Stovky pražských studentů se připojily k celosvětové protestní akci, která má za cíl přimět politiky důsledněji chránit klima a snižovat emise. Namísto školy se středoškoláci v Praze vydali na Malostranské náměstí, kde zopakovali své požadavky a poté se vydali na průvod centrem metropole. Projdou kolem úřadu vlády a před polednem se vrátí zpět na náměstí. Následovat budou projevy studentů a jejich hostů z řad vědců a akademiků. „Stávky studentů“ se účastní mladí lidé z víc než stovky zemí světa v rámci iniciativy Friday for future, při níž studenti od loňského září protestují po vzoru šestnáctileté Švédky Grety Thunbergové.

 

[wp_ad_camp_2]

Studenti, kteří zaplnili náměstí, byli vybaveni transparenty s nápisy jako „Dinosauři si taky mysleli, že mají čas“ nebo „Save our planet, save our future“ (Zachraňte naši planetu, zachraňte naši budoucnost). Na Malé Straně se shromáždění mladých lidí, tvořené zejména gymnazisty, začalo scházet po osmé hodině a před půl desátou se vydalo na pochod. K dnešní akci se vedle pražských studentů přidali také středoškoláci z Ostravy, Olomouce, Liberce a dalších měst, podpořily ji rovněž ekologické organizace Hnutí Duha či Greenpeace a stovka vědců a akademiků.

Více ZDE

Někde jsem četla, že Grety Thunbergovou chtějí nominovat na Nobelovu cenu. V nedávné době byl největším propagátorem oteplování Země, údajně způsobené činností člověka, chazarský poskok Al Gore (celým jménem Albert Arnold Gore Jr.), více-prezident USA v letech 1993 až 2001. Chazarská mafie ho svého času nasadila jako hlavního maskota a propagátora této agendy. Agenda o klimatických změnách má sloužit Chazarům jako jeden z „argumentů“, proč snížit populaci na planetě Zemi na 500 mil. Většinu lidí na Zemi totiž chazarská mafie považuje za tzv. „zbytečné jedlíky.“ Další jejich snahou je závěst tzv. uhlíkovou daň. Jelikož jim Aliance / Společnost Bílého draka (jména teď nejsou podstatná) odstřihává jeden zdroj peněz za druhým, začali Chazaři oživovat pohádku o globálním oteplování a hledají tak další zdroj peněz pro sebe a zrychlení nástupu NWO.  

 

[wp_ad_camp_2]

Já celkem chápu ty prostestující studenty a studentky, kteří to určitě ve své podstatě myslí dobře. Ostatně já souhlasím s tím, že je určitě třeba zlepšit životní prostředí (lepší ovzduší, čistější řeky, více stromů, lepší zpracování odpadu apod.), ale jistě cítíte ten rozdíl mezi touhou zlepšit životní prostředí a mezi AGENDOU, která se teď rozjíždí a nabrala už mezidárodní rozměr. Zeptala bych se všech těch protestujících, jak oni přispívají ke zlepšení klimatu na Zemi??

t.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.