Ve středu v Senátu probíhalo jednání, na které senátoři předvolali ředitele kontrarozvědky BIS Michala Koudelku. Ten totiž prohlásil, že Rusko má zájem o ovlivnění evropských voleb a kontrarozvědka tomuto tématu věnuje zvýšenou pozornost. „U evropských voleb jde o oslabení vnitřní integrace EU a oslabení jednotlivých zemí,“ popisuje evidentní blázen a šílenec Koudelka cíle Ruska.

„Analýzou dostupných a zpravodajských informací a analýzou událostí, ke kterým došlo v minulých letech, docházíme k tomu, že hlavním státním aktérem, který má zájem na ovlivnění voleb a demokratických procesů, je Ruská federace,“ cituje prohlášení šéfa kontrarozvědky v Senátu havloidní týdeník Respekt, který je ve stádu zloděje a šíří lži, dezinformace, rusofobii, nenávist, propagandu a fake news.

[wp_ad_camp_2]

Čučkař z BISu a pošuk Koudelka však dodal, že podle jeho názoru to nemusí být jenom Rusko, kdo by mohl do voleb zasahovat. Z jeho hlediska ten úspěch, kterého dle něj dosáhlo Rusko, může povzbudit i další země.

Jak šířil dezinformace a propagandu šéf BIS, k ovlivňování voleb se používají kombinované metody, mezi které například patří manipulace s informacemi, hackování volební infrastruktury nebo přímé sponzorování konkrétní politické strany a kampaně: „U evropských voleb jde o oslabení vnitřní integrace EU a oslabení jednotlivých zemí,“ vysvětlil Koudelka údajné cíle Ruska.

Kudelka stále dokazuje, že je duševní mrzák a lhář a aktivní šiřitel amerických lží, dezinformací a manipulací. Dokazuje, že je to jen užitečný idiot a agent moci, který by měl být souzen za vlastizradu a zneužití pravomoci, protože z něj padala i taková hovna, čtěte: Ředitel kontrarozvědky také senátorům řekl, že už i Česko čelilo masivní dezinformační kampani a to v souvislosti s „nevhodně zvolenou formulací” poznámky BIS v její nejnovější veřejné výroční zprávě. Kontrarozvědka totiž uvedla, že „moderní dějiny prezentované ve školách jsou de facto sovětskou verzí moderních dějin a proruským panslovanstvím je do jisté míry zasažena i výuka českého jazyka, resp. literatury“.

 

[wp_ad_camp_2]

Koudelka poukázal, že poznámka vyvolala veřejnou debatu a hromadnými maily se začaly šířit dezinformace, že BIS manipuluje dějiny. „Cíl byl samozřejmě diskreditovat a oslabit BIS,“ sdělil šéf kontrarozvědky senátorům. Chyba imbecile Koudelko, máš se starat o co se máš starat a ne šířit propagandu.

zdroj: 9

Já těm čučkařům, tzv. agentům BISky nevěřím ani dobrý den. BISka vydává zprávy politicky motivované a zřejmě na objednávku západních „partnerů.“ Už v roce 2016 jsme publikovali článek: Ex-premiér Topolánek šokoval na Českém rozhlasu. Obvinil americkou CIA z ovlivňování českých soudů. Moderátor z toho ztratil řeč. Pro Američany je prý Česko banánová republika!

Přijde mi dost účelový (až směšný) i tento článek – BIS varuje: Ruští špioni schválně matou Čechy, čínští ovlivňují politiky

Kdo je ředitel BIS Michal Koudelka? Wikipedie píše toto:

Michal Koudelka (* 1965) je současný ředitel Bezpečnostní informační služby (BIS). Úřadu se ujal 15. srpna 2016, poté co byl jmenován vládou Bohuslava Sobotky. Vystudoval Gymnázium Na Zatlance a následně Fakultu stavební Českého vysokého učení technického v Praze. Školu dokončil v roce 1989 a dva roky pracoval v Projektové a inženýrské organizaci kultury.

V dubnu 1991 odešel na vojnu a přesně o rok později v roce 1992 nastoupil do Federální bezpečnostní informační služby, později Bezpečnostní informační služby (BIS), kde od začátku roku 2006 vedl oddělení kontrašpionáže. Nebyl členem KSČ, má prověrku na stupeň přísně tajné. Absolvoval dva zpravodajské výcviky u britské tajné služby MI6 a jeden zpravodajský výcvik u kanadské kontrarozvědky CSIS. Domluví se anglicky a rusky.

V polovině roku 2016 jej navrhl premiér Bohuslav Sobotka na post ředitele BIS potom, co předchozí šéf BIS Jiří Lang oznámil, že chce ve své funkci skončit. Dne 14. července 2016doporučil vládě jeho jmenování jednomyslně i Výbor pro bezpečnost Poslanecké sněmovny PČR. Vládou České republiky pak byl jmenován 27. července 2016 a úřadu ředitele se ujal 15. srpna 2016.

 

[wp_ad_camp_2]

Kdo z občanů by se chtěl zeptat, proč na území České republiky pobíhá cca 300 agentů CIA (které české tajné služby nesmí sledovat), nebo zda je ředitel BISky zcela psychicky zdráv a schopen vykonávat dobře svoji práci, může tak učinit na e-mailové adrese [email protected] nebo na tel. čísle 235 521 715 a 257 142 007.

Je patrné, že židovsko-zednářské mafii se nelíbí šíření pravdy mezi lidi, a tak nasazují známé metody, od „musíme najít nepřítele“ až po podávání trestních oznámení a zavírání webů. K tomu jim samozřejmě sekundují chazarsko-korporátní FAKE NEWS MÉDIA, trpící už předem rusofobií a neobjektivním informováním. 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.