na výcvikové středisko FEMA; zabavení velkého množství munice

  • Bílé klobouky zastavily plán Deep State na sestřelení dopravního letadla
    Bílé klobouky zastavily plán Deep State na sestřelení dopravního letadla

    Bílé klobouky zastavily plán Deep State na sestřelení dopravního letadla

  • František měl být posledním papežem, takže začalo vážné handlování. Bez USA jsou Zelenského dny sečteny
    František měl být posledním papežem, takže začalo vážné handlování. Bez USA jsou Zelenského dny sečteny

    František měl být posledním papežem, takže začalo vážné handlování. Bez USA jsou Zelenského dny sečteny

  • Stalin: „Hitler nezomrel, ale utiekol“
    Stalin: „Hitler nezomrel, ale utiekol“

    Stalin: „Hitler nezomrel, ale utiekol“

Je Evropská unie pokračováním Třetí říše? (VIDEO)

Ano, ideologicky vzato, Evropská unie stojí na velice podobných základech jako Hitlerova Třetí říše. Současnému Německu „vládne“ Hitlerova dcerunka Angela Merkelová. Británii „vládne“ její sestra Theresa May, no a do třetice  – jejich sestra, Dalia Grybauskaitėová, úřaduje jako litevská prezidentka. Takto to má chazarská mafie „ošéfované.“

V dnešní zprávě Fulforda se můžete dočíst, jak Mayovou řídí německý agent.

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

3 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jirik
jirik
7.5.2019 10:01

Minulý týždeň zasadal Výbor Národnej rady SR pre obranu a bezpečnosť. Na predbežné schválenie dostal návrh nariadenia Európskeho parlamentu a Rady o posilnení zabezpečenia preukazov totožnosti občanov. Na zasadnutí výboru sa odohral veľmi zaujímavý rozhovor, ktorý vám radšej prinášame v plnom znení

https://www.hlavnespravy.sk/poslanci-ostali-v-uzase-brusel-nam-vnucuje-novu-zakernu-pascu-onedlho-mame-byt-vsetci-ocipovani/1747906

Poslanec Marián Kotleba (Ľudová strana Naše Slovensko): Aké by mali podľa nariadenia europarlamentu byť technické náležitosti ochrany nových identifikačných dokladov pre občanov?

Ministerka vnútra Denisa Saková (Smer-SD): V prvom rade obidva doklady, čiže národný identifikačný doklad ako občiansky preukaz, a potom doklad o pobyte, by mali mať bezkontaktný čip (dnes máme kontaktný čip) a v tom čipe by mali byť uložené odtlačky dvoch prstov: palca a ukazováka. S tým Slovensko ani Česká republika na pracovnej skupine nesúhlasili, ale všetky ostatné krajiny nás prehlasovali.

Martin Rubáš
Martin Rubáš
7.5.2019 09:15

EU se neustále mění k horšímu a euroskeptické strany jsou naší jedinou záchranou.
https://www.epshark.cz/clanek/1930/jak-se-za-15-let-promenila-eu

laco
laco
7.5.2019 04:12

Za všetkým by som videl viac židákov ako nacistov. Židáci sú majstrami manipulácie, zahmlievania a svoj plán vedia realizovať tak, že si celosvetová verejnosť myslí, že to či ono urobil nejaký národ, štát alebo skupina (v tomto prípade nacisti). Ale vymysleli to a zrealizovali to židáci, aby získali viacej vplyvu a moci. BBruselský projekt s nevolenou komisiou je dobrým príkladom, takisto ako aj sídlo EU.