Lidé jsou dnes nespokojení snad v celé západní Evropě s tím, co se okolo nich v tuto chvíli děje. Problém je především v tom, že jsme dali ruce pryč od všeho a většina lidí se zaizolovala. Podívejte se okolo sebe, co jsou schopni lidé vystavět mezi svými příbytky, aby nemuseli vidět své sousedy a natož s nimi komunikovat!

Postupuje to již mnoho let a situace, kterou v současnosti zažíváme je pouhou reakcí na naše zvrácené myšlení. Ano, nazval jsem slovo zvrácené, protože zamyslíte-li se, co je smyslem lidského života, tak zjistíte, že to rozhodně není izolace od ostatních jedinců. Naopak, naše vzájemná interakce je pro úspěšný život na Zemi velmi důležitá.

Bohužel, v tuto chvíli okolo sebe vidíte mnoho černých scénářů a vizí. Hodně lidí předpovídá nepěkné časy, ale pochopte, že člověk je tu proto, aby tvořil! Aby tvořil realitu a ne papouškoval, co mu někdo nabulíkuje. Proto i vy můžete využít některý ze způsobů ke změně reality a takovým základním je myšlenka. Nic vás to nestojí, jen to chce určitý systém, který si postupně vytvoříte.

Jako kvantový terapeut si jsem vědom, že mnoho lidí neslyší na tuto tematiku a striktně ji považuje za bludy nebo nesmysly. Buďme však k sobě upřímní. Stejná energie, kterou má myšlenka je například obsažena v lásce. A chcete mi říct, že láska neexistuje, že láska nám neovlivňuje život? O tom by se dalo hovořit dlouhé hodiny.

Nyní máte možnost využít své vlastní myšlenky a stačí, když si budete intenzívně představovat situaci, kterou chcete zažívat. V článku „Jak můžete i Vy pomoci současné situaci?“ jsem vám to v rychlosti vysvětlil na příkladu sloganu „MYSLETE NA MÍR“. A i v tomto článku vás moc prosím, abyste zvýrazněnou větu nebrali na lehkou váhu. K čemu vám je, že si představujete katastrofické scénáře světa? Prozradím vám to. Je to k tomu, že podporujete lidi nebo skupiny lidí, kteří tento svět chtějí pokořit, ovládnout či zničit, aby se jejich vize realizovaly. Představte si tu situaci, že státníci zavelí do zbraně. Oni mohou, protože v jejich kancelářích se nic dít nebude, popř. si přelezou do útulných krytů. Ale odnese to za nich člověk, který s jejich nekalými úmysly nemá co do činění. A teď si vezměte eventualitu, že se na jejich volání nikdo nezvedne a do žádného boje nepůjde. Co potom? Síla mysli se v tu chvíli projeví. Jen je podstatné pochopit to, že jednoho člověka mohou trestně stíhat, skupinu mohou trestně stíhat, ale pokud to udělá masa lidí, pak s nimi jednoduše nepohnou, ale v první řadě by měla tato masa lidí být plně vědomá, to znamená vědět, jak použít své myšlenky a aplikovat tuto dovednost do praktického života.

Proč se tolik dnes bojí dezinformátorů a tzv. konspiračních teoretiků? Protože by hlásali něco, co není pravda? Nikoliv, oni mohou snadno převrátit poměr rovnovážných sil v kvantovém (morfickém) poli ve prospěch jiných myšlenek a to může být pro současnou vládnoucí elitu fatální.

Podstatné je tedy začít u sebe samých, což nikdo nepřeskočí, ani jinak neobejde. Proto se začněte spíše než o nový mobil, dovolenou či poslední výkřik sezónních šatů zajímat o to, jak využívat své myšlenky ve svůj prospěch, potažmo ve prospěch civilizace.

Věnujte svoji pozornost tomu, co chcete zažívat a nenechte se otrávit tím, že v realitě vidíte něco jiného. I vaše myšlenky potřebují čas k realizaci a k nasycení kolektivního vědomí.

Pojďme vyzkoušet větu „MYSLETE NA MÍR“ psát, říkat a zkrátka uvádět všude, kde nás to napadne. Pokud jste někdo sprejer, pište tuto větu na objekty vašeho umění, pokud jste spisovatelé, žurnalisté, zakomponovávejte ji všude, kam to půjde, ať nasytíme naše kolektivní vědomí touto myšlenkou a o zbytek se už postará sám Vesmír. Věřte tomu.

Přeji vám jen to nejlepší na cestě práce s vašimi myšlenkami a pokud chcete ode mne malý dárek, můžete si jej stáhnout na tomto odkazu: kvantovacesta.cz/e-book-zdarma

Ať se nám společné dílo vydaří.

V hluboké úctě Jiří Lexa

kvantovacesta.cz

ODKAZ na kartičku

ODKAZ na kartičku 2

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.